Siste resultater

Norgesløpet

5 km – Ida Eides Minneløp:
Roger Christiansen – M55-59 – 21:42
Jan Jørgensen – M70-74 – 24:06 – ÅB – 3.plass klasse
Solfrid Erlingsen – K55-59 – 26:17 – PR – 4.plass klasse
Jeanet Sæhle-Olerud – K23-34 – 26:38 – ÅB

Resultater

Oslo Maraton

Maraton:
John Frisli Jahre – M24-34 – 3:29:12
Karense Ulseth – K40-44 – 3:58:42 – ÅB
Caspar Rieber-Mohn – M40-44 – 4:04:44
Stian F. Andersen – M24-34 – DNF

Halvmaraton:
Frank A. Jacobsen – M55-59 – 1:38:41 (fartsholder)
Freddy Skjenken – M60-64 – 1:48:05 – ÅB
Tor Morten Rindsem – M55-59 – 1:52:42 – ÅB
Bjørn R. Skotte – M50-54 – 2:15:26 (fartsholder)
Caspar Rieber-Mohn – M40-44 – 2:16:20
Lene Nygaard – K45-49 – 2:27:59

10 km:
Kian K. Sitter – M16-17 – 36:58 – PR – 7.plass klasse
Katrine Tornaas – K55-59 – 58:55 – ÅB
Caspar Rieber-Mohn – M40-44 – 1:06:36

Oslotrippelen (73,3 km):
Caspar-Rieber-Mohn – M40-44 – 7:27:40

Resultater

Kodalmila

10 km:
Olav Lian Nese – M55-59 – 43:57 – ÅB – 3.plass klasse
Marte Nikolaisen – K40-44 – 44:10 – ÅB – 1.plass totalt – 1.plass klasse
Roger Christiansen – M55-59 – 44:35 – 4.plass klasse
Kirsti M. Johnsen – K65-69 – 49:28 – 2.plass totalt – 1.plass klasse
Jan Jørgensen – M70-74 – 51:29 – ÅB – 2.plass klasse
Solfrid Erlingsen – K55-59 – 56:03 – ÅB – 3.plass totalt – 1.plass klasse

5 km terreng:
Jan Kristian Johansen – M35-39 – 25:03 – 2.plass totalt – 1.plass klasse
Jeanett Johansen – K35-39 – 31:02 – 2.plass totalt – 1.plass klasse

Resultater

Vestfold Maraton

Maraton 8 etapper stafett:
Tjøme Løpeklubb – Mixklasse – 3:25:09
Laget bestod av: Pål Arnesen – Frank Jacobsen – Cathrine Bjørnestad – Thomas Bjørnestad (løp 2 etapper pga annet forfall) – Solfrid Erlingsen – Julie Wiik – Helga Bekkevold

Maraton:
Caspar Rieber-Mohn – M40-44 – 3:47:46 – ÅB – 4.plass klasse

Halvmaraton:
Ole Henrik Morgenstierne – M35-39 – 1:46:55 – ÅB
Sissel Gylterud – K50-54 – 2:05:44 – PR

Resultater

Trondheim Maraton

Maraton:
Bjørn R. Skotte – M50-54 – 3:56:54 – ÅB
Morten Almquist – M55-59 – 3:56:54 – ÅB

Halvmaraton:
Hanne Grov – K23-34 – 1:46:04 – PR
Freddy Skjenken – M60-64 – 1:51:13 – ÅB
Tor Morten Rindsem – M55-59 – 1:56:31 – ÅB

5 km (faktisk distanse 5,4 km):
Gaute Kjærstad – M18-22 – 24:48
Geir-Morten Hansen – M45-49 – 25:53
Roar Almquist – M50-54 – 30:09

Resultater

Kystleden halvmaraton

Halvmaraton:
Julie Wiik – K35-39 – 1:38:04 – ÅB – 2.plass kvinner – 1.plass klasse
Knut Engmann – M35-39 – 1:43:05
Marte Nikolaisen K40-44 – 1:44:23 ÅB – 9.plass kvinner – 1.plass klasse
Lise Kopperud – K40-44 – 1:47:11 – ÅB – 2.plass klasse
Karense Ulseth – K40-44 – 1:51:37 – ÅB – 3.plass klasse
Brittiren Larsen – K35-39 – 1:54:18 – ÅB – 6.plass klasse
Dag Tollefsen – M55-59 – 1:58:19 – ÅB
Ragnhild Paulsen – K40-44 – 2:24:32 – ÅB
Hans-Christian Wintervoll – M35-39 – DNF

Resultater

Hof Toppers Duathlon

Løke Challenge (3 topper – 28 km sykkel – 6 km løp – 690 høydemeter):
Jan Kristian Johansen – M21-49 – 1:45:46 – 4.plass totalt

5 topper (36 km sykkel – 10 km løp – 1600 høydemeter):
Knut Ole Myrberg – M50-69 – 4:25:13

Resultater

Brunlanesløpet

9 km:
Marius Frisli Jahre – M40-49 – 35:34 – 5.plass klasse

4,6 km:
Geir Vike – M40-49 – 18:06 – 6.plass menn – 1.plass klasse
Geir-Morten Hansen – M40-49 – 21:18 – 4.plass klasse

Resultater

Kristinaløpet

10 km:
Jens Kjellesvik – M40-44 – 40:39 – ÅB – 4.plass klasse
Julie Wiik – K35-39 – 44:39 – ÅB – 2.plass kvinner – 1.plass klasse
Lise Kopperud – K40-44 – 47:06 – ÅB – 2.plass klasse
Maria Spigseth – K17-29 – 48:53 – ÅB – 4.plass klasse
Knut Engmann – M35-39 – 49:03 – 16.plass klasse
Øystein Granly – M60-64 – 51:32 – ÅB – 4.plass klasse
Freddy Skjenken – M60-64 – 56:28 – ÅB – 7.plass klasse
Sissel Gylterud – K50-54 – 58:26 – ÅB – 1.plass klasse
Jan Jørgensen – M70-74 – 58:27 – ÅB – 2.plasse klasse
Solfrid Erlingsen – K55-59 – 58:39 – ÅB – 2.plass klasse
Ingrid Elisabeth Veisdal – K17-29 – 1:02:47 – ÅB – 12.plass klasse

5 km:
Øystein Anmarkrud – M35-39 – 17:03 – ÅB – 5.plass totalt – 1.plass klasse
Joakim Skadal – M17-29 – 17:33 – ÅB – 6.plass klasse
Kian K. Sitter – M17-29 – 18:26 – 11.plass klasse
Thomas Skadal – M50-54 – 18:39 – 3.plass klasse
Geir Vike – M45-49 – 19:57 – 2.plass klasse
Måns Davidson – M55-59 – 21:00 – ÅB – 5.plass klasse
Roar Andersen – M65-69 – 22:35 – 2.plass klasse
Børge Bjørndahl – M55-59 – 23:08 – 9.plass klasse
Brittiren Larsen – M35-39 – 23:13 – ÅB – 5.plass klasse
Inge Vinje – M75-79 – 23:39 – ÅB – 1.plass klasse
Guri Lise Berg – K45-49 – 23:45 – ÅB – 3.plass klasse
Hans Petter Lundgaard – M60-64 – 23:50 – ÅB – 3.plass klasse
Arne Erlingsen – M65-69 – 24:14 – ÅB – 3.plass klasse
Geir-Morten Hansen – M45-49 – 24:19 – ÅB – 12.plass klasse
Thomas Bjørnestad – M50-54 – 24:37 – 7.plass klasse
Morten Almquist – M55-59 – 24:39 – ÅB – 11.plass klasse
Bjørn Skotte – M50-54 -24:50 – 9.plass klasse
Dag Tollefsen – M55-59 – 25:28 – ÅB – 13.plass klasse
Bente Larsen – K55-59 – 29:58 – ÅB – 5.plass klasse
Beate Husby – K50-54 – 34:02 – ÅB – 12.plass klasse
Justina Brazaite – K35-39 – 36:47 – ÅB – 11.plass klasse
Cathrine Bjørnestad – K50-54 – 38:22 – ÅB – 15.plass klasse

Resultater

Rekordløpet, Lier

5 km:
Kian K. Sitter – M16-17 – 17:23 – PR – 1.plass klasse
Thomas Skadal – M50-54 – 18:35 – 1.plass klasse
Kjell Jensen – M55-59 – 18:53 – PR – 1.plass klasse
Olav L. Nese – M55-59 – 21:21 – ÅB – 4.plass klasse

10 km:
Rune Henningsen – M40-44 – 36:32 – ÅB – 2.plass klasse

Halvmaraton:
Hans Martin Grov – M23-39 – DNF

Resultater

Ecotrail Oslo

21 km terreng:
Marius Frisli Jahre – M45-49 – 1:37:36 – 8.plass klasse
Geir Vike – M45-49 – 1:43:04 – 12.plass klasse

10 km terreng:
Katrine Tornaas – K55-59 – 1:04:44 – 3.plass klasse

Resultater

Fornebuløpet

Trippelen (3 km – 5 km – 10 km):
3 km – Yvette Christiansen – K45-49 – 16:38
5 km – Yvette Christiansen – K45-49 – 29:07
10 km – Yvette Christiansen – K45-49 – 1:02:00

5 km:
Roger Christiansen – M55-59 – 22:34
Inge Vinje – M75-79 – 23:55 – ÅB – 1.plass klasse

Resultater

Holmenkollstafetten 2022

Tjøme Løpeklubb – A1 Mix flertall menn – 1:07:39 – 96.plass klasse
(Lag: Tor Morten Rindsem – Silje L. Granlund – Lene Ingdal – Kian K. Sitter – Thomas Berglund – Thomas Skadal – Frank Jacobsen – Hans Martin Grov – Vaidas Zinkus – Ole-Anders Enger – Fredrik Volden – Stian F. Andersen – Knut Ole Myrberg – Roar Almquist – Geir-Morten Hansen)

Resultater

Midtåsenløpet 2022 (inkl. klubbmesterskap i motbakkeløp for TLK)

2.480 meter motbakke:
Øystein Anmarkrud – 9:04 – Klubbmester menn
Knut Engmann – 10:26
Maria Spigseth – 12:16 – Klubbmester kvinner
Geir-Morten Hansen – 12:41
Lene Ingdal – 13:06
Silje Lyngnes Granlund – 13:29
Arne Erlingsen – 14:52 – Klubbmester menn 50+
Solfrid Erlingsen – 15:27 – Klubbmester kvinner 50+
Trine-Lise Nørstad Inglés – 18:35

Barneløp 600 meter:
Nora Engmann-Hansen – Fullført (3.plass totalt – 1.plass jenter)

Resultater

Sentrumsløpet

10 km:
Stian F. Andersen – M23-34 – 45:31 – PR
Kirsti M. Johnsen – K65-69 – 48:11 – ÅB – 1.plass klasse
Inge Vinje – M75-79 – 49:49 – ÅB – 1.plass klasse

5 km:
Katrine Tornaas – K50-59 – 29:46 – ÅB – 10.plass klasse

Resultater

Holmestrand Maraton 2022

Maraton:
John Frisli Jahre – M23-34 – 3:24:07 – PR
Caspar Rieber-Mogn – M40-44 – 3:56:03 – ÅB
Stian R. Pedersen – M45-49 – 4:34:59 – ÅB

Halvmaraton:
Jan Kristian Johansen – M35-39 – 1:27:35 – PR
Knut Engmann – M35-39 – 1:28:44 – PR
Guri Berg – K45-49 – 1:46:54 – ÅB

10 km:
Jeanett Johansen – K35-39 – 48:32 – ÅB – 1.plass klasse
Julie Wiik – K35-39 – 54:14 – ÅB
Caspar Rieber-Mohn – M40-44 – 1:06:39 – ÅB

5 km:
Thomas Skadal – M50-54 – 18:19 – ÅB – 1.plass klasse
Jan Kristian Johansen – M35-39 – 19:49 – ÅB – 3.plass klasse
Roger Christiansen – M55-59 – 21:45 – ÅB – 2.plass klasse
Thomas Bjørnestad – M50-54 – 23:42 – ÅB – 4.plass klasse
Roar Almquist – M50-54 – 26:30 – ÅB
Yvette Christiansen – K45-49 – 26:52 – ÅB – 1.plass klasse

Dagens Dobbel Ultra (maraton + 10 km):
Caspar Rieber-Mohn – 5:02:41 – 5.plass menn

Dagens Dobbel Mini (halvmaraton + 5 km)
Jan Kristian Johansen – 1:47:24 – 3.plass menn

Resultater

7-fjellstur Tønsberg

Rune Henningsen – M – 1:18:25 – 5.plass totalt
Rikard Tollefsen – M – 1:22:06
Kjell Jensen – M – 1:29:08
Børge Bjørndahl – M – 1:39:09
Knut Engmann – M – 1:40:01
Geir Vike – M – 1:40:47
Magnus Olsen – M – 1:43:00
Marius Frisli Jahre – M – 1:46:04
Hans Petter Lundgaard – M – 1:50:04

Resultater

Klubbmesterskap 3.000 meter

3.000 meter på Verdens Ende torsdag 28.oktober:

Klubbmestere:
Menn totalt: Kian Kopperud Sitter – tid 10:23
Kvinner totalt: Silje Lyngnes Granlund – tid 12:35

U16 gutter: Kian Kopperud Sitter (født 2005) – tid 10:23
U16 jenter: Ingen deltagere

U19 gutter: Ingen deltagere
U19 jenter: Ingen deltagere

M50+: Thomas Skadal – M50-54 – tid 10:37
K50+: Anne-Sofie Fjeldstad – K50-54 – tid 13:38

Resultater

Backyard Ultra Sandefjord

80,4 km (12 runder á 6,7 km):
Rikard Tollefsen – Menn – 7:24:20
John Frisli Jahre – Menn – 8:08:10
Morten Almquist – Menn – 8:35:14
Caspar Rieber-Mohn – Menn – 8:36:33

60,3 km (9 runder á 6,7 km):
Britt Iren Larsen – Kvinner – 7:03:24

Resultater

Hytteplanmila

Thomas Skadal – M50-54 – 37:59 – PR
Thomas Norder – M23-34 – 38:30 – PR
Jan Kristian Johansen – M35-39 – 39:00 – PR
Kjell Jensen – M55-59 – 40:13 – PR
Knut Engmann – M35-39 – 40:16 – ÅB
Kian Kopperud Sitter – M16-17 – 41:55
Morten Almquist – M50-54 – 42:27 – ÅB
Olav Lian Nese – M55-59 – 42:48 – ÅB
Marte Nikolaisen – K40-44 – 43:31 – ÅB – 9.plass klasse
Roar Andersen – M60-64 – 45:22 – ÅB
Bjørn R. Skotte – M50-54 – 46:36
Kirsti M. Johnsen – K65-69 – 47:28 – ÅB – 2.plass klasse
Inge Vinje – M75-79 – 49:55 – 3.plass klasse
Thomas Bjørnestad – M45-49 – 50:30 – ÅB
Freddy Skjenken – M60-64 – 52:37 – ÅB
Jan Jørgensen – M70-74 – 52:49 – 8.plass klasse
Katrine Tornaas – K50-54 – 59:47
Cathrine Bjørnestad – K50-54 – 1:03:53 – ÅB
Martine Granly – K23-34 – 1:21:08

Resultater

Re-Mila

10 km:
John F. Jahre – M23-39 – 38:56 – ÅB – 6.plass menn – 3.plass klasse
Frank A. Jacobsen – M55-59 – 39:33 – ÅB – 7.plass menn – 1.plass klasse
Julie Wiik – K35-39 – 41:21 – ÅB – 2.plass kvinner – 1.plass klasse
Lars Feyling – M50-54 – 44:13 – ÅB – 4.plass klasse
Trine-Lise Nørstad Inglés – 1:07:56 – 6.plass klasse

5 km:
Geir Vike – M40-44 – 18:40 – ÅB – 3.plass klasse
Marius F. Jahre – M40-44 – 18:41 – PR – 4 .plass klasse
Morten Almquist – M50-54 – 20:23 – ÅB – 5.plass klasse
Roger Christiansen – M55-59 – 21:28 – ÅB – 3.plass klasse
Yvette Christiansen – K45-49 – 26:02 – ÅB – 7.plass klasse
Stig Wigum – M55-59 – 26:07 – ÅB – 5.plass klasse
Bente Larsen – K50-54 – 28:22 – ÅB – 3.plass klasse

Resultater

Norgesløpet

Halvmaraton:
Jan Kristian Johansen – M35-39 – 1:28:12 – PR

5 km:
Olav Lian Nese – M55-59 – 20:40 – ÅB – 5.plass klasse
Roger Christiansen – M55-59 – 21:39 – ÅB – 6.plass klasse
Kirsti M. Johnsen – K65-69 – 23:05 – ÅB – 1.plass klasse
Inge Vinje – M75-79 – 23:46 – ÅB – 2.plass klasse
Jan Jørgensen – M70-74 – 25:21 – ÅB – 2.plass klasse
Thomas Erlingsen – M35-39 – 26:04 – ÅB – 13.plass klasse

Resultater

Sandefjordsløpet

10 km:
Frank A. Jacobsen – M55-59 – 40:44 – ÅB – 7.plass totalt – 2.plass klasse

5 km:
Knut Engmann – M35-39 – 19:40 – 2.plass klasse
Morten Almquist – M50-54 – 21:27 – ÅB – 2.plass klasse

Resultater

Oslo Maraton

Halvmaraton:
Olav Lian Nese – M55-59 – 1:35:51
Frank André Jacobsen – M55-59 – 1:37:18 (fartsholder)
Lars C. Feyling – M50-54 – 1:38:50
Tor Morten Rindsem – M50-54 – 1:50:53
Sandra Bekken – K22-23 – 2:23:34

10 km:
Kian Kopperud Sitter – M16-17 – 38:48 – 3.plass klasse
Bjørn R. Skotte – M50-54 – 55:53 (fartsholder)
Katrine Tornaas Lund – K50-54 – 58:00
Thomas Erlingsen – M35-39 – 1:10:51
Martine Granly – K24-34 – 1:19:00

Resultater

Midtåsenløpet

2.480 meter motbakkeløp:
Øystein Anmarkrud – Menn – 9:05 – Klubbmester menn
John Frisli Jahre – Menn – 10:06
Hans-Christian Koch-Wintervoll – Menn – 10:14
Jan Kristian Johansen – Menn – 10:34
Geir Vike – Menn – 11:01
Julie Wiik – Kvinner – 11:30 – Klubbmester kvinner
Morten Almquist – Menn – 11:54
Geir-Morten Hansen – Menn – 12:28
Bjørn R. Skotte – Menn – 12:31
Maria Spigseth – Kvinner – 12:34
Thomas Bjørnestad – Menn – 13:53
Solfrid Erlingsen – Kvinner – 15:55
Cathrine S. Bjørnestad – Kvinner – 16:51
Trine-Lise Nørstad Inglés – Kvinner – 17:55

Resultater

Drammensmaraton

10 km:
Rune Henningsen – M40-44 – 36:49 – 5.plass klasse
Roar Andersen – M60-64 – 46:03 – 3.plass klasse
Kirsti M. Johnsen – K65-69 – 47:58 – 1.plass klasse
Inge Vinje – M75-79 – 49:56 – 1.plass klasse

Resultater

Birkebeinerløpet

Birkebeinerløpet 21 km:
Marte Nikolaisen – K40 – 1:47:17
Silje Granlund – K45 – 1:55:35
Christian Blaadammen Sørensen – M35 – 2:08:15
Freddy Skjenken – M60 – 2:09:15

Halvbirken 12 km:
Wenche Skjauff – K40 – 1:27:23

Resultater

Kodalmila

10 km:
Øystein Anmarkrud – M23-34 – 34:08 – ÅB – 2.plass menn – 1.plass klasse
John F. Jahre – M23-34 – 38:50 – ÅB – 8.plass klasse
Olav Lian Nese – M55-59 – 42:59 – ÅB – 2.plass klasse
Roger Christiansen – M55-59 – 44:51 – ÅB – 3.plass klasse
Roar Andersen – M60-64 – 45:25 – ÅB – 1.plass klasse
Kirsti M. Johnsen – K65-69 – 47:59 – 2.plass kvinner – 1.plass klasse
Inge Vinje – M75-79 – 49:27 – ÅB – 1.plass klasse
Jan Jørgensen – M70-74 – 53:36 – 1.plass klasse
Solfrid Erlingsen – K55-59 – 55:54 – ÅB – 2.plass klasse

5 km terreng:
Jan Kristian Johansen – M35-39 – 23:08 – 1.plass menn – 1.plass klasse
Julie Wiik – K35-39 – 24:53 – 1.plass kvinner – 1.plass klasse

Resultater

Sentrumsløpet

10 km:
Kirsti M. Johnsen – K65-69 – 47:45 – ÅB – 1.plass klasse
Katrine Tornaas – K50-54 – 57:55 – ÅB

5 km:
Inge Vinje – M70-99 – ca 24:05 (fikk utdelt feil startnr og ingen registrert tid)

Resultater

Holmestrand Maraton

Maraton:
Britt Iren Larsen – K35-39 – 3:55:54 – ÅB – 9.plass totalt – 4.plass klasse
Stian R. Pedersen – M45-49 – ÅB – 4:35:48
Trine-Lise Nørstad Inglés – K35-39 – 5:53:06 – PR – 6.plass klasse

Halvmaraton:
Thomas Skadal – M50-54 – 1:24:05 – PR – 5.plass klasse
Kjell Jensen – M55-59 – 1:29:30 – PR – 1.plass klasse
Roar Andersen – M60-64 – 1:43:51 – ÅB – 2.plass klasse
Jan Kristian Johansen – M35-39 – DNF

10 km:
Olav Lian Nese – M55-59 – 43:15 – ÅB – 1.plass klasse
Bjørn R. Skotte – M50-54 – 47:22 – ÅB – 5.plass klasse
Roger Christiansen – M55-59 – 48:01 – 3.plass klasse
Thomas Bjørnestad – M45-49 – 51:21 – ÅB – 5.plass klasse
Jan Jørgensen – M70-74 – 52:21 – ÅB – 1.plass klasse
Solfrid Erlingsen – K55-59 – 57:22 – ÅB – 3.plass klasse

5 km uten tid:
Cathrine Bjørnestad – K45-49 – Fullført

Resultater

Kystleden halvmaraton

Rune S. Henningsen – M40-44 – 1:26:05 – 5.plass totalt – 2.plass klasse
Hans-Christian Koch-Wintervoll – M35-39 – 1:33:42 – 5.plass klasse
Måns Davidson – M55-59 – 1:38:00 – 4.plass klasse
Knut Del Piero Engmann – M35-39 – 1:40:30 – 9.plass klasse
Hans Petter Sommersen – M40-44 – 1:46:06 – 16.plass klasse
Joakim Hertel – M35-39 – 1:46:25 – 22.plass klasse
Guri Lise Berg – K45-49 – 1:47:40 – 2.plass klasse
Maria Spigseth – K18-34 – 1:48:20 – 3.plass klasse
Silje Lyngnes Granlund – K45-49 – 1:49:43 – 3.plass klasse
Dag Tollefsen – M55-59 – 1:59:50 – 15.plass klasse

Resultater

Vestfold Løpskarusell – Essoskogen 11.august

Lang løype (5,4 km):
Jan Kristian Johansen – M35-39 – 21:53 – 2.plass totalt – 1.plass klasse
Marius Frisli Jahre – M40-44 – 21:55 – 3.plass totalt – 1.plass klasse
Knut Engmann – M35-39 – 22:35 – 4.plass totalt – 2.plass klasse
Geir Vike – M40-44 – 25:46 – 9.plass totalt – 2.plass klasse
Jeanett Johansen – K35-39 – 27:53 – 2.plass kvinner – 2.plass klasse

Resultater

Fjordløpet

10 km:
Øystein Anmarkrud – Menn – 42:29 – 6.plass totalt
Jan Kristian Johansen – Menn – 48:01
Rune Marthinsen – Menn – 1:00:13
Hans Petter Lundgaard – Menn – 1:00:29

Resultater

Rekordløpet Gardermoen

Halvmaraton:
Roar Andersen – M60-64 – 1:41:13 – ÅB

5 km:
Jan Kristian Johansen – M23-39 – 18:22 – PR
Knut Engmann – M23-39 – 18:50
Kjell Jensen – M55-59 – 19:25 – PR – 2.plass klasse
Olav L. Nese – M55-59 – 20:52 – 4.plass klasse

Resultater

Vestfold Løpskarusell – Tønsbergmarka 26.mai

Lang løype:
Jan Kristian Johansen – M35-39 – 24:58 – 1.plass menn – 1.plass klasse
Knut Engmann – M35-39 – 25:18 – 2.plass menn – 2.plass klasse
Kjell Jensen – M55-59 – 27:07 – 3.plass menn – 1.plass klasse
Maria Spigseth – K25-34 – 29:25 – 1.plass kvinner – 1.plass klasse
Jeanett Johansen – K35-39 – 30:23 – 2.plass kvinner – 1.plass klasse

Resultater

Vestfold Løpskarusell – Eikrunden 12.mai

Lang løype:
Jan Kristian Johansen – M35-39 – 28:22 – 1.plass menn – 1.plass klasse
Knut Engmann – M35-39 – 28:46 – 2.plass menn – 2.plass klasse
Kjell Jensen – M55-59 – 31:28 – 3.plass menn – 1.plass klasse
Maria Spigseth – K25-34 – 34:08 – 1.plass kvinner – 1.plass klasse
Jeanett Johansen – K35-39 – 34:44 – 2.plass kvinner – 1.plass klasse

Resultater

Vestfold Løpskarusell – Vear 5.mai

Lang løype:
Jan Kristian Johansen – M35-39 – 28:09 – 1.plass menn – 1.plass klasse
Knut Engmann – M35-39 – 28:46 – 2.plass menn – 2.plass klasse
Jeanett Johansen – K35-39 – 31:29 – 2.plass kvinner – 1.plass klasse
Maria Spigseth – K25-34 – 32:05 – 3.plass kvinner – 1.plass klasse

Resultater

Backyard Ultra Sandefjord

12 x 6,7 km med start hver time:

Totalt:
John Frisli Jahre – 80,4 km (12 runder). Totaltid: 7:56:58
Caspar Rieber-Mohn – 80,4 km (12 runder). Totaltid: 7:58:30
Morten Almquist – 80,4 km (12 runder). Totaltid: 8:02:54
Frank A. Jacobsen – 46,9 km (7 runder). Totaltid: 4:01:53
Britt Iren Larsen – 46,9 km (7 runder). Totaltid: 5:21:35

Resultater

Tjømejoggens høstløp

39 deltagere fordelt på 4 distanser (10, 5, 2 og barneløp). 10 km var også årets klubbmesterskap på 10 km gateløp for TLK. Klubbmestere ble:
Menn: Øystein Anmarkrud – 33:34 – PR
Kvinner: Kaja Kjellesvik – 44:50 – PR
Menn 50+: Morten Almquist – 42:44
Kvinner 50+: Solfrid Erlingsen – 55:05 – PR
Øvrige resultater på linken under.

Resultater

Hytteplanmila 2020 – virtuelt

10 km:
Arne Erlingsen – M60-64 – 44:37 – 2.plass klasse
Thomas Erlingsen – M35-39 – 46:52 – 12.plass klasse
Alexander Fadum – M40-44 – 47:01 – 10.plass klasse
Roger Christiansen – M50-54 – 47:17 – 9.plass klasse
Øystein Granly – M60-64 – 49:08 – 4.plass klasse
Solfrid Erlingsen – K55-59 – 55:50 – 4.plass klasse
Jan Jørgensen – M70-74 – 56:28 – 1.plass klasse
Yvette Christiansen – K40-44 – 57:09 – 6.plass klasse
Freddy Skjenken – M60-64 – 57:39 – 7.plass klasse

Resultater

Kystleden halvmaraton virtuelt

Halvmaraton:
Marte Nikolaisen – K35-39 – 1:42:48 – 1.plass kvinner – 1.plass klasse
Børge Bjørndahl – M50-54 – 1:46:39 – 4.plass klasse
Hans Petter Lundgaard – M60-64 – 1:47:31 – 1.plass klasse

Resultater

Galematias

12 km (2 x 6 km):
Rune Marthinsen 1.løp: 36:54
Rune Marthinsen 2.løp: 38:53
2.plass totalt

Norgesløpet

10 km:
Olav Lian Nese – M55-59 – 44:05 – 8.plass klasse
Roar Andersen – M60-64 – 44:41 – 7.plass klasse
Inge Vinje – M75-79 – 49:51 – 2.plass klasse

Ida Eides Minnesløp (5 km):
Thomas Erlingsen – M35-39 – 21:02
Roger Christiansen – M50-54 – 21:22
Jan Jørgensen – M70-74 – 23:58
Yvette Christansen – K40-44 – 26:02
Erlend Ellefsen Vinje – M40-44 – DNF

Resultater

Skåbu Fjellmaraton

Jotunheimvegen Ultra 57 km:
Frank Jacobsen – M50-59 – 5:04:27 – 2.plass klasse

Halvmaraton 21,1 km:
Knut Del Piero Engmann – M30-39 – 1:40:02 – 4.plass klasse

Resultater

Vestfold løpskarusell – Revetal

Lang løype (6,2) km:
Jan Kristian Johansen – M35-39 – 25:55 – 2.plass totalt – 1.plass klasse
Jeanett Johansen – K35-39 – 31:52 – 2.plass kvinner – 2.plass klasse

Kort løype (3,1 km):
Roger Christiansen – M50-54 – 14:34 – 1.plass totalt – 1.plass klasse
Yvette Christiansen – K40-44 – 17:55 – 4.plass kvinner – 1.plass klasse

Resultater

Kanaljoggen

5 km:
Roger Christiansen – M50-54 – 21:54 – 1.plass klasse
Olav Lian Nese – M55-59 – 24:07 – 5.plass klasse
Yvette Christiansen – K40-44 – 27:22 – 3.plass klasse

Resultater

Midtåsenløpet

2.480 meter motbakkeløp:
Vaidas Zinkus – 9:57 – Klubbmester TLK motbakkeløp 2020
Geir-Morten Hansen – 12:33
Bjørn R. Skotte – 12:49
Roger Christiansen – 12:54
Beathe Skog Hansen – 13:44 – Klubbmester TLK motbakkeløp 2020
Emma Tokle Brobakke – 14:51 – Klubbmester junior
Yvette Christansen – 15:33
May-Lisbeth S. Hansen – 17:59

Resultater

Perseløpet #9

Halvmaraton
Roar Andersen – M60-64 – 1:36:32 1.plass klasse

5 km
Erlend Ellefsen Vinje – M40-44 – 20:59
Kirsti M. Johnsen – K65-69 – 22:43 – 1.plass klasse
Inge Vinje – M75-79 – 23:31 – 1.plass klasse

Resultater

Vestfold løpskarusell – Tønsbergmarka

Lang løype:
Jan Kristian Johansen – M35-39 – 25:10 – 3.plass totalt – 1.plass klasse
Roger Christiansen – M50-54 – 29:52 – 5.plass klasse
Jeanett Johansen – K35-39 – 30:47 – 2.plass totalt – 1.plass klasse

Kort løype:
Yvette Christiansen – K40-44 – 20:36 – 4.plass totalt – 1.plass klasse

Resultater

Vestfold løpskarusell – Teieskogen

Lang løype 3 runder:
Roger Christiansen – M50-54 – 35:02 – 4.plass klasse

Mellomlang løype 2 runder:
Jeanett Johansen – K35-39 – 23:26 – 2.plass totalt – 1.plass klasse
Yvette Christiansen – K40-44 – 29:25 – 1.plass klasse

Kort løype 1 runde:
Geir Vike – M40-44 – 10:00 – 1.plass totalt1.plass klasse
Mille Marielle Johansen – 6 år – 15:42

Resultater

HQ Halvmaraton

Roger Christiansen – Menn – 1:48:26
Jan Jørgensen – Menn – 2:06:20
Yvette Christiansen – Kvinner – 2:14:17
Vaidas Zinkus – Menn – DNF

Resultater

Vestfold løpskarusell – Essoskogen

Lang løype:
Knut Engmann – M35-39 – 22:36 – 2.plass totalt – 1.plass klasse
Jeanett Johansen – K35-39 – 28:10 – 3.plass totalt – 1.plass klasse
Jan Kristian Johansen – M35-39 – 37:36 (etter solid innsats som førstehjelper)

Resultater

TLKs virtuelle 5 km challenge – våren 2020

Denne resultatoversikten viser alle enkeltløp hittil registrert i TLKs V5K2020. Resultatene legges ut fortløpende, med nyeste resultat øverst. Se menypunktet «Alle enkeltresultater» lenger ned på siden.

For en sammenlagtliste (rangert med beste løper øverst osv), pluss lister over de fire hovedløypene i TLKs V5K2020, klikk på lenkene under:

For konkurranseregler og løypekart, klikk her

Alle enkeltresultater pr 21.juni:
(Navn – Tid – Sted/Løype)

21.juni 2020:
35 løpere deltok i arrangementet Semslinna Open. Resultater her (klikk).

20.juni 2020:
1. Øystein Anmarkrud – 16:35 – Semslinna

14.juni 2020:
1. Roger Christiansen – 21:05 – Tjømejoggen
2. Yvette Christiansen – 26:10 – Tjømejoggen

13.juni 2020:
1. Hege O. Sæhle – 27:36 (pb) – Semslinna

11.juni 2020:
1. Roger Christiansen – 21:37 – Sandefjord/Raveien
2. Yvette Christiansen – 27:05 – Sandefjord/Raveien

8.juni 2020:
1. Marte Nikolaisen – 20:11 – 5.000 meter bane

7.juni 2020:
1. Roger Christiansen – 22:13 – Nøtterøy/Kirkeveien
2. Yvette Christiansen – 27:00 – Nøtterøy/Kirkeveien

3.juni 2020:
1. Marte Nikolaisen – 20:18 – 5.000 meter bane
2. Olav Røkkum Solheim – 23:42 – Italia

1.juni 2020:
1. Julie Wiik – 20:47 – Semslinna

30.mai 2020:
1. Roger Christiansen – 20:44 (pb) – Semslinna
2. Yvette Christiansen – 25:19 – Semslinna

29.mai 2020:
1. Kjell-Nicholas Slåttekjær – 19:53 (pb) – Semslinna
2. Olav Røkkum Solheim – 23:56 – Italia

24.mai 2020:
1. Marius F. Jahre – 20:35 – Nøtterøy/Kirkeveien
2. Geir Vike – 21:34 – Nøtterøy/Kirkeveien

23.mai 2020:
1. Bjørn R. Skotte – 23:19 – 5.000 meter på bane

21.mai 2020:
1. Caspar Rieber-Mohn – 18:23 (pb) – Semslinna
2. Martin Kollstrøm – 19:03 (pb) – Semslinna
3. Knut Engmann – 19:22 (pb) – Semslinna
4. Morten Almquist – 19:47 (pb) – Semslinna
5. Arve Hole – 21:12 – Semslinna
6. Børge Bjørndahl – 21:23 – Semslinna
7. Olav Lian Nese – 21:29 – Semslinna
8. Jørn Willy Olafsen – 21:34 – Semslinna
9. Rune Marthinsen – 21:40 – Semslinna
10. Thomas Erlingsen – 21:50 – Semslinna
11. Alexander Fadum – 22:14 (pb) – Semslinna
12. Roar Andersen – 22:15 – Semslinna
13. Kirsti M. Johnsen – 22:25 – Semslinna
14. Inge Vinje – 23:23 – Semslinna
15. Hans Petter Lundgaard – 23:31 – Semslinna
16. Sandra Bekken – 23:57 (pb) – Semslinna
17. Sverre Mostue – 24:33 – Semslinna
18. Wenche Skjauff – 25:46 – Semslinna
19. Solfrid Erlingsen – 26:47 – Semslinna
20. May-Lisbeth S. Hansen – 27:25 (pb) – Semslinna
21. Monica Bugge Larsen – 27:59 – Semslinna
22. Beate Husby – 29:15 – Semslinna
23. Maia Dietrichson – 31:22 – Semslinna

20.mai 2020:
1. Georg Ellila – 19:03 – Semslinna
2. Olav Røkkum Solheim – 25:07 – Italia

19.mai 2020:
1. Ole Henrik Morgenstierne – 20:59 – Hortensveien

18.mai 2020:
1. Stig Wigum – 26:15 – Tønsberg/Eik (terreng)

16.mai 2020:
1. Yvette Christiansen – 27:02 – Nøtterøy/Kirkeveien

13.mai 2020:
1. Bjørn R. Skotte – 23:27 – Fornebu
2. Arne Erlingsen – 24:02 – Tjøme/Bjørnevåg

12.mai 2020:
1. Ole Henrik Morgenstierne – 21:07 – Hortensveien
2. Rune Marthinsen – 21:28 (pb) – Tjømejoggen

11.mai 2020:
1. Thomas Erlingsen – 22:58 – Tjøme/Vestveien/Langvika

10.mai 2020:
1. Julie Wiik – 21:18 – Semslinna
2. Harald H. Soleng – 24:48 – Tjømejoggen motsatt vei
3. Wenche Skjauff – 25:48 – Semslinna

9.mai 2020:
1. Caspar Rieber-Mohn – 19:12 – Tjøme/Grimestad
2. Erlend Ellefsen Vinje – 20:49 – Undrumsdal
3. Olav Lian Nese – 21:42 – Undrumsdal
4. Kirsti M. Johnsen – 22:07 – Undrumsdal
5. Roar Andersen – 22:07 – Undrumsdal
6. Inge Vinje – 23:13 – Undrumsdal
7. Yvette Christiansen – 25:35 – Semslinna

8.mai 2020:
1. Martin Kollstrøm – 19:37 (pb) – Semslinna
2. Ole Henrik Morgenstierne – 21:17 – Semslinna
3. Marte Nikolaisen – 21:23 – Semslinna
4. Caspar Rieber-Mohn – 21:55 – Tjøme/Holtekjær
5. May-Lisbeth S. Hansen – 29:55 – Tjømejoggen

7.mai 2020:
1. Knut Engmann – 19:25 (pb) – Semslinna
2. Bjørn R. Skotte – 24:00 – Fornebu
3. Jørn Mikalsen – 24:05 – 5.000 meter på bane

6.mai 2020:
1. Trine-Lise Nørstad Inglés – 43:01 (5,8 km) – Presterødkilen

5.mai 2020:
1. Katrine Tornaas Lund – 28:25 – Lørenskog
2. Trine-Lise Nørstad Inglés – 36:22 – Presterødkilen

4.mai 2020:
1. Bjørn R. Skotte – 24:46 – Ringshaug

3.mai 2020:
1. Sindre Sæhle – 21:36 (pb) – Kløfta
2. Thomas Bjørnestad – 25:02 – Tjømejoggen motsatt vei

2.mai 2020:
1. Ulrik Jåvoll Hagen – 17:59 – Semslinna
2. Thomas Skadal – 18:19 (pb) – Semslinna
3. Jan Kristian Johansen – 18:34 (pb) – Semslinna
4. Mali Jåvoll Hagen – 19:55 (pb) – Semslinna
5. Thomas Berglund – 21:00 (pb) – Semslinna
6. Lukas Jåvoll Hagen – 21:58 (pb) – Semslinna
7. Stian Ferborg Andersen – 22:56 – Semslinna
7. Andre Berglund – 22:56 – Semslinna
9. Britt Iren Larsen – 23:16 – Semslinna motsatt vei
10. Morten Omvik – 23:37 – Tjøme/Verdens Ende
11. Jeanett G. Johansen – 24:11 – Semslinna
12. Marthine Skotte – 29:36 (pb) – Semslinna
13. Bjørn R. Skotte – 29:40 – Semslinna

1.mai 2020:
1. Martin Kollstrøm – 19:48 (pb) – Kjøpmannskjær
2. Ole Henrik Morgenstierne – 21:18 – Kjøpmannskjær
3. Arild Sæhle – 24:41 (pb) – Semslinna
4. Marie Olden – 27:30 – Kodal
5. Hege O. Sæhle – 28:26 – Semslinna
6. Jeanet Sæhle-Olerud – 28:50 (pb) – Kløfta

Virtuelle løp/ testløp/ egenkonkurranser våren 2020

Virtual Kaunas 21 km – søndag 7.juni:
Halvmaraton: Vaidas Zinkus – M23-34 – 1:25:01

Ecotrail Oslo virtuelt løp – lørdag 30.mai:
80 km: Frank A. Jacobsen – M50-54 – 10:31:18 – 10.plass totalt – 1.plass klasse
10 km: Pål N. Arnesen – M60-64 – 1:03:37
10 km: May-Lisbeth S. Hansen – K50-54 – 1:34:29
Resultater

17.mairaton – søndag 17.mai:
Halvmaraton: Harald H. Soleng – M55-59 – 1:53:29
Halvmaraton: Frank A. Jacobsen – M50-54 – 2:10:16
Halvmaraton: May-Lisbeth S. Hansen – K50-54 – 3:01:11
10 km: Charlott Fredholm – M24-34 – 59:41
10 km: Pål N. Arnesen – M60-64 – 1:05:10
10 km: Victoria Andresen – K40-44 – FULLFØRT
3 km: Trine-Lise N. Inglés – K35-39 – 22:40
3 km: William Andresen – G7-11 – FULLFØRT
3 km: Victoria Andresen – K40-44 – FULLFØRT
Resultater

Runners World 100 minutter challenge – fredag 1.mai:
Børge Bjørndahl – M51-55 – 19,4 km
Harald H. Soleng – M56-60 – 18 km
Trine-Lise Nørstad Inglés – K36-40 – 14,3 km
Resultater

Bergen City Marathon Virtual Race – lørdag 25.april:
Halvmaraton: Knut Engmann M35-39 – 1:35:04 – pb – 5.plass klasse

AFB Virtuelt løp – lørdag 25.april:
Halvmaraton: Trine-Lise Nørstad Inglés – 3:19:59

Råstad Påskehare halvmaraton – søndag 12.april:
Halvmaraton: Anita Vesely Kleppe – 1:59:23 – pb

Holtekjær maraton – fredag 10.april:
Maraton: Caspar Rieber-Mohn – 3:20:31 – pb
Halvmaraton: Martin Kollstrøm – 1:39:31
Halvmaraton: Ole Henrik Morgenstierne – 1:54:31

Runner’s World Langfredagsmaraton – fredag 10.april:
Halvmaraton: Frank A. Jacobsen – 1:45:39
Halvmaraton: Hans Petter Sommersen – 2:13:22
Halvmaraton: May-Lisbeth S. Hansen – 2:53:22
Resultater

Sportsmandens Run4Life Påskeløpene – Påsken 2020:
Deltager: Trine-Lise Nørstad Inglés
Mål: Gjennomføre 6 av 7 løp i serien Run4Life Påskeløpene
1.løp lørdag 4.april: 5 km – fullført
2.løp tirsdag 7.april: Timesløpet – fullført
3.løp tirsdag 7.april: 3.000 meter – fullført
4.løp torsdag 9.april: 10 km – fullført
5.løp fredag 10.april: Halvmaraton – fullført

AFB Virtuelt løp – søndag 29.mars:
Halvmaraton: Caspar Rieber-Mohn – 1:32:11 – pb
10 km: Christian Blaadammen Sørensen – 48:18
Resultater

Sportsmandens løpskarusell – Helgeløpet – søndag 29.mars:
Halvmaraton: Trine-Lise Nørstad Inglés – K20-39 – 2:48:28 – 1.plass klasse
Resultater

Privat Tjømejogg (kontrollmålt løype)lørdag 14.mars:
5 km: Joakim Skadal – 17:32 – PB

Oslo Winter Run 2020

10 km:
Petter Oscarsen – M30-39 – 48:25
Monica Bugge Larsen – K40-49 – 1:04:37
Trine-Lise Nørstad Inglés – K30-39 – 1:10:13
Maia Dietrichson – K40-49 – 1:11:35

5 km:
Katrine Lund – K50-59 – 31:14

Alle resultater

Nyttårsløpet Tønsberg

5 km:
Hauk Are Fjeld – M25-34 – 17:50 – 3.plass klasse
Jan Kristian Johansen – M35-39 – 18:48 – 3.plass klasse
Caspar Rieber-Mohn – M35-39 – 19:30 – ÅB – 5.plass klasse
Knut Engmann – M35-39 – 19:41 – PR
Kevin Carlstedt – M12-16 – 20:03 – PR – 3.plass klasse
Per Espen Fjeld – M60-64 – 22:04 – ÅB – 2.plass klasse
Brittiren Larsen – K35-39 – 22:36 – PR – 2.plass klasse
Alexander Fadum – M40-44 – 22:48
Beathe Skog Hansen – K40-44 – 22:56 – ÅB (unntatt bane) – 1.plass klasse
Georg Bryn – M40-44 – 23:25 – ÅB
Arne Erlingsen – M60-64 – 23:29 – ÅB – 3.plass klasse
Stig Wigum – M55-59 – 24:02 – 5.plass klasse
Anette Maslø-Hansen – 28:52 – PR – 3.plass klasse

10 km:
John F. Jahre – M25-34 – 41:36 – ÅB
Morten Almquist – M50-54 – 41:36 – 1.plass klasse
Thomas Erlingsen – M35-39 – 44:21
Hans Lundgaard – M55-59 – 46:50 – ÅB – 3.plass klasse
Freddy Skjenken – M55-59 – 48:30 – 5.plass klasse
Jan Jørgensen – M70-74 – 52:26 – 1.plass klasse
Solfrid Erlingsen – K55-59 – 56:23 – PR – 1.plass klasse

Alle resultater

Skjærgårdsmaraton

Halvmaraton:
Frank André Jacobsen – Åpen klasse – 1:31:31
Caspar Rieber-Mohn – Åpen klasse – 1:33:41 – PR
May-Lisbeth S. Hansen – Åpen klasse – 2:29:07

5 km:
Maia Dietrichson – Åpen klasse – 32:12

Alle resultater

St. Pete Run Fest

Sunshine City 5k lørdag 16/11/2019:
Roger Christiansen – M50-54 – 21:49 – 2.plass klasse
Yvette Christiansen – K40-44 – 26:53

3 Daughters Half Marathon søndag 17/11/2019:
Roger Christiansen – M50-54 – 1:38:36
Yvette Christiansen – K40-44 – 2:12:39

Alle resultater

Backyard Ultra Sandefjord

12 x 6,7 km med start hver time:

Totalt:
John Frisli Jahre – 80,4 km. Totaltid: 8:11:52
Caspar Rieber-Mohn – 80,4 km. Totaltid: 8:30:25

1.løp:
John Frisli Jahre – 40:01
Caspar Rieber-Mohn – 40:01

2.løp:
John Frisli Jahre – 40:20
Caspar Rieber-Mohn – 41:06

3.løp:
John Frisli Jahre – 39:55
Caspar Rieber-Mohn – 39:55

4.løp:
John Frisli Jahre – 40:03
Caspar Rieber-Mohn – 41:27

5.løp:
John Frisli Jahre – 42:36
Caspar Rieber-Mohn – 42:37

6.løp:
John Frisli Jahre – 40:39
Caspar Rieber-Mohn – 40:40

7.løp:
John Frisli Jahre – 40:39
Caspar Rieber-Mohn – 42:08

8.løp:
John Frisli Jahre – 40:41
Caspar Rieber-Mohn – 43:44

9.løp:
John Frisli Jahre – 41:58
Caspar Rieber-Mohn – 45:25

10.løp:
John Frisli Jahre – 41:52
Caspar Rieber-Mohn – 43:16

11.løp:
John Frisli Jahre – 41:24
Caspar Rieber-Mohn – 44:17

12.løp:
John Frisli Jahre – 41:38
Caspar Rieber-Mohn – 45:45

Alle resultater

24-timers onlineløp

8 x 5 km med start hver 3.time:

Totalt:
Trine-Lise Nørstad Inglés – 40 km. Totaltid: 5:17:20

1.løp:
Trine-Lise Nørstad Inglés – 36:20

2.løp:
Trine-Lise Nørstad Inglés – 36:01

3.løp:
Trine-Lise Nørstad Inglés – 37:27

4.løp:
Trine-Lise Nørstad Inglés – 37:38

5.løp:
Trine-Lise Nørstad Inglés – 40:06

6.løp:
Trine-Lise Nørstad Inglés – 45:31

7.løp:
Trine-Lise Nørstad Inglés – 42:40

8.løp:
Trine-Lise Nørstad Inglés – 41:37

Alle resultater

Klubbrekorder – løp