Gjeldende klubbrekorder på alle standarddistanser innen løp og triathlon. For klubbrekorder på alle løp/konkurranser med TLK-deltagelse - se menyvalgene for klubbrekorder på hhv løp, sykkel og triathlon. (Ved mangler/feil i listene - kontakt Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.)

NB! Rekordene må være satt som medlem av TLK.

Klubbrekorder GATELØP        
Distanse Kvinner Menn Jenter ungdom (13-16 år) Gutter ungdom (13-16 år)
5 km Julie Wiik
20:11
(Kodalmila - 2017)
Øystein Anmarkrud
16:35
(Re-Mila - 2017)
Albertine Storm-Syslak 26:32
(Kristinaløpet 2017)
Joakim Skadal
18:02 
(Skjærgårdsløpet - 2017*)
10 km Anne-Sofie Fjeldstad
41:45
(Hytteplanmila - 2014)
Øystein Anmarkrud
33:51
(Hytteplanmila - 2017)
Nora Øyen 24:39 
(Skjærgårdsløpet 2017*)
Joakim Skadal
37:02
(Hytteplanmila - 2016)
Halvmaraton Helga Hincenberga
01:31:15
(Vestfold Maraton - 2017)
Øystein Anmarkrud
01:16:51
(Drammensmaraton - 2017)
   
Maraton Anne-Sofie Fjeldstad
03:23:01
(Oslo Maraton - 2014)
Håkon Bull
02:54:12
(London Marathon - 2016)
Johanne Halvorsen 4:56:23
(Holmestrand Maraton 2015)
 
      * = terrengløp * = terrengløp
Klubbrekorder TERRENGLØP        
Distanse Kvinner Menn    
5 km Gunnhild Solli Haukaas
21:31
(Skjærgårdsløpet - 2016)
Joakim Skadal
18:02
(Skjærgårdsløpet - 2017)
Nora Øyen 24:39
(Skjærgårdsløpet 2017)
Joakim Skadal
18:02
(Skjærgårdsløpet - 2017)
10 km Helga Hincenberga
41:25
(Kanaljoggen - 2017)
Øystein Anmarkrud
35:45
(Skjærgårdsløpet - 2017)
Andrea Storm-Syslak 57:26
(Havnaløpet 2015)
Bing Kristiansen
47:09
(Skjærgårdsløpet - 2015)
Halvmaraton Helga Hincenberga
01:33:51
(Kystleden Halvmaraton - 2017)
Thomas Skadal
01:34:13
(Kystleden Halvmaraton - 2015)
   
Maraton Julie Wiik 04:39:15
(Kongsberg Maraton - 2017)
Håkon Bull 03:09:50
(Kongsvinger Skogsmaraton - 2017)
   
         
Klubbrekorder ULTRALØP        
Distanse Kvinner Menn    
50 km   Caspar Rieber-Mohn
04:45:55
(Bislett 50 km - 2018)
   
50 miles (ca 80 km)   Hans-Petter Mietle
09:56:50
(VUC - 2016)
   
100 miles (ca 160 km)   Alfred Borgenvik
28:19:44 
(Soria Moria - Verdens Ende - 2017)
   
6-dagers   Alfred Borgenvik
608,45 km
(Jessheim 6-dagers - 2015)
   
Klubbrekorder BANELØP        
Distanse Kvinner Menn Jenter ungdom (13-16 år) Gutter ungdom (13-16 år)
60 m Kristine Aabol
8,96 (Klubbmesterskap - 2017)
Henry Kristiansen
7,54 (Klubbmesterskap - 2015)
Nora Øyen
9,04 (Klubbmesterskap - 2016)
Oscar Almquist 8,63 (Klubbmesterskap - 2015)
100 m Nora Øyen
14,15 (Klubbmesterskap - 2016)
Stian Ferborg Andersen
12,40 (Klubbmesterskap - 2015)
Nora Øyen
14,15 (Klubbmesterskap - 2016)
Adrian Skarstein 13,54 (Klubbmesterskap - 2014)
200 m Nora Øyen
30,32 (Klubbmesterskap - 2016)
Stian Ferborg Andersen
25,78 (Klubbmesterskap - 2015)
Nora Øyen
30,32 (Klubbmesterskap - 2016)
Adrian Skarstein 29,19 (Klubbmesterskap - 2014)
400 m Helga Hincenberga
01:11,88 (Klubbmesterskap - 2017)
Stian Ferborg Andersen
01:04,35 (Klubbmesterskap TLK - 2015)
Kaisa Almquist
01:20,11 (Klubbmesterskap - 2015)
Adrian Skarstein 1:05,68 (Klubbmesterskap - 2014)
800 m Helga Hincenberga
02:40,85 (Klubbmesterskap - 2017)
John Frisli Jahre
02:27,56 (Klubbmesterskap - 2017)
Frida J. S. Bjørnestad
03:41,00 (Klubbmesterskap - 2016)
Oscar Almquist 2:48,69 (Klubbmesterskap - 2015)
1500 m Helga Hincenberga
05:38 (Klubbmesterskap - 2017)
Jan Kristian Johansen
05:15 (Klubbmesterskap - 2017)
Frida J. S. Bjørnestad
09:36 (Klubbmesterskap - 2016)
Adrian Skarstein 5:36 (Klubbmesterskap - 2014)
3000 m Helga Hincenberga
11:21 (Klubbmesterskap - 2017)
John Frisli Jahre
10:44 (Klubbmesterskap - 2016)
Amalie Bonsaksen 16:50 (Klubbmesterskap - 2016)  
5000 m Julie Wiik
20:33 (Klubbmesterskap - 2017)
Øystein Anmarkrud
17:40 (Sommertest - 2017)
  Joakim Skadal
18:04 
(Sommertest - 2017)
10000 m Julie Wiik
44:13 (Klubbmesterskap - 2016)
Bjørn Skotte
39:10 (Klubbmesterskap - 2015)
  Bing Kristiansen
47:09 
(Klubbmesterskap - 2015)
Maraton (bane)   Caspar Rieber-Mohn
04:01:21 (Bislett 50 km - 2018)
   
50 km (bane)   Caspar Rieber-Mohn
04:45:55 (Bislett 50 km - 2018)
   
         
Klubbrekorder TRIATHLON    
Distanse Kvinner Menn
Sprint Hanne Marie Grov
01:41:18 (Tuddal Triathlon - 2014)
Caspar Rieber-Mohn
01:15:34 (Tønsberg By Triathlon - 2014)
Normal/Olympisk   Knut Ole Myrberg
02:34:46 (EM i Lisboa - 2016)
Ironman halvdistanse Hilde-Gunn Hoen-Sorteberg
06:44:04 (Ironman 70.3 Haugesund - 2015)
Jim Flegstad
05:02:41 (Ironman 70.3 Haugesund - 2016)
Ironman fulldistanse   Knut Ole Myrberg
18:10:11 (Norseman Xtreme Triathlon - 2014)