Adelskalender

Mobiltelefon
Best visning liggende posisjon

Adelskalender kvinner: 5 km

Nr. Etternavn Fornavn Tid Løp Baneløp Aldersklasse
1 Bekkevold Helga 19:16 Holmestrand Maraton 2019 K35-39
2 Wiik Julie 19:56 TLK 5000 meter høsttest 2019 x K23-34
3 Nikolaisen Marte 20:34 Semslinna juni 2020 K35-39
4 Hansen Beathe Skog 21:28 Re-Mila 2015 K35-39
5 Kjellesvik Kaja 21:36 TLK klubbmesterskap 2020 x K40-44
6 Johnsen Kirsti M. 22:06 Semslinna juni 2020 K65-69
7 Berg Guri Lise 22:27 Kristinaløpet 2017 K40-44
8 Larsen Britt Iren 22:36 Nyttårsløpet 2019 K35-39
9 Johansen Jeanett G. 23:28 Tjømekarusellen mars 2017 K23-34
10 Hoel Tanja M. 23:52 Holmestrand Maraton 2019 K23-34
11 Bekken Sandra 23:57 Semslinna mai 2020 K20-22
12 Skjauff Wenche 24:06 Kristinaløpet 2019 K45-49
13 Tranberg Jeanette 24:13 Tjømekarusellen august 2017 K50-54
14 Christiansen Yvette 24:26 Skiløpet 2019 K40-44
15 Øyen Nora 24:39 Skjærgårdsløpet 2017 J14-15
16 Tjugen Elisabeth Yoo-Mee 25:03 TLK jaktstart Tjøme 2019 K40-44
17 Bjørnestad Cathrine S. 25:20 Drammen Halvmaraton 2017 K45-49
18 Olden Marie Bjørn 25:22 Semslinna juni 2020 K23-34
19 Hansen May-Lisbeth S. 25:28 TLK klubbmesterskap 2015 x K45-49
20 Erlingsen Solfrid 25:48 TLK klubbmesterskap 2022 x K55-59
21 Bull Ingeling 25:59 Skjærgårdsløpet 2017 K45-49
22 Sæhle-Olerud Jeanet 26:38 Norgesløpet 2022 K23-34
23 Larsen Bente 26:41 Holmestrand Maraton 2019 K50-54
24 Eidsmo Jorid 26:43 Tjømekarusellen november 2018 K40-44
25 Fredholm Charlott 27:00 Re-Mila 2019 K23-34
26 Tornaas Katrine 27:06 Re-Mila 2019 K50-54
27 Larsen Monica Bugge 27:17 TLK jaktstart Tjøme 2019 K45-49
28 Sandstad Gina 27:24 Tjømekarusellen november 2018 K50-54
29 Sæhle Hege Otterstad 27:36 Semslinna juni 2020 K50-54
30 Bekken Marianne 27:47 Skjærgårdsløpet 2016 K50-54
31 Dietrichson Ragnhild Maria 28:08 TLK jaktstart Tjøme 2019 K40-44
32 Gylterud Sissel 28:09 Bergen City Marathon 2022 K50-54
33 Husby Beate 28:13 SGL funksjonærløp 2017 K45-49
34 Mogensen Tina 28:23 SGL funksjonærløp 2018 K50-54
35 Granly Hilde 28:42 Skjærgårdsløpet 2016 K55-59
35 Toresen Torild 28:42 Kristinaløpet 2015 K50-54
37 Bjørge Lise 28:43 TLK klubbmesterskap 2014 x K40-44
38 Maslø-Hansen Anette 28:52 Nyttårsløpet 2019 K35-39
39 Skotte Marthine 29:36 Semslinna mai 2020 J16-17
40 Ørsal Ingrid 29:58 Kristinaløpet 2019 K55-59
41 Bjørnestad Frida Johanne S. 30:01 Skjærgårdsløpet 2017 J13
42 Brazaite Justina 30:39 TLK klubbmesterskap 2021 x K35-39
43 Grov Heidi 30:42 Tjømekarusellen mars 2017 K45-49
44 Jørgensen Lizeth Lind 31:13 Kristinaløpet 2015 K35-39
45 Nørstad Inglés Trine-Lise 31:46 Tjømejoggen januar 2020 K35-39
46 Erlingsen Rikke 34:59 Kristinaløpet 2016 K55-59
47 Sørensen Hanne Husby 39:41 Kristinaløpet 2018 J12
48 Bjørnestad Siri-Emilie S. 42:00 Holmestrand Maraton 2018 J11
49 Granly Martine 42:35 Kristinaløpet 2018 K23-34

Til toppmeny

Adelskalender kvinner: 10 km

Nr Etternavn Fornavn Tid Løp Baneløp Aldersklasse
1 Bekkevold Helga 39:18 Hytteplanmila 2018 K35-39
2 Wiik Julie 40:32 Hytteplanmila 2022 K35-39
3 Fjeldstad Anne-Sofie 41:45 Hytteplanmila 2014 K45-49
4 Nikolaisen Marte 43:15 Tjømejoggen november 2021 K40-44
5 Hansen Beathe Skog 44:40 Hytteplanmila 2015 K35-39
6 Kjellesvik Kaja 44:50 Tjømejoggen oktober 2020 K40-44
7 Ingdal Lene 44:52 Hytteplanmila 2022 K40-44
8 Granlund Silje Lyngnes 44:55 Hytteplanmila 2022 K45-49
9 Fredholm Charlott 46:09 Tjømekarusellen november 2018 K23-34
10 Johnsen Kirsti M. 46:41 Semslinna august 2020 K65-69
11 Kopperud Lise 47:06 Kristinaløpet 2022 K40-44
12 Andresen Victoria 47:29 Hytteplanmila 2018 K35-39
13 Bull Ingeling 47:49 Hytteplanmila 2015 K45-49
14 Tjugen Elisabeth Yoo-Mee 48:02 Skjærgårdsløpet 2016 K40-44
15 Johansen Jeanett G. 48:32 Holmestrand Maraton 2022 K35-39
16 Svendsen Line Yvonne Aagesen 48:50 Hytteplanmila 2016 K40-44
17 Spigseth Maria 48:53 Kristinaløpet 2022 K23-34
18 Larsen Britt Iren 49:52 BDO-Mila 2019 K35-39
19 Christiansen Yvette 51:09 Ceres park Århus 2018 K40-44
20 Bjørnestad Cathrine S. 51:53 Hytteplanmila 2018 K45-49
21 Skjauff Wenche 52:13 Hytteplanmila 2019 K45-49
22 Tranberg Jeanette 52:37 Hytteplanmila 2017 K50-54
23 Husby Beate 52:44 Hytteplanmila 2015 K40-44
24 Eidsmo Jorid 53:50 Hytteplanmila 2016 K40-44
25 Gylterud Sissel 53:56 Hytteplanmila 2022 K50-54
26 Tornaas Katrine 54:06 Oslo Maraton 2018 K50-54
27 Erlingsen Solfrid 55:05 Tjømejoggen oktober 2020 K55-59
28 Hansen May-Lisbeth S. 56:12 Kristinaløpet 2015 K45-49
29 Larsen Monica Bugge 57:17 Holmestrand Maraton 2016 K40-44
30 Mogensen Tina 57:42 Hytteplanmila 2022 K55-59
30 Vesterdal Cecilie 57:42 Hytteplanmila 2022 K60-64
32 Bekken Marianne 57:43 Skjærgårdsløpet 2017 K50-54
33 Sæhle Hege Otterstad 57:56 Holmestrand Maraton 2018 K50-54
34 Dietrichson Ragnhild Maria 58:48 Tjømejoggen november 2019 K40-44
35 Hoel Tanja M. 59:18 Hytteplanmila 2018 K23-34
36 Granly Hilde 59:20 Hytteplanmila 2018 K55-59
37 Veisdal Ingrid Elisabeth 1:02:47 Kristinaløpet 2022 K23-34
38 Nørstad Inglés Trine-Lise 1:06:41 Bjerketravern 2021 K40-44
39 Erlingsen Rikke 1:15:37 Oslo Maraton 2016 K55-59
40 Granly Martine 1:19:00 Oslo Maraton 2021 K23-34

Til toppmeny

Adelskalender kvinner: Halvmaraton

Nr Etternavn Fornavn Tid Løp Aldersklasse
1 Bekkevold Helga 1:29:24 Holmestrand Maraton 2018 K35-39
2 Wiik Julie 1:29:38 Perseløpet #7 2019 K23-34
3 Hansen Beathe Skog 1:37:51 Holmestrand Maraton 2015 K35-39
4 Nikolaisen Marte 1:44:23 Kystleden Halvmaraton 2022 K40-44
5 Berg Guri Lise 1:44:29 Holmestrand Maraton 2019 K40-44
6 Kullerud Marit 1:46:01 Holmestrand Maraton 2018 K35-39
7 Andresen Victoria 1:47:04 Jessheim Vintermaraton 2016 K35-39
8 Kopperud Lise 1:47:11 Kystleden Halvmaraton 2022 K40-44
9 Spigseth Maria 1:48:20 Kystleden Halvmaraton 2021 K23-34
10 Granlund Silje L. 1:49:43 Kystleden Halvmaraton 2021 K45-49
11 Svendsen Line Yvonne Aagesen 1:49:49 Oslo Maraton 2016 K40-44
12 Fredholm Charlott 1:51:22 Holmestrand Maraton 2016 K23-34
13 Ulseth Karense 1:51:37 Kystleden Halvmaraton 2022 K40-44
14 Christiansen Yvette 1:51:38 Reykjavik Marathon 2018 K40-44
15 Larsen Brittiren 1:54:18 Kystleden Halvmaraton 2022 K35-39
16 Bjørnestad Cathrine S. 1:59:47 Midnight Sun Marathon 2019 K45-49
17 Skjauff Wenche 2:00:29 Jessheim Vintermaraton 2019 K45-49
18 Husby Beate 2:05:08 Oslo Maraton 2015 K40-44
19 Gylterud Sissel 2:05:44 Vestfold Maraton 2022 K50-54
20 Mogensen Tina 2:11:04 Holmestrand Maraton 2019 K55-59
21 Vesterdal Cecilie 2:11:04 Holmestrand Maraton 2019 K55-59
22 Sæhle Hege Otterstad 2:11:10 Oslo Maraton 2016 K45-49
23 Hansen May-Lisbeth S. 2:12:23 Holmestrand Maraton 2016 K45-49
24 Ørsal Ingrid 2:18:12  Kystleden Halvmaraton 2019 K55-59
25 Høgberg Karianne 2:21:00 Oslo Maraton 2019 K23-34
26 Bekken Sandra 2:23:34 Oslo Maraton 2021 K20-22
27 Paulsen Ragnhild 2:24:32 Kystleden Halvmaraton 2022 K40-44
28 Nygaard Lene 2:27:59 Oslo Maraton 2022 K45-49
29 Dietrichson Ragnhild Maria 2:47:27 Oslo Maraton 2019 K40-44
30 Nørstad Inglés Trine-Lise 2:58:07 Oslo Maraton 2018 K35-39

Til toppmeny

Adelskalender kvinner: Maraton

Nr Etternavn Fornavn Tid Løp Aldersklasse
1 Fjeldstad Anne-Sofie 3:23:01 Oslo Maraton 2014 K45-49
2 Larsen Britt Iren 3:55:54 Holmestrand Maraton 2021 K35-39
3 Ulseth Karense 3:58:42 Oslo Maraton 2022 K40-44
4 Granlund Silje Lyngnes 4:05:08 Kongsvinger Skogsmaraton 2022 K45-49
5 Bjørnestad Cathrine S. 4:26:43 Amsterdam Marathon 2017 K45-49
6 Husby Beate 4:39:37 Oslo Maraton 2017 K45-49
7 Hansen May-Lisbeth S. 4:55:52 Oslo Maraton 2017 K45-49
8 Halvorsen Johanne 4:56:23 Holmestrand Maraton 2015 K16-17
9 Hoel Tanja M. 5:11:41 Holmestrand Maraton 2018 K23-34
10 Nørstad Inglés Trine-Lise 5:53:06 Holmestrand Maraton 2021 K40-44

Til toppmeny

Adelskalender  menn: 5 km

Nr Etternavn Fornavn Tid Løp Baneløp Aldersklasse
1 Anmarkrud Øystein L. 16:35 Re-Mila 2017 og Semslinna juni 2020 M23-34
2 Skadal Joakim 16:57 Semslinna juni 2020 M18-19
3 Henningsen Rune S. 17:09 Rekordløpet Lier oktober 2021 M40-44
4 Sitter Kian K. 17:23 Rekordløpet Lier juni 2022 G16-17
5 Zinkus Vaidas 18:07 Tjømejoggen februar 2019 M23-34
6 Skadal Thomas 18:08 Semslinna juni 2020 M45-49
7 Bull Håkon 18:13 Fornebuløpet 2016 M50-54
8 Borgenvik Jan Alfred 18:16 1814-løpet 2014 M23-34
9 Johansen Jan Kristian 18:22 Rekordløpet Gardermoen juni 2021 M35-39
10 Rieber-Mohn Caspar 18:23 Semslinna mai 2020 M35-39
11 Engmann Knut 18:29 Semslinna juni 2021 M35-39
12 Tollefsen Rikard 18:31 TLK klubbmesterskap 2022 x M35-39
13 Vike Geir 18:40 Re-Mila 2021 M40-44
14 Jahre John F. 18:41 Re-Mila 2016 M23-34
14 Jahre Marius F. 18:41 Re-Mila 2021 M40-44
16 Jensen Kjell 18:53 Rekordløpet Lier juni 2022 M55-59
17 Kollstrøm Martin S. 19:03 Semslinna mai 2020 M35-39
18 Grov Hans Martin 19:17 Tjømejoggen oktober 2020 M23-34
19 Kjellesvik Jens 19:25 Kristinaløpet 2014 M35-39
20 Skotte Bjørn R. 19:33 TLK klubbmesterskap 2022 x M50-54
21 Pedersen Stian R. 19:40 TLK klubbmesterskap 2014 x M35-39
22 Almquist Morten 19:47 Semslinna mai 2020 M50-54
23 Berglund Thomas 19:50 TLK klubbmesterskap 2020 x M20-22
24 Strandgård Åsmund 19:52 TLK klubbmesterskap 2020 x M35-39
25 Carlstedt Kevin 20:03 Nyttårsløpet 2019 G12
26 Oscarsen Petter 20:08 Kristinaløpet 2018 M23-34
26 Tollefsen Vegard 20:08 TLK klubbmesterskap 2022 x M35-39
28 Morgenstierne Ole Henrik 20:12 Holmestrand Maraton 2015 M23-34
29 Erlingsen Arne 20:20 Semslinna april 2021 M60-64
30 Skadal Kristoffer 20:39 Skjærgårdsløpet 2017 G14-15
31 Christiansen Roger 20:40 TLK 5000 meter høsttest 2019 x M50-54
32 Nese Olav Lian 20:40 Ida Eides minneløp 2021 M55-59
33 Hansen Geir-Morten 20:49 Kristinaløpet 2016 M35-39
34 Vinje Erlend Ellefsen 20:59 Perseløpet august 2020 M40-44
35 Davidson Måns 21:00 Kristinaløpet 2022 M55-59
36 Erlingsen Thomas 21:02 Ida Eides minneløp 2020 M35-39
37 Fjeld Per Espen 21:03 Semslinna juni 2020 M60-64
38 Bjørndahl Børge 21:06 Semslinna juni 2020 M50-54
39 Marthinsen Rune 21:28 Tjømejoggen mai 2020 M35-39
40 Myrberg Knut Ole 21:30 Holmestrand Maraton 2019 M55-59
41 Sæhle Sindre Otterstad 21:36 Kløfta 2020 M23-34
42 Andersen Roar 21:42 Semslinna juni 2020 M60-64
43 Fadum Alexander 21:57 Semslinna juni 2020 M40-44
44 Grov Harald 21:58 Kristinaløpet 2019 M50-54
45 Eriksen Daniel Berg 21:59 TLK klubbmesterskap 2022 x M35-39
46 Skjenken Freddy 22:02 Gampen/Bratten 2019 M55-59
47 Berglund André 22:18 Tjømekarusellen november 2018 M20-22
48 Fjære Kjell Arne 22:33 Kristinaløpet 2016 M55-59
49 Omvik Morten 22:34 Tjømekarusellen februar 2018 M50-54
50 Lundgaard Hans Petter 22:40 TLK klubbmesterskap 2020 x M60-64
51 Kjellesvik Erik 22:44 Tjømejoggen november 2022 G9
52 Feyling Lars C 22:55 Tjømekarusellen desember 2018 M50-54
53 Andersen Stian Ferborg 22:56 Semslinna mai 2020 M23-34
53 Bjørnestad Thomas 22:56 Fornebuløpet 2019 M45-49
55 Vinje Inge 23:02 Semslinna juni 2020 M75-79
56 Soleng Harald H. 23:16 Semslinna juni 2020 M55-59
57 Mikalsen Jørn 23:18 Semslinna juni 2020 M23-34
58 Bryn Georg 23:25 Nyttårsløpet 2019 M40-44
59 Hansen Einar Anbjørn 23:32 TLK klubbmesterskap 2022 x M23-34
60 Sørensen Henning Husby 23:53 Kristinaløpet 2019 G14-15
61 Jørgensen Jan 23:58 Ida Eides minneløp 2020 M70-74
62 Wigum Stig 24:02 Nyttårsløpet 2019 M55-59
63 Sæhle Arild 24:41 Semslinna mai 2020 M50-54
64 Granly Marius 24:43 Kristinaløpet 2016 G16-17
65 Tollefsen Dag 25:28 Kristinaløpet 2022 M55-59
66 Mikalsen Kjetil 25:57 Tjømejoggen mars 2019 M55-59
67 Almquist Roar 26:30 Holmestrand Maraton 2022 M50-54
68 Marthinsen Torben 26:55 Skjærgårdsløpet 2018 M50-54
69 Fredholm Mats 27:01 Re-Mila 2019 M23-34
70 Johannessen Tron Olav 27:11 Sentrumsløpet 2018 M40-44
71 Almquist Oscar 27:30 TLK klubbmesterskap 2014 x G14-15
72 Vesterdal Steinar 28:04 Kristinaløpet 2019 M60-64
73 Sørensen Jon 30:10 Skjærgårdsløpet 2016 M45-49

Til toppmeny

Adelskalender  menn: 10 km

Nr Etternavn Fornavn Tid Løp Baneløp Aldersklasse
1 Anmarkrud Øystein L. 33:34 Tjømejoggen oktober 2020 M23-34
2 Skadal Joakim 35:04 Hytteplanmila 2022 M20-22
3 Henningsen Rune S. 35:58 Hytteplanmila 2019 M35-39
4 Sitter Kian K. 36:58 Oslo Maraton 2022 M16-17
5 Norder Thomas 37:13 Hytteplanmila 2022 M23-34
6 Skadal Thomas 37:59 Hytteplanmila 2021 M50-54
7 Zinkus Vaidas 38:04 Tjømekarusellen januar 2017 M23-34
8 Bull Håkon 38:15 Hytteplanmila 2015 M50-54
9 Jahre John F. 38:21 Kristinaløpet 2015 M23-34
10 Tollefsen Rikard 38:40 Hytteplanmila 2022 M35-39
11 Johansen Jan Kristian 38:48 Rekordløpet Lier november 2021 M35-39
12 Skotte Bjørn R. 38:56 Hytteplanmila 2015 M45-49
13 Engmann Knut 38:57 Hytteplanmila 2022 M35-39
14 Grov Hans Martin 38:59 Hytteplanmila 2014 M18-19
15 Jacobsen Frank A. 39:12 Hytteplanmila 2018 M55-59
16 Jensen Kjell 39:15 Rekordløpet Lier mai 2022 M55-59
17 Pedersen Stian R. 39:44 Hytteplanmila 2014 M35-39
18 Rieber-Mohn Caspar 39:52 Sentrumsløpet 2015 M23-34
19 Jahre Marius F. 40:02 Hytteplanmila 2015 M35-39
20 Kjellesvik Jens 40:03 Tjømejoggen november 2022 M40-44
21 Tollefsen Vegard 40:24 Hytteplanmila 2022 M35-39
22 Almquist Morten 41:18 Tjømekarusellen mars 2017 M50-54
23 Kollstrøm Martin S. 41:22 Tjømejoggen oktober 2020 M35-39
23 Vike Geir 41:22 Kristinaløpet 2018 M40-44
25 Borgenvik Jan Alfred 41:51 Tjømejoggen februar 2019 M35-39
26 Myrberg Knut Ole 42:08 EM triatlon agegroup Lisboa 2016 M50-54
27 Berglund Thomas 42:12 Tjømejoggen oktober 2020 M20-22
28 Christiansen Roger 42:40 Hytteplanmila 2018 M50-54
29 Nese Olav Lian 42:48 Hytteplanmila 2021 M55-59
30 Morgenstierne Ole Henrik 42:58 Tjømejoggen oktober 2020 M35-39
31 Davidson Måns 43:16 Tjømejoggen mars 2022 M55-59
32 Hansen Geir-Morten 43:31 Hytteplanmila 2014 M35-39
33 Erlingsen Thomas 43:40 Hytteplanmila 2019 M35-39
34 Oscarsen Petter 43:47 Re-Mila 2017 M23-34
35 Feyling Lars C. 44:13 Re-Mila 2021 M50-54
36 Rindsem Tor Morten 44:31 Hytteplanmila 2015 M45-49
37 Visser Flip 44:37 Hytteplanmila 2015 M60-64
38 Andersen Roar 44:41 Norgesløpet 2020 M60-64
39 Erlingsen Arne 45:10 Tjømejoggen oktober 2020 M60-64
40 Bjørndahl Børge 45:11 Nyttårsløpet 2018 M50-54
41 Andersen Stian Ferborg 45:31 Sentrumsløpet Oslo 2022 M23-34
42 Skjenken Freddy 45:39 Hytteplanmila 2018 M55-59
43 Wigum Stig 45:43 Hytteplanmila 2019 M55-59
44 Fadum Alexander 45:46 Hytteplanmila 2018 M40-44
45 Omvik Morten 45:56 Kristinaløpet 2017 M50-54
46 Mikalsen Jørn 45:59 Oslo Maraton 2019 M23-34
47 Fredholm Mats 46:09 Tjømekarusellen november 2018 M23-34
48 Grov Harald 46:13 Tjømekarusellen januar 2017 M50-54
49 Lundgaard Hans Petter 46:50 Nyttårsløpet 2019 M55-59
50 Andresen Henning 47:29 Hytteplanmila 2018 M40-44
51 Granly Øystein 47:47 Hytteplanmila 2015 M55-59
52 Jørgensen Jan 47:59 Kodalmila 2015 M65-69
53 Vinje Inge 48:00 Semslinna august 2020 M75-79
54 Bjørnestad Thomas 48:33 Hytteplanmila 2019 M45-49
55 Sæhle Sindre Otterstad 49:04 Hytteplanmila 2015 M20-22
56 Marthinsen Rune 49:13 Hytteplanmila 2022 M35-39
57 Bryn Georg 49:14 Holmestrand Maraton 2015 M35-39
58 Tollefsen Dag 49:20 Kristinaløpet 2018 M55-59
59 Almquist Roar 49:42 TLK klubbmesterskap 2015 x M40-44
60 Sæhle Arild 52:03 Re-Mila 2016 M45-49
61 Mikalsen Kjetil 55:17 Tjømekarusellen november 2018 M55-59
62 Johannessen Tron Olav 55:49 Hytteplanmila 2018 M40-44
63 Sørensen Jon 1:01:30 Hytteplanmila 2018 M45-49

Til toppmeny

Adelskalender  menn: Halvmaraton

Nr Etternavn Fornavn Tid Løp Aldersklasse
1 Anmarkrud Øystein L. 1:16:45 Oslo Maraton 2019 M23-34
2 Henningsen Rune 1:19:20 HCA Marathon 2022 M40-44
3 Zinkus Vaidas 1:19:54 Holmestrand Maraton 2019 M23-34
4 Bull Håkon 1:21:31 Berlin Halvmaraton 2016 M50-54
5 Jahre John Frisli 1:22:52 Oslo Maraton 2018 M23-34
6 Skadal Thomas 1:24:05 Holmestrand Maraton 2021 M50-54
7 Engmann Knut 1:27:15 Vintermaraton 2022 M35-39
8 Jacobsen Frank 1:27:19 Oslo Maraton 2017 M50-54
9 Johansen Jan Kristian 1:27:35 Holmestrand Maraton 2022 M35-39
10 Jahre Marius Frisli 1:27:55 Sommerløpet Kr.sand 2022 M45-49
11 Jensen Kjell 1:29:30 Holmestrand Maraton 2021 M55-59
12 Almquist Morten 1:30:40 Holmestrand Maraton 2019 M50-54
13 Rieber-Mohn Caspar 1:33:41 Skjærgårdsmaraton 2019 M35-39
14 Koch-Wintervoll Hans-Christian 1:33:42 Kystleden Halvmaraton 2021 M35-39
15 Pedersen Stian Rudshaug 1:33:52 Holmestrand Maraton 2015 M40-44
16 Skotte Bjørn 1:34:01 Holmestrand Maraton 2016 M45-49
17 Christiansen Roger 1:35:21 Holmestrand Maraton 2019 M50-54
18 Nese Olav Lian 1:35:51 Oslo Maraton 2021 M55-59
19 Borgenvik Jan Alfred 1:36:20 Kystleden Halvmaraton 2019 M35-39
20 Grov Harald 1:36:30 Holmestrand Maraton 2015 M45-49
21 Andersen Roar 1:36:32 Perseløpet #9 2020 M60-64
22 Vike Geir 1:37:01 Sommerløpet Kr.sand 2022 M45-49
23 Oscarsen Petter 1:37:03 Oslo Maraton 2017 M23-34
24 Rindsem Tor Morten 1:37:25 Holmestrand Maraton 2016 M45-49
25 Davidson Måns 1:38:00 Kystleden Halvmaraton 2021 M55-59
26 Erlingsen Arne 1:38:35 Oslo Maraton 2016 M55-59
27 Feyling Lars C 1:38:50 Oslo Maraton 2021 M50-54
28 Hansen Geir-Morten 1:39:46 Holmestrand Maraton 2019 M40-44
29 Morgenstierne Ole Henrik 1:41:20 Oslo Maraton 2019 M35-39
30 Sommersen Hans Petter 1:41:54 Holmestrand Maraton 2018 M40-44
31 Myrberg Knut Ole 1:42:44 Midnight Sun Marathon 2019 M55-59
32 Skjenken Freddy 1:43:51 Oslo Maraton 2018 M55-59
33 Grov Hans Martin 1:44:38 Sydney Half Marathon 2017 M20-22
34 Erlingsen Thomas 1:45:22 Midnight Sun Marathon 2019 M35-39
35 Fadum Alexander 1:45:37 Holmestrand Maraton 2019 M40-44
36 Granly Øystein 1:45:45 Holmestrand Maraton 2016 M55-59
37 Hertel Joakim 1:46:37 Kystleden Halvmaraton 2019 M35-39
38 Sæhle Sindre Otterstad 1:46:47 Bergen City Marathon 2019 M23-34
39 Mikalsen Jørn 1:47:03 Holmestrand Maraton 2019 M23-34
40 Tollefsen Dag 1:47:11 Lisboa Maraton 2018 M55-59
41 Soleng Harald H. 1:48:43 Lørenskog Halvmaraton 2019 M55-59
42 Halvorsen Jørgen 1:49:42 Holmestrand Maraton 2015 M20-22
43 Jørgensen Jan 1:50:22 Warszawa Halvmaraton 2016 M65-69
44 Marthinsen Rune 1:57:31 Holmestrand Maraton 2019 M35-39
45 Solheim Olav R. 1:58:04 Trondheim Maraton 2021 M55-59
46 Bryn Georg 1:58:12 Holmestrand Maraton 2017 M35-39
47 Halvorsen Arvid 1:58:34 Holmestrand Maraton 2015 M45-49
48 Bjørnestad Thomas 1:59:48 Midnight Sun Marathon 2019 M45-49
49 Mathisen Simen 2:00:11 Bergen City Marathon 2021 M23-34
50 Sæhle Arild 2:07:53 Holmestrand Maraton 2019 M50-54

Til toppmeny

Adelskalender  menn: Maraton

Nr Etternavn Fornavn Tid Løp Baneløp Aldersklasse
1 Bull Håkon 2:54:12 London Marathon 2016 M50-54
2 Jacobsen Frank A. 3.15:18 Bislett 50 km 2020 (off. maratonpassering) x M55-59
3 Zinkus Vaidas 3:21:20 Vilnius Marathon 2018 M23-34
4 Jahre John F. 3:24:07 Holmestrand Maraton 2022 M23-34
5 Borgenvik Jan Alfred 3:25:57 Jessheim Vintermaraton 2018 M35-39
6 Almquist Morten 3:28:35 Midnight Sun Marathon 2019 M50-54
7 Rieber-Mohn Caspar 3:28:46 Holmestrand Maraton 2018 M35-39
8 Pedersen Stian R. 3:36:59 Holmestrand Maraton 2017 M40-44
9 Sommersen Hans Petter 3:43:54 Oslo Maraton 2018 M40-44
10 Fjeld Per Espen 3:47:40 Berlin Marathon 2021 M60-64
11 Mikalsen Jørn 3:54:47 Holmestrand Maraton 2018 M23-34
12 Skotte Bjørn R. 3:56:54 Trondheim Maraton 2022 M50-54
13 Rindsem Tor Morten 4:25:44 Nordmarka Skogsmaraton 2017 M50-54
14 Eriksen Daniel Berg 4:26:10 Oslo Maraton 2014 M23-34
15 Soleng Harald H. 4:34:39 Vestfold Maraton 2019 M55-59
16 Wigum Stig 4:44:19 Paris Marathon 2022 M60-64

Til toppmeny