Adelskalender

Mobiltelefon
Best visning liggende posisjon

Adelskalender kvinner: 5 km

Nr. Etternavn Fornavn Tid Løp Baneløp Aldersklasse
1 Bekkevold Helga 19:16 Holmestrand Maraton 2019 K35-39
2 Wiik Julie 19:56 TLK 5000 meter høsttest 2019 x K23-34
3 Nikolaisen Marte 20:34 Semslinna juni 2020   K35-39
4 Hansen Beathe Skog  21:28 Re-Mila 2015   K35-39
5 Kjellesvik Kaja  21:36 TLK klubbmesterskap 2020 x K40-44
6 Johnsen Kirsti M. 22:06 Semslinna juni 2020   K65-69
7 Berg Guri Lise 22:27 Kristinaløpet 2017   K40-44
8 Larsen Britt Iren 22:36 Nyttårsløpet 2019   K35-39
9 Johansen Jeanett G. 23:28 Tjømekarusellen mars 2017   K23-34
10 Hoel Tanja M.  23:52 Holmestrand Maraton 2019   K23-34
11 Bekken Sandra 23:57 Semslinna mai 2020   K20-22
12 Skjauff Wenche 24:06 Kristinaløpet 2019   K45-49
13 Tranberg Jeanette  24:13 Tjømekarusellen august 2017   K50-54
14 Christiansen Yvette 24:26 Skiløpet 2019   K40-44
15 Øyen Nora 24:39 Skjærgårdsløpet 2017   J14-15
16 Tjugen Elisabeth Yoo-Mee 25:03 TLK jaktstart Tjøme 2019   K40-44
17 Bjørnestad Cathrine S. 25:20 Drammen Halvmaraton 2017   K45-49
18 Olden Marie Bjørn 25:22 Semslinna juni 2020   K23-34
19 Hansen May-Lisbeth S.  25:28 TLK klubbmesterskap 2015 x K45-49
20 Bull Ingeling 25:59 Skjærgårdsløpet 2017   K45-49
21 Erlingsen Solfrid 26:21 TLK klubbmesterskap 2020 x K55-59
22 Larsen Bente  26:41 Holmestrand Maraton 2019   K50-54
23 Eidsmo Jorid  26:43 Tjømekarusellen november 2018   K40-44
24 Fredholm Charlott 27:00 Re-Mila 2019   K23-34
25 Tornaas Katrine  27:06 Re-Mila 2019   K50-54
26 Larsen Monica Bugge 27:17 TLK jaktstart Tjøme 2019   K45-49
27 Sandstad Gina 27:24 Tjømekarusellen november 2018   K50-54
28 Sæhle Hege Otterstad 27:36 Semslinna juni 2020   K50-54
29 Bekken Marianne 27:47 Skjærgårdsløpet 2016   K50-54
30 Dietrichson Ragnhild Maria 28:08 TLK jaktstart Tjøme 2019   K40-44
31 Gylterud Sissel 28:09 Bergen City Marathon 2022   K50-54
32 Husby Beate  28:13 SGL funksjonærløp 2017   K45-49
33 Mogensen Tina 28:23 SGL funksjonærløp 2018   K50-54
34 Granly Hilde 28:42 Skjærgårdsløpet 2016   K55-59
34 Toresen Torild  28:42 Kristinaløpet 2015   K50-54
36 Bjørge Lise 28:43 TLK klubbmesterskap 2014 x K40-44
37 Maslø-Hansen Anette 28:52 Nyttårsløpet 2019   K35-39
38 Skotte Marthine 29:36 Semslinna mai 2020   J16-17
39 Ørsal Ingrid  29:58 Kristinaløpet 2019   K55-59
40 Bjørnestad Frida Johanne S. 30:01 Skjærgårdsløpet 2017   J13
41 Brazaite Justina 30:39 TLK klubbmesterskap 2021 x K35-39
42 Grov Heidi 30:42 Tjømekarusellen mars 2017   K45-49
43 Jørgensen Lizeth Lind 31:13 Kristinaløpet 2015   K35-39
44 Nørstad Inglés Trine-Lise 31:46 Tjømejoggen januar 2020   K35-39
45 Erlingsen Rikke 34:59 Kristinaløpet 2016   K55-59
46 Sørensen Hanne Husby  39:41 Kristinaløpet 2018   J12
47 Bjørnestad Siri-Emilie S. 42:00 Holmestrand Maraton 2018   J11
48 Granly Martine 42:35 Kristinaløpet 2018   K23-34

Til toppmeny

Adelskalender kvinner: 10 km

Nr Etternavn Fornavn Tid Løp Baneløp Aldersklasse
1 Bekkevold Helga 39:18 Hytteplanmila 2018 K35-39
2 Wiik Julie 40:48 Hytteplanmila 2019 K35-39
3 Fjeldstad Anne-Sofie 41:45 Hytteplanmila 2014   K45-49
4 Nikolaisen Marte 43:15 Tjømejoggen november 2021   K40-44
5 Hansen Beathe Skog  44:40 Hytteplanmila 2015   K35-39
6 Kjellesvik Kaja  44:50 Tjømejoggen oktober 2020   K40-44
7 Fredholm Charlott 46:09 Tjømekarusellen november 2018   K23-34
8 Johnsen Kirsti M. 46:41 Semslinna august 2020   K65-69
9 Kopperud Lise 47:06 Kristinaløpet 2022   K40-44
10 Andresen Victoria 47:29 Hytteplanmila 2018   K35-39
11 Bull Ingeling 47:49 Hytteplanmila 2015   K45-49
12 Tjugen Elisabeth Yoo-Mee 48:02 Skjærgårdsløpet 2016   K40-44
13 Johansen Jeanett G. 48:32 Holmestrand Maraton 2022   K35-39
14 Svendsen Line Yvonne Aagesen 48:50 Hytteplanmila 2016   K40-44
15 Spigseth Maria 48:53 Kristinaløpet 2022   K23-34
16 Larsen Britt Iren 49:52 BDO-Mila 2019   K35-39
17 Christiansen Yvette 51:09 Ceres park Århus 2018   K40-44
18 Bjørnestad Cathrine S. 51:53 Hytteplanmila 2018   K45-49
19 Skjauff Wenche 52:13 Hytteplanmila 2019   K45-49
20 Tranberg Jeanette  52:37 Hytteplanmila 2017   K50-54
21 Husby Beate  52:44 Hytteplanmila 2015   K40-44
22 Eidsmo Jorid  53:50 Hytteplanmila 2016   K40-44
23 Tornaas Katrine  54:06 Oslo Maraton 2018   K50-54
24 Erlingsen Solfrid 55:05 Tjømejoggen oktober 2020   K55-59
25 Hansen May-Lisbeth S.  56:12 Kristinaløpet 2015   K45-49
26 Larsen Monica Bugge 57:17 Holmestrand Maraton 2016   K40-44
27 Bekken Marianne 57:43 Skjærgårdsløpet 2017   K50-54
28 Sæhle Hege Otterstad 57:56 Holmestrand Maraton 2018   K50-54
29 Gylterud Sissel 58:26 Kristinaløpet 2022   K50-54
30 Dietrichson Ragnhild Maria 58:48 Tjømejoggen november 2019   K40-44
31 Mogensen Tina 59:17 Hytteplanmila 2018   K50-54
32 Hoel Tanja M.  59:18 Hytteplanmila 2018   K23-34
33 Granly Hilde 59:20 Hytteplanmila 2018   K55-59
34 Vesterdal Cecilie 1:01:09 Kristinaløpet 2019   K55-59
35 Veisdal Ingrid Elisabeth  1:02:47 Kristinaløpet 2022   K23-34
36 Nørstad Inglés Trine-Lise 1:06:41 Bjerketravern 2021   K40-44
37 Erlingsen Rikke 1:15:37 Oslo Maraton 2016   K55-59
38 Granly Martine 1:19:00 Oslo Maraton 2021   K23-34

Til toppmeny

Adelskalender kvinner: Halvmaraton

Nr Etternavn Fornavn Tid Løp Aldersklasse
1 Bekkevold Helga 1:29:24 Holmestrand Maraton 2018 K35-39
2 Wiik Julie 1:29:38 Perseløpet #7 2019 K23-34
3 Hansen Beathe Skog 1:37:51 Holmestrand Maraton 2015 K35-39
4 Berg Guri Lise 1:44:29 Holmestrand Maraton 2019 K40-44
5 Kullerud Marit 1:46:01 Holmestrand Maraton 2018 K35-39
6 Andresen Victoria 1:47:04 Jessheim Vintermaraton 2016 K35-39
7 Spigseth Maria 1:48:20 Kystleden Halvmaraton 2021 K23-34
8 Granlund Silje L. 1:49:43 Kystleden Halvmaraton 2021 K45-49
9 Svendsen Line Yvonne Aagesen 1:49:49 Oslo Maraton 2016 K40-44
10 Fredholm Charlott 1:51:22 Holmestrand Maraton 2016 K23-34
11 Christiansen Yvette 1:51:38 Reykjavik Marathon 2018 K40-44
12 Bjørnestad Cathrine S. 1:59:47   Midnight Sun Marathon 2019 K45-49
13 Skjauff Wenche 2:00:29 Jessheim Vintermaraton 2019 K45-49
14 Husby Beate 2:05:08 Oslo Maraton 2015 K40-44
15 Mogensen Tina 2:11:04 Holmestrand Maraton 2019 K55-59
15 Vesterdal Cecilie 2:11:04 Holmestrand Maraton 2019 K55-59
17 Sæhle Hege Otterstad 2:11:10 Oslo Maraton 2016 K45-49
18 Hansen May-Lisbeth S. 2:12:23 Holmestrand Maraton 2016 K45-49
19 Ørsal Ingrid 2:18:12  Kystleden Halvmaraton 2019 K55-59
20 Høgberg Karianne 2:21:00 Oslo Maraton 2019 K23-34
21 Bekken Sandra 2:23:34  Oslo Maraton 2021 K20-22
22 Dietrichson Ragnhild Maria 2:47:27 Oslo Maraton 2019 K40-44
23 Nørstad Inglés Trine-Lise 2:58:07 Oslo Maraton 2018 K35-39

Til toppmeny

Adelskalender kvinner: Maraton

Nr Etternavn Fornavn Tid Løp Aldersklasse
1 Fjeldstad Anne-Sofie 3:23:01 Oslo Maraton 2014 K45-49
2 Larsen Britt Iren 3:55:54 Holmestrand Maraton 2021 K35-39
3 Granlund Silje Lyngnes 4:05:08 Kongsvinger Skogsmaraton 2022 K45-49
4 Bjørnestad Cathrine S. 4:26:43 Amsterdam Marathon 2017 K45-49
5 Husby Beate 4:39:37 Oslo Maraton 2017 K45-49
6 Hansen May-Lisbeth S. 4:55:52 Oslo Maraton 2017 K45-49
7 Halvorsen Johanne 4:56:23 Holmestrand Maraton 2015 K16-17
8 Hoel Tanja M. 5:11:41 Holmestrand Maraton 2018 K23-34
9 Nørstad Inglés Trine-Lise 5:53:06 Holmestrand Maraton 2021 K40-44

Til toppmeny

Adelskalender  menn: 5 km

Nr Etternavn Fornavn Tid Løp Baneløp Aldersklasse
1 Anmarkrud Øystein L. 16:35 Re-Mila 2017 og Semslinna juni 2020 M23-34
2 Skadal Joakim 16:57 Semslinna juni 2020 M18-19
3 Henningsen Rune S. 17:09 Rekordløpet Lier oktober 2021 M40-44
4 Sitter Kian K. 17:23 Rekordløpet Lier juni 2022 G16-17
5 Zinkus Vaidas 18:07 Tjømejoggen februar 2019 M23-34
6 Skadal Thomas 18:08 Semslinna juni 2020 M45-49
7 Bull Håkon 18:13 Fornebuløpet 2016 M50-54
8 Borgenvik Jan Alfred 18:16 1814-løpet 2014 M23-34
9 Johansen Jan Kristian 18:22 Rekordløpet Gardermoen juni 2021 M35-39
10 Rieber-Mohn Caspar 18:23 Semslinna mai 2020 M35-39
11 Engmann Knut 18:29 Semslinna juni 2021 M35-39
12 Tollefsen Rikard 18:38 TLK jaktstart Tjøme 2019 M23-34
13 Vike Geir 18:40 Re-Mila 2021 M40-44
14 Jahre John F. 18:41 Re-Mila 2016 M23-34
14 Jahre Marius F. 18:41 Re-Mila 2021 M40-44
16 Jensen Kjell 18:53 Rekordløpet Lier juni 2022 M55-59
17 Kollstrøm Martin S. 19:03 Semslinna mai 2020 M35-39
18 Grov Hans Martin 19:17 Tjømejoggen oktober 2020 M23-34
19 Kjellesvik Jens 19:25 Kristinaløpet 2014 M35-39
20 Pedersen Stian R. 19:40 TLK klubbmesterskap 2014 x M35-39
21 Skotte Bjørn R. 19:41 TLK klubbmesterskap 2016 x M45-49
22 Almquist Morten 19:47 Semslinna mai 2020 M50-54
23 Berglund Thomas 19:50 TLK klubbmesterskap 2020 x M20-22
24 Strandgård Åsmund 19:52 TLK klubbmesterskap 2020 x M35-39
25 Carlstedt Kevin 20:03 Nyttårsløpet 2019 G12
26 Oscarsen Petter 20:08 Kristinaløpet 2018 M23-34
27 Morgenstierne Ole Henrik 20:12 Holmestrand Maraton 2015 M23-34
28 Erlingsen Arne 20:20 Semslinna april 2021 M60-64
29 Skadal Kristoffer 20:39 Skjærgårdsløpet 2017 G14-15
30 Christiansen Roger 20:40 TLK 5000 meter høsttest 2019 x M50-54
30 Nese Olav Lian 20:40 Ida Eides minneløp 2021 M55-59
32 Hansen Geir-Morten 20:49 Kristinaløpet 2016 M35-39
33 Vinje Erlend Ellefsen 20:59 Perseløpet august 2020 M40-44
34 Davidson Måns 21:00 Kristinaløpet 2022 M55-59
35 Erlingsen Thomas 21:02 Ida Eides minneløp 2020 M35-39
36 Fjeld Per Espen 21:03 Semslinna juni 2020 M60-64
37 Bjørndahl Børge 21:06 Semslinna juni 2020 M50-54
38 Marthinsen Rune 21:28 Tjømejoggen mai 2020 M35-39
39 Myrberg Knut Ole 21:30 Holmestrand Maraton 2019 M55-59
40 Sæhle Sindre Otterstad 21:36 Kløfta 2020 M23-34
41 Andersen Roar 21:42 Semslinna juni 2020 M60-64
42 Fadum Alexander 21:57 Semslinna juni 2020 M40-44
43 Grov Harald 21:58 Kristinaløpet 2019 M50-54
44 Skjenken Freddy 22:02 Gampen/Bratten 2019 M55-59
45 Berglund André 22:18 Tjømekarusellen november 2018 M20-22
46 Fjære Kjell Arne 22:33 Kristinaløpet 2016 M55-59
47 Omvik Morten 22:34 Tjømekarusellen februar 2018 M50-54
48 Lundgaard Hans Petter 22:40 TLK klubbmesterskap 2020 x M60-64
49 Feyling Lars C 22:55 Tjømekarusellen desember 2018 M50-54
50 Andersen Stian Ferborg 22:56 Semslinna mai 2020 M23-34
50 Bjørnestad Thomas 22:56 Fornebuløpet 2019 M45-49
52 Vinje Inge 23:02 Semslinna juni 2020 M75-79
53 Soleng Harald H. 23:16 Semslinna juni 2020 M55-59
54 Mikalsen Jørn 23:18 Semslinna juni 2020 M23-34
55 Bryn Georg 23:25 Nyttårsløpet 2019 M40-44
56 Sørensen Henning Husby 23:53 Kristinaløpet 2019 G14-15
57 Jørgensen Jan 23:58 Ida Eides minneløp 2020 M70-74
58 Wigum Stig 24:02 Nyttårsløpet 2019 M55-59
59 Sæhle Arild 24:41 Semslinna mai 2020 M50-54
60 Granly Marius 24:43 Kristinaløpet 2016 G16-17
61 Tollefsen Dag 25:28 Kristinaløpet 2022 M55-59
62 Mikalsen Kjetil 25:57 Tjømejoggen mars 2019 M55-59
63 Almquist Roar 26:30 Holmestrand Maraton 2022 M50-54
64 Marthinsen Torben 26:55 Skjærgårdsløpet 2018 M50-54
65 Fredholm Mats 27:01 Re-Mila 2019 M23-34
66 Johannessen Tron Olav 27:11 Sentrumsløpet 2018 M40-44
67 Almquist Oscar 27:30 TLK klubbmesterskap 2014 x G14-15
68 Vesterdal Steinar 28:04 Kristinaløpet 2019 M60-64
69 Sørensen Jon 30:10 Skjærgårdsløpet 2016 M45-49

Til toppmeny

Adelskalender  menn: 10 km

Nr Etternavn Fornavn Tid Løp Baneløp Aldersklasse
1 Anmarkrud Øystein L. 33:34 Tjømejoggen oktober 2020 M23-34
2 Henningsen Rune S. 35:58 Hytteplanmila 2019 M35-39
3 Skadal Joakim 37:02 Hytteplanmila 2016 M14-15
4 Skadal Thomas 37:59 Hytteplanmila 2021 M50-54
5 Zinkus Vaidas 38:04 Tjømekarusellen januar 2017 M23-34
6 Bull Håkon 38:15 Hytteplanmila 2015 M50-54
7 Jahre John F. 38:21 Kristinaløpet 2015 M23-34
8 Norder Thomas 38:30 Hytteplanmila 2021 M23-34
9 Johansen Jan Kristian 38:48 Rekordløpet Lier november 2021 M35-39
9 Sitter Kian K. 38:48 Oslo Maraton 2021 M16-17
11 Skotte Bjørn R. 38:56 Hytteplanmila 2015 M45-49
12 Grov Hans Martin 38:59 Hytteplanmila 2014 M18-19
13 Tollefsen Rikard 39:06 Hytteplanmila 2019 M23-34
14 Jacobsen Frank A. 39:12 Hytteplanmila 2018 M55-59
15 Jensen Kjell 39:15 Rekordløpet Lier mai 2022 M55-59
16 Pedersen Stian R. 39:44 Hytteplanmila 2014 M35-39
17 Rieber-Mohn Caspar 39:52 Sentrumsløpet 2015 M23-34
18 Jahre Marius F. 40:02 Hytteplanmila 2015 M35-39
19 Engmann Knut 40:16 Hytteplanmila 2021 M35-39
20 Kjellesvik Jens 40:39 Kristinaløpet 2022 M40-44
21 Almquist Morten 41:18 Tjømekarusellen mars 2017 M50-54
22 Kollstrøm Martin S. 41:22 Tjømejoggen oktober 2020 M35-39
22 Vike Geir 41:22 Kristinaløpet 2018 M40-44
24 Borgenvik Jan Alfred 41:51 Tjømejoggen februar 2019 M35-39
25 Myrberg Knut Ole 42:08 EM triatlon agegroup Lisboa 2016 M50-54
26 Berglund Thomas 42:12 Tjømejoggen oktober 2020 M20-22
27 Christiansen Roger 42:40 Hytteplanmila 2018 M50-54
28 Nese Olav Lian 42:48 Hytteplanmila 2021 M55-59
29 Morgenstierne Ole Henrik 42:58 Tjømejoggen oktober 2020 M35-39
30 Davidson Måns 43:16 Tjømejoggen mars 2022 M55-59
31 Hansen Geir-Morten 43:31 Hytteplanmila 2014 M35-39
32 Erlingsen Thomas 43:40 Hytteplanmila 2019 M35-39
33 Oscarsen Petter 43:47 Re-Mila 2017 M23-34
34 Feyling Lars C. 44:13 Re-Mila 2021 M50-54
35 Rindsem Tor Morten 44:31 Hytteplanmila 2015 M45-49
36 Visser Flip 44:37 Hytteplanmila 2015 M60-64
37 Andersen Roar 44:41 Norgesløpet 2020 M60-64
38 Erlingsen Arne 45:10 Tjømejoggen oktober 2020 M60-64
39 Bjørndahl Børge 45:11 Nyttårsløpet 2018 M50-54
40 Andersen Stian Ferborg 45:31 Sentrumsløpet Oslo 2022 M23-34
41 Skjenken Freddy 45:39 Hytteplanmila 2018 M55-59
42 Wigum Stig 45:43 Hytteplanmila 2019 M55-59
43 Fadum Alexander 45:46 Hytteplanmila 2018 M40-44
44 Omvik Morten 45:56 Kristinaløpet 2017 M50-54
45 Mikalsen Jørn 45:59 Oslo Maraton 2019 M23-34
46 Fredholm Mats 46:09 Tjømekarusellen november 2018 M23-34
47 Grov Harald 46:13 Tjømekarusellen januar 2017 M50-54
48 Lundgaard Hans Petter 46:50 Nyttårsløpet 2019 M55-59
49 Andresen Henning 47:29 Hytteplanmila 2018 M40-44
50 Granly Øystein 47:47 Hytteplanmila 2015 M55-59
51 Jørgensen Jan 47:59 Kodalmila 2015 M65-69
52 Vinje Inge 48:00 Semslinna august 2020 M75-79
53 Bjørnestad Thomas 48:33 Hytteplanmila 2019 M45-49
54 Sæhle Sindre Otterstad 49:04 Hytteplanmila 2015 M20-22
55 Bryn Georg 49:14 Holmestrand Maraton 2015 M35-39
56 Tollefsen Dag 49:20 Kristinaløpet 2018 M55-59
57 Almquist Roar 49:42 TLK klubbmesterskap 2015 x M40-44
58 Sæhle Arild 52:03 Re-Mila 2016 M45-49
59 Marthinsen Rune 52:05 Tjøllingmila 2019 M35-39
60 Mikalsen Kjetil 55:17 Tjømekarusellen november 2018 M55-59
61 Johannessen Tron Olav 55:49 Hytteplanmila 2018 M40-44
62 Sørensen Jon 1:01:30 Hytteplanmila 2018 M45-49

Til toppmeny

Adelskalender  menn: Halvmaraton

Nr Etternavn Fornavn Tid Løp Aldersklasse
1 Anmarkrud Øystein L. 1:16:45 Oslo Maraton 2019 M23-34
2 Zinkus Vaidas 1:19:54 Holmestrand Maraton 2019 M23-34
3 Bull Håkon 1:21:31 Berlin Halvmaraton 2016 M50-54
4 Henningsen Rune 1:22:31 HCA Marathon 2019 M35-39
5 Jahre John Frisli 1:22:52 Oslo Maraton 2018 M23-34
6 Skadal Thomas 1:24:05 Holmestrand Maraton 2021 M50-54
7 Jacobsen Frank 1:27:19 Oslo Maraton 2017 M50-54
8 Johansen Jan Kristian 1:27:35 Holmestrand Maraton 2022 M35-39
9 Jahre Marius Frisli 1:27:55 Sommerløpet Kr.sand 2022 M45-49
10 Engmann Knut 1:28:44 Holmestrand Maraton 2022 M35-39
11 Jensen Kjell 1:29:30 Holmestrand Maraton 2021 M55-59
12 Almquist Morten 1:30:40 Holmestrand Maraton 2019 M50-54
13 Rieber-Mohn Caspar 1:33:41 Skjærgårdsmaraton 2019 M35-39
14 Koch-Wintervoll Hans-Christian 1:33:42 Kystleden Halvmaraton 2021 M35-39
15 Pedersen Stian Rudshaug 1:33:52 Holmestrand Maraton 2015 M40-44
16 Skotte Bjørn 1:34:01 Holmestrand Maraton 2016 M45-49
17 Christiansen Roger 1:35:21 Holmestrand Maraton 2019 M50-54
18 Nese Olav Lian 1:35:51 Oslo Maraton 2021 M55-59
19 Borgenvik Jan Alfred 1:36:20 Kystleden Halvmaraton 2019 M35-39
20 Grov Harald 1:36:30 Holmestrand Maraton 2015 M45-49
21 Andersen Roar 1:36:32 Perseløpet #9 2020 M60-64
22 Vike Geir 1:37:01 Sommerløpet Kr.sand 2022 M45-49
23 Oscarsen Petter 1:37:03 Oslo Maraton 2017 M23-34
24 Rindsem Tor Morten 1:37:25 Holmestrand Maraton 2016 M45-49
25 Davidson Måns 1:38:00 Kystleden Halvmaraton 2021 M55-59
26 Erlingsen Arne 1:38:35 Oslo Maraton 2016 M55-59
27 Feyling Lars C 1:38:50 Oslo Maraton 2021 M50-54
28 Hansen Geir-Morten 1:39:46 Holmestrand Maraton 2019 M40-44
29 Morgenstierne Ole Henrik 1:41:20 Oslo Maraton 2019 M35-39
30 Sommersen Hans Petter 1:41:54 Holmestrand Maraton 2018 M40-44
31 Myrberg Knut Ole 1:42:44 Midnight Sun Marathon 2019 M55-59
32 Skjenken Freddy 1:43:51 Oslo Maraton 2018 M55-59
33 Grov Hans Martin 1:44:38 Sydney Half Marathon 2017 M20-22
34 Erlingsen Thomas 1:45:22 Midnight Sun Marathon 2019 M35-39
35 Fadum Alexander 1:45:37 Holmestrand Maraton 2019 M40-44
36 Granly Øystein 1:45:45 Holmestrand Maraton 2016 M55-59
37 Hertel Joakim 1:46:37 Kystleden Halvmaraton 2019 M35-39
38 Sæhle Sindre Otterstad 1:46:47 Bergen City Marathon 2019 M23-34
39 Mikalsen Jørn 1:47:03 Holmestrand Maraton 2019 M23-34
40 Tollefsen Dag 1:47:11 Lisboa Maraton 2018 M55-59
41 Soleng Harald H. 1:48:43 Lørenskog Halvmaraton 2019 M55-59
42 Halvorsen Jørgen 1:49:42 Holmestrand Maraton 2015 M20-22
43 Jørgensen Jan 1:50:22 Warszawa Halvmaraton 2016 M65-69
44 Marthinsen Rune 1:57:31 Holmestrand Maraton 2019 M35-39
45 Solheim Olav R. 1:58:04 Trondheim Maraton 2021 M55-59
46 Bryn Georg 1:58:12 Holmestrand Maraton 2017 M35-39
47 Halvorsen Arvid 1:58:34 Holmestrand Maraton 2015 M45-49
48 Bjørnestad Thomas 1:59:48 Midnight Sun Marathon 2019 M45-49
49 Mathisen Simen 2:00:11 Bergen City Marathon 2021 M23-34
50 Sæhle Arild 2:07:53 Holmestrand Maraton 2019 M50-54

Til toppmeny

Adelskalender  menn: Maraton

Nr Etternavn Fornavn Tid Løp Baneløp Aldersklasse
1 Bull Håkon  2:54:12 London Marathon 2016   M50-54
2 Jacobsen Frank A. 3.15:18 Bislett 50 km 2020 (off. maratonpassering) x M55-59
3 Zinkus Vaidas 3:21:20 Vilnius Marathon 2018   M23-34
4 Jahre John F. 3:24:07 Holmestrand Maraton 2022   M23-34
5 Borgenvik Jan Alfred  3:25:57 Jessheim Vintermaraton 2018   M35-39
6 Almquist Morten  3:28:35 Midnight Sun Marathon 2019   M50-54
7 Rieber-Mohn Caspar  3:28:46 Holmestrand Maraton 2018   M35-39
8 Pedersen Stian R. 3:36:59 Holmestrand Maraton 2017   M40-44
9 Sommersen Hans Petter 3:43:54 Oslo Maraton 2018   M40-44
10 Fjeld Per Espen 3:47:40 Berlin Marathon 2021   M60-64
11 Mikalsen Jørn 3:54:47 Holmestrand Maraton 2018   M23-34
12 Skotte Bjørn R. 4:05:30 Oslo Maraton 2016   M45-49
13 Rindsem Tor Morten 4:25:44 Nordmarka Skogsmaraton 2017   M50-54
14 Eriksen Daniel Berg 4:26:10 Oslo Maraton 2014   M23-34
15 Soleng Harald H. 4:34:39 Vestfold Maraton 2019   M55-59
16 Wigum Stig 4:44:19 Paris Marathon 2022   M60-64

Til toppmeny