Siste resultater

Moaløpet

5 km terreng:
Jan Kristian Johansen – M30-39 – 20:34 – 3.plass klasse
Knut Del Piero Engmann – M30-39 – 21:19 – 4.plass klasse
Maia Dietrichson – K40-49 – 30:20 – 4.plass klasse

Alle resultater

Hytteplanmila

10 km:
Rune Henningsen – M35-39 – 35:58 – PR
Rikard Tollefsen – M23-34 – 39:06 – PR
Julie Wiik – K23-34 – 40:48 – ÅB
Morten Almquist – M50-54 – 41:29 – ÅB
Roger Christiansen – M50-54 – 43:39 – ÅB
Thomas Erlingsen – M35-39 – 43:40 – PR
Geir-Morten Hansen – M40-44 – 45:32
Børge Bjørndahl – M50-54 – 45:36 – ÅB
Stig Wigum – M55-59 – 45:43 – ÅB
Freddy Skjenken – M55-59 – 45:59 – ÅB
Tor Morten Rindsem – M50-54 – 46:42 – ÅB
Alexander Fadum – M40-44 – 47:13 – ÅB
Arne Erlingsen – M60-64 – 47:45 – ÅB
Hans Petter Lundgaard – M55-59 – 47:59 – ÅB
Anne-Sofie Fjeldstad – K50-54 – 48:25 – ÅB
Thomas Bjørnestad – M45-49 – 48:33 – PR
Øystein Granly – M60-64 – 49:03 – ÅB
Jan Jørgensen – M70-74 – 50:45 – 5.plass klasse
Wenche Skjauff – K45-49 – 52:13 – ÅB
Yvette Christiansen – K40-44 – 54:39
Cathrine S. Bjørnestad – K45-49 – 54:52
Arild Sæhle – M50-54 – 55:59 – ÅB
Katrine Tornaas Lund – K50-54 – 56:09 – ÅB
Jeanet Sæhle-Olerud – K23-34 – 1:06:30 – ÅB

Alle resultater

Re-Mila

10 km:
Julie Wiik – K23-39 – 41:57 – 2.plass totalt – 2.plass klasse
Frank Jacobsen – K50-54 – 42:14 (fartsholder) – 1.plass klasse
Wenche Skjauff – K45-49 – 53:49 – 5.plass klasse
Maia Dietrichson – K40-44 – 1:01:01 – PR – 4.plass klasse

5 km:
Rune Henningsen – M23-39 – 17:58 – PR – 6.plass totalt – 3.plass klasse
Morten Almquist – M50-54 – 20:04 – ÅB – 3.plass klasse
Petter Oscarsen – M23-39 – 21:43 – ÅB
Thomas Erlingsen – M23-39 – 21:51
Børge Bjørndahl – M50-54 – 21:57 – ÅB 6.plass klasse
Freddy Skjenken – M55-59 – 22:57 – 3.plass klasse
Hans Petter Lundgaard – M55-59 – 23:17 – ÅB4.plass klasse
Alexander Fadum – M40-44 – 23:18
Arne Erlingsen – M60-64 – 23:44 – ÅB – 4.plass klasse
Kjell Arne Fjære – M60-64 – 23:58 – 5.plass klasse
Charlott B. Fredholm – K23-39 – 27:00 ÅB
Mats Fredholm – M23-39 – 27:01 ÅB
Katrine Lund – K50-54 – 27:06 ÅB – 5.plass klasse
Bente Larsen – K50-54 – 27:35 – 6.plass klasse
Rikke Erlingsen – K60-64 – 37:30 ÅB – 4.plass klasse

Alle resultater

Tjøllingmila

10 km:
Jan Kristian Johansen – M35-39 – 40:17 – 10.plass totalt – 1.plass klasse
Beathe Skog Hansen – K40-44 – 46:15 – ÅB – 5.plass totalt – 2.plass klasse
Rune Marthinsen – M35-39 – 52:05 – PR – 4.plass klasse

1,6 km:
Mille Marielle Johansen – J3-5

Alle resultater

Norgesløpet

10 km:
Jan Alfred Borgenvik – M35-39 – 43:05
Jan Jørgensen – M70-74 – 50:10 – ÅB – 2.plass klasse

5 km:
Roger Christiansen – M50-54 – 21:04
Thomas Erlingsen – M35-39 – 21:09 – PR
Yvette Christiansen – K40-44 – 25:48

Alle resultater

Kanaljoggen

5 km:
Jan Kristian Johansen – M30-39 – 18:34 – 2.plass totalt – 1.plass klasse
Thomas Erlingsen – M30-39 – 21:39 – 6.plass klasse
Beathe Skog Hansen – K40-49 – 22:23 – 6.plass totalt – 1.plass klasse
Arne Erlingsen – M60-64 – 23:29 – 1.plass klasse
Bente Larsen – K50-54 – 28:07 – 1.plass klasse
Ingrid Ørsal – K55-59 – 28:56 – 1.plass klasse
Rikke Erlingsen – K60-64 – 38:08 – 1.plass klasse

Alle resultater

Oslo Maraton

Maraton:
Morten Almquist – M50-54 – 3:33:28
John Frisli Jahre – M24-34 – 3:44:00
Caspar Rieber-Mohn – M35-39 – 3:50:58
Hans Petter Sommersen – M40-44 – DNF

Halvmaraton:
Øystein Anmarkrud – M24-34 – 1:16:45 – PR og klubbrekord
Ole Henrik Morgenstierne – M35-39 – 1:41:20 – ÅB
Freddy Skjenken – M55-59 – 1:52:20
Sindre Sæhle – M24-34 – 1:53:54
Petter Elvestad – M55-59 – 2:17:53 – ÅB
Hege O. Sæhle – K50-54 – 2:18:47 – ÅB
Arild Sæhle – M50-54 – 2:20:13
Karianne Høgberg – K24-34 – 2:21:00
Jeanet Sæhle-Olerud – K24-34 – 2:38:23 – PR
Iver-Martin Sæhle-Olerud – M24-34 – 2:38:24
May-Lisbeth Solheim Hansen – K45-49 – 2:40:46 – ÅB
Beate Husby – K45-49 – 2:42:48
Maia Dietrichson – K40-44 – 2:47:27 – PR

10 km:
Jørn Mikalsen – M24-34 – 45:59 – PR
Katrine Tornaas Lund – K50-54 – 58:19
Ronald Keskitalo – M45-49 – 1:11:16

10 km plogging:
Britt Iren Larsen – Deltatt

Alle resultater

Drammensmaraton

10 km:
Rune Henningsen – M35-39 – 35:45 – PR – 6.plass klasse
Cathrine S. Bjørnestad – K45-49 – 52:55 – ÅB – 3.plass klasse

5 km:
Thomas Bjørnestad – M45-49 – 23:08 – 6.plass klasse

Alle resultater

Kodalmila

10 km:
Arne Erlingsen – M60-64 – 48:56 – 2.plass klasse

5 km:
Kjell Arne Fjære – M60-64 – 32:13 – 1.plass klasse
Rikke Erlingsen – K60-64 – 56:14 – 1.plass klasse

Alle resultater

Vestfold Maraton

Stafett 8 etapper:
Tjøme Løpeklubb herrer – 2:42:58 – løyperekord
(John Frisli Jahre – Vaidas Zinkus – Thomas Skadal – Jan Alfred Borgenvik – Morten Almquist – Jens Kjellesvik – Øystein Anmarkrud – Geir Vike)

Tjøme Løpeklubb damer – 3:18:39 – klubbrekord
(Kaja Kjellesvik – Julie Wiik – Stine S. Kristoffersen – Ellen Aas Svindland – Marit Kullerud – Victoria Andresen – Beathe Skog Hansen – Solfrid Erlingsen)

Tjøme Løpeklubb mix – 3:42:43
(Thomas Erlingsen – Jørn Mikalsen – Tommy Røed – Knut Ole Myrberg – May-Lisbeth Hansen – Geir-Morten Hansen – Monica Bugge Larsen – Trine-Lise Nørstad Inglés)

Maraton:
Caspar Rieber-Mohn – M35-39 – 3:54:35
Harald H. Soleng – M55-59 – 4:34:39 – PR

Halvmaraton:
Tor Morten Rindsem – M50-54 – 1:45:30
Freddy Skjenken – M55-59 – 1:45:42 – ÅB

Alle resultater

TLK klubbmesterskap på bane 2019

Sted: Greveskogen Idrettspark
Dato: 24.08.2019
Det ble kåret klubbmestere for senior og junior. Hvis en junior vinner distansen totalt blir det ikke kåret en senior klubbmester, da er det junioren som også blir klubbmester totalt.

1.500 meter menn:
1. Jan Kristian Johansen – 4:57.46 – Klubbmester
2. Knut Engmann – 5:15.45
3. Morten Almquist – 5:26.42
4. Rikard Tollefsen – 5:28.68
5. Thomas Erlingsen – 6:19.21
6. Thomas Bjørnestad – 6:34.82

1.500 meter menn junior:
1. Kevin Carlstedt – 5:21.05 – Klubbmester junior

1.500 meter kvinner:
1. Julie Wiik – 5:43.78 – Klubbmester
2. Beathe Skog Hansen – 6:19.21
3. Yvette Christiansen – 6:41.01
4. Cathrine Bjørnestad – 10:32.40

1.500 meter kvinner junior:
1. Frida J. Bjørnestad – 10:31.39 – Klubbmester junior


400 meter menn:
1. Adel Bakhit – 1:00.77 – Utenfor konkurranse
2. Thomas Erlingsen – 1:01.12 – Klubbmester
3. Knut Engmann – 1:03.74
4. Jan Kristian Johansen – 1:04.91
5. Rikard Tollefsen – 1:05.17
6. Rune Marthinsen – 1:08.94
7. Morten Almquist – 1:11.32
8. Thomas Bjørnestad – 1:12.83

400 meter menn junior:
1. Kevin Carlstedt – 1:10.59 – Klubbmester junior

400 meter kvinner:
1. Julie Wiik – 1:15.15 – Klubbmester
2. Cathrine Bjørnestad – 2:38.16

400 meter kvinner junior:
1. Siri-Emilie Bjørnestad – 2:37.93 – Klubbmester junior


800 meter menn:
1. Adel Bakhit – 2:26.93 – Utenfor konkurranse
2. Jan Kristian Johansen – 2:27.31 – Klubbmester
3. Knut Engmann – 2:34.92
4. Rikard Tollefsen – 2:35.24
5. Morten Almquist – 2:43.35

800 meter kvinner:
1. Julie Wiik – 2:50.29 – Klubbmester
2. Cathrine Bjørnestad – 4:04.64


200 meter menn:
1. Adel Bakhit – 26.55 – Utenfor konkurranse
2. Knut Engmann – 26.93 – Klubbmester
3. Thomas Erlingsen – 27.56
4. Rune Marthinsen – 27.88
5. Rikard Tollefsen – 27.98
6. Roar Almquist – 28.98
7. Jan Kristian Johansen – 29.24
8. Thomas Bjørnestad – 31.03
9. Morten Almquist – 33.32

200 meter menn junior:
1. Kevin Carlstedt – 31.33 – Klubbmester junior

200 meter kvinner:
1. Julie Wiik – 35.67
2. Cathrine Bjørnestad – 46.35

200 meter kvinner junior:
1. Frida J. Bjørnestad – 31.02 – Klubbmester totalt og junior


100 meter menn:
1. Knut Engmann – 12.69 – Klubbmester
2. Rikard Tollefsen – 13.23
3. Rune Marthinsen – 13.37
4. Roar Almquist – 13.52
5. Jan Kristian Johansen – 14.01
6. Thomas Bjørnestad – 15.09
7. Morten Almquist – 16.63
8. Bjørn R. Skotte – 19.02

100 meter menn junior:
1. Kevin Carlstedt – 15.10 – Klubbmester junior

100 meter kvinner:
1. Julie Wiik – 16.28
2. Cathrine Bjørnestad – 25.92

100 meter kvinner junior:
1. Frida J. Bjørnestad – 14.81 – Klubbmester totalt og junior
2. Siri-Emilie Bjørnestad – 18.43


60 meter menn:
1. Knut Engmann – 7.79 – Klubbmester
2. Rikard Tollefsen – 7.92
3. Thomas Bjørnestad – 9.29
4. Morten Almquist – 9.46
5. Roar Almquist – 18.93 – årets strekk

60 meter menn junior:
1. Kevin Carlstedt – 9.16 – Klubbmester junior

60 meter kvinner:
1. Julie Wiik – 9.68
2. Cathrine Bjørnestad – 12.19

60 meter kvinner junior:
1. Frida J. Bjørnestad – 8.70 – Klubbmester totalt og junior
2. Siri-Emilie Bjørnestad – 10.73


1000 meter menn:
1. Morten Almquist – 3:27.95 – Klubbmester
2. Knut Engmann – 3:31.81
3. Rikard Tollefsen – 3:35.16
4. Roger Christiansen – 3:35.61
5. Thomas Erlingsen – 3:44.67
6. Geir-Morten Hansen – 3:45.64
7. Thomas Bjørnestad – 4:04.19
8. Rune Marthinsen – 4:07.19

1000 meter kvinner:
1. Julie Wiik – 3:35.97 – Klubbmester
2. Beathe Skog Hansen – 4:07.61
3. Yvette Christiansen – 4:19.77
4. Cathrine Bjørnestad – 5:10.79


Allround:
1. Knut Engmann – 466,60 tidspoeng – Klubbmester
2. Rikard Tollefsen – 478,36 tidspoeng
3. Morten Almquist – 519,45 tidspoeng

1. Julie Wiik – 539,35 tidspoeng – Klubbmester
2. Cathrine Bjørnestad 851,08 tidspoeng

Midtåsenløpet

2,480 meter motbakkeløp:
Vaidas Zinkus – H17 – 9:54 – 4.plass totalt – 2.plass klasse
Geir-Morten Hansen – H17 – 12:05
Thomas Erlingsen – H17 – 12:54
Thomas Bjørnestad – H17 – 13:10
Cathrine Bjørnestad – D17 – 15:14

Alle resultater

Tour of Mjøsa

Prolog (valgfri) fredag 16/8 – Moelven trappeløp (18 etasjer/394 trinn):
John Frisli Jahre – M20-34 – 01:48 – 8.plass totalt – 4.plass klasse

1.etappe lørdag 17/8 – Moelv 5 km:
John F. Jahre – M20-34 – 19:16
Marius F. Jahre – M35-49 – 21:43
Roger Christiansen – M50-59 – 21:58
Yvette Christiansen – K35-49 – 26:13

2.etappe lørdag 17/8 – Gjøvik 5 km:
John F. Jahre – M20-34 – 19:53
Marius F. Jahre – M35-49 – 22:03
Roger Christiansen – M50-59 – 22:20 – 6.plass klasse
Yvette Christiansen – K35-49 – 27:30

3.etappe søndag 18/8 – Hamar 5 km:
John F. Jahre – M20-34 – 19:37
Roger Christiansen – M50-59 – 21:55 – 3.plass klasse
Marius F. Jahre – M35-49 – 22:33
Yvette Christiansen – K35-49 – 26:58

4.etappe søndag 18/8 – Lillehammer motbakkeløp:
John F. Jahre – M20-34 – 25:45
Marius F. Jahre – M35-49 – 29:57
Roger Christiansen – M50-59 – 31:19 – 6.plass klasse
Yvette Christiansen – K35-49 – 36:00

Sammenlagt etter 4 løp:
John F. Jahre – M20-34 – 1:24:32
Marius F. Jahre – M35-49 – 1:36:18
Roger Christiansen – M50-59 – 1:37:33 – 4.plass klasse
Yvette Christiansen – K35-49 – 1:56:43

Alle resultater:
Prolog – trappeløp
1.etappe – Moelv 5 km
2.etappe – Gjøvik 5 km
3.etappe – Hamar 5 km
4.etappe – Lillehammer motbakkeløp
Sammenlagt

Kystleden halvmaraton

Halvmaraton terreng:
Øystein Anmarkrud – M18-34 – 1:22:28 – 1.plass totalt – 1.plass klasse
Rune Henningsen – M35-39 – 1:28:49 5.plass klasse
Jan Kristian Johansen – M35-39 – 1:33:46
Jan Alfred Borgenvik – M35-39 – 1:36:20
Holm Holmsen – M50-54 – 1:36:36 – 6.plass klasse
Knut Del Piero Engmann – M35-39 – 1:37:19
Julie Wiik – K18-34 – 1:37:36 – 8.plass totalt – 5.plass klasse
Frank Jacobsen – M50-54 – 1:40:01
Hans Petter Sommersen – M40-44 – 1:45:58
Joakim Hertel – M35-39 – 1:46:37
Guri Lise Berg – K40-44 – 1:50:29 – 2.plass klasse
Freddy Skjenken – M55-59 – 1:56:35
Harald H. Soleng – M55-59 – 1:56:56
Dag Tollefsen – M55-59 – 2:00:16
Wenche Skjauff – K45-49 – 2:08:34
Ingrid Ørsal – K55-59 – 2:18:12 – 6.plass klasse

Alle resultater

24 timers onlineløp

1.løp kl 00:00 – 5 km:
Trine-Lise Nørstad Inglés – Kvinner – 32:17

2.løp kl 03:00 – 5 km:
Trine-Lise Nørstad Inglés – Kvinner – 33:38

3.løp kl 06:00 – 5 km:
Trine-Lise Nørstad Inglés – Kvinner – 36:09

4.løp kl 09:00 – 5 km:
Trine-Lise Nørstad Inglés – Kvinner – 36:35

5.løp kl 12:00 – 5 km:
Trine-Lise Nørstad Inglés – Kvinner – 37:43

6.løp kl 15:00 – 5 km:
Trine-Lise Nørstad Inglés – Kvinner – 34:13

7.løp kl 18:00 – 5 km:
Trine-Lise Nørstad Inglés – Kvinner – 40:42

8.løp kl 21:00 – 5 km:
Trine-Lise Nørstad Inglés – Kvinner – 36:52

Totalt:
Trine-Lise Nørstad Inglés – Kvinner – 4:48:09

Alle resultater

Hardhausen

Dag 1 (26/7) – Riasten rundt 15,2 km:
Jan Kristian Johansen – M18-39 – 1:12:39
Knut Engmann – M18-39 – 1:16:46

Dag 2 (27/7) – Kjøliskarven tur/retur 16 km:
Jan Kristian Johansen – M18-39 – 1:23:15
Knut Engmann – M18-39 – 1:32:28

Dag 3 (28/7) – Hardhausen 23 km:
Jan Kristian Johansen – M18-39 – 2:00:16
Knut Engmann – M18-39 – 2:16:57

Alle resultater:
Dag 1 – Riasten rundt
Dag 2 – Kjøliskarven t/r
Dag 3 – Hardhausen

Fjordløpet

10 km:
Julie Wiik – Kvinner – 55:04 – 3.plass totalt
Geir-Morten Hansen – Menn – 1:00:01
André Berglund – Menn – 1:03:08 – PR
Rune Marthinsen – Menn – 1:10:01

Alle resultater

Veierland Rundt

10 km:
Harald H. Soleng – Menn – 53:09
Cathrine Bjørnestad – Kvinner – 1:02:43
Maia Dietrichson – Kvinner – 1:14:06 – PR

5,4 km:
Bente Larsen – Kvinner – 32:23 – 8.plass totalt

Alle resultater

Midnight Sun Marathon

Maraton:
Morten Almquist – M50-54 – 3:28:35 – PR – 6.plass klasse

Halvmaraton:
Beathe Skog Hansen – K40-44 – 1:41:14 – ÅB – 5.plass klasse
Knut Ole Myrberg – M55-59 – 1:42:44 – ÅB
Thomas Erlingsen – M35-39 – 1:45:22 – PR
Alexander Fadum – M40-44 – 1:53:52
Dag Tollefsen – M55-59 – 1:53:52 – ÅB
Cathrine Bjørnestad – K45-49 – 1:59:47 – ÅB
Thomas Bjørnestad – M45-49 – 1:59:48 – PR

10 km:
Geir-Morten Hansen – M40-44 – 44:55 – ÅB
Marianne Bekken – K50-54 – 1:00:51 – ÅB

4,2 km:
André Berglund – M18+ – 17:21 – PR – 5.plass klasse

Alle resultater

Kristinaløpet

10 km:
Vaidas Zinkus – M30-34 – 39.52 – ÅB – 6.plass klasse
Jens Kjellesvik – M40-44 – 41.48 – ÅB
Roger Christiansen – M50-54 – 44.38 – ÅB5.plass klasse
Morten Omvik – M55-59 – 46.32 – ÅB – 5.plass klasse
Freddy Skjenken – M55-59 – 48.23 – 6.plass klasse
Jan Jørgensen – M70-74 – 51.00 – ÅB – 1.plass klasse
Øystein Granly – M60-64 – 52.43 – ÅB4.plass klasse
Yvette Christiansen – K40-44 – 53.27 – ÅB6.plass klasse
Solfrid Erlingsen – K55-59 – 59.10 – ÅB – 2.plass klasse
Tina Mogensen – K55-59 – 1.01.09 – ÅB3.plass klasse
Cecilie Vesterdal – K55-59 – 1.01.09 – ÅB3.plass klasse
Monica Bugge Larsen – K45-49 – 1.03.00 – ÅB
Trine-Lise Nørstad Inglés – K35-39 – 1.10.40 – ÅB

5 km:
Jan Kristian Johansen – M35-39 – 18.43 – 2.plass klasse
Thomas Skadal – M45-49 – 19.12 – ÅB – 6.plass klasse
Knut Engmann – M35-39 – 20.09 – PR – 6.plass klasse
Ole Henrik Morgenstierne – M35-39 – 21.10 – ÅB
Harald Grov – M50-54 – 21.58 – ÅB
Guri Lise Berg – K40-44 – 22.30 – ÅB – 3.plass klasse
Kaja Kjellesvik – K35-39 – 23.24 – ÅB – 3.plass klasse
Kjell A. Fjære – M60-64 – 23.28 – ÅB – 5.plass klasse
Henning Husby Sørensen – G12-16 – 23.53 – PR
Georg Bryn – M40-44 – 23.55
Wenche Skjauff – K45-49 – 24.06 – ÅB – 2.plass klasse
Bente Larsen – K50-54 – 27.46 – 6.plass klasse
Steinar Vesterdal – M60-64 – 28.04 – ÅB
Ingrid Ørsal – K55-59 – 29.58 – ÅB
Geir Vike – M40-44 – 30.39
Celine Vike – K12-16 – 30.41 – PR
Hilde Granly – K55-59 – 31.02 – ÅB
Beate Husby – K45-49 – 31.37 – ÅB

Alle resultater

Birkebeinerløpet

Ultrabirken 60 km:
Rune Henningsen – M30-34 – 6:18:26

Birkebeinerløpet (21 km):
Øystein Anmarkrud – Menn elite – 1:27:35
Børge Bjørndahl – M50-54 – 1:47:39
Knut Engmann – M35-39 – 1:54:20
Hans Petter Lundgaard – M55-59 – 2:01:17
Freddy Skjenken – M55-59 – 2:02:48

Alle resultater

BDO-Mila

10 km terrengløp:
Julie Wiik – Kvinner – 44:29 – 4.plass totalt
Knut Engmann – Menn – 44:50
Morten Almquist – Menn – 45:54
Hans Petter Sommersen – Menn – 46:25
Knut Ole Myrberg – Menn – 46:51
Hans Martin Grov – Menn – 47:36
Harald Grov – Menn – 48:14
Britt Iren Larsen – Kvinne – 49:52
Thomas Erlingsen – Menn – 49:54
Rune Marthinsen – Menn – 53:42
Wenche Skjauff – Kvinner – 54:52

Alle resultater

Fornebuløpet

Fornebutrippelen (3 – 5 – 10 km):
Jan Kristian Johansen – 11:48 – 19:56 – 40:37
Knut Ole Myrberg – 12:42 – 21:56 – 46:38
Roger Christiansen – 12:57 – 22:12 – 48:22
Yvette Christiansen – 15:01 – 26:19 – 56:14
Cathrine Bjørnestad – 15:39 – 27:38 – 58:01

5 km:
Thomas Erlingsen – M23-39 – 21:57 – PR
Thomas Bjørnestad – M45-49 – 22:56 – PR

3 km:
Marianne Bekken – K16+ – 16:26 – ÅB

Alle resultater

Sandefjordsløpet

10 km:
Julie Wiik – K35-39 – K23-34 – 42:57 – ÅB – 2.plass totalt – 2.plass klasse
Freddy Skjenken – M55-59 – 47:25 – ÅB – 2.plass klasse
Hans Petter Lundgaard – M55-59 – 48:41 – ÅB – 3.plass klasse
Wenche Skjauff – K45-49 – 56:36 – ÅB – 3.plass klasse

5 km:
Thomas Skadal – M45-49 – 20:07 – ÅB – 2.plass klasse
Morten Almquist – M50-54 – 20:29 – ÅB – 2.plass klasse
Roger Christiansen – M50-54 – 21:43 – ÅB – 4.plass klasse
Harald Grov – M50-54 – 22:15 – ÅB – 6.plass klasse
Alexander Fadum – M40-44 – 22:29 – PR – 2.plass klasse
Thomas Erlingsen – M35-39 – 23:12
Beathe Skog Hansen – K40-44 – 23:12 – ÅB – 2.plass klasse
Yvette Christiansen – K40-44 – 25:34 – ÅB – 4.plass klasse

Alle resultater

Vestbyløpet

5 km: Roger Christiansen – M50-59 – 22.39 – 2.plass klasse
5 km: Yvette Christiansen – K40-49 – 27.19 – 4.plass klasse

Bergen City Marathon

Maraton: John Frisli Jahre – M23-34 – 3.28.23 – ÅB
Halvmaraton: Sindre Sæhle – M23-34 – 1.46.47 – PR
Halvmaraton: Marius Frisli Jahre – M40-44 – 1.46.57 – ÅB 
Halvmaraton: Arild Sæhle – M50-54 – 2.30.09
Halvmaraton: Hege O. Sætle – K50-54 – 2.30.10
2 km: Vetle Sæhle-Olerud – Barn – Deltatt

Resultater

Holmestrand Maraton

Resultater – Holmestrand Maraton

Maraton: Caspar Rieber-Mohn – M35-39 – 3.42.15 – ÅB
Maraton: Stian Rudshaug Pedersen – M40-44 – 4.10.40 – ÅB

Halvmaraton: Vaidas Zinkus – M23-34 – 1.19.54 – PR
Halvmaraton: Øystein Anmarkrud – M23-34 – 1.20.44 – ÅB
Halvmaraton: Morten Almquist – M50-54 – 1.30.40 – PR
Halvmaraton: Julie Wiik – K23-34 – 1.31.08 – PR – 5.plass klasse
Halvmaraton: Roger Christiansen – M50-54 – 1.35.21 – PR
Halvmaraton: Geir-Morten Hansen – M40-44 – 1.39.46 – PR
Halvmaraton: Beathe Skog Hansen – K40-44 – 1.40.17 – ÅB – 4.plass klasse
Halvmaraton: Guri Lise Berg – K40-44 – 1.44.29 – ÅB
Halvmaraton: Tor Morten Rindsem – M50-54 – 1.44.30 – ÅB
Halvmaraton: Alexander Fadum – M40-44 – 1.45.37 – PR
Halvmaraton: Jørn Mikalsen – M23-34 – 1.47.03 – PR
Halvmaraton: Øystein Granly – M60-64 – 1.49.48 – ÅB
Halvmaraton: Yvette Christiansen – K40-44 – 1.54.12 – ÅB
Halvmaraton: Rune Marthinsen – M35-39 – 1.57.31 – PR
Halvmaraton: Thomas Erlingsen – M35-39 – 1.57.31 – ÅB
Halvmaraton: Arild Sæhle – M50-54 – 2.07.53 – ÅB
Halvmaraton: Cecilie Vesterdal – K55-59 – 2.11.04 – PR
Halvmaraton: Tina Mogensen – K55-59 – 2.11.04 – PR
Halvmaraton: Hege O. Sæhle – K50-54 – 2.26.52 – ÅB
Halvmaraton: Beate Husby – K45-49 – 2.26.52 – ÅB

10 km: Marius Jahre – M40-44 – 44.42 – ÅB
10 km: Petter Oscarsen – M23-34 – 48.48 – ÅB
10 km: Thomas Bjørnestad – M45-49 – 49.17 – ÅB

5 km: Rune Henningsen – M35-39 – 18.05 – PR – 3.plass klasse
5 km: Jan Kristian Johansen – M35-39 – 18.48 – PR – 4.plass klasse
5 km: Helga Hincenberga – K35-39 – 19.16 – PR – 3.plass totalt – 1.plass klasse
5 km: Knut Ole Myrberg – M55-59 – 21.30 – ÅB – 1.plass klasse
5 km: Tanja Hoel – K23-34 – 23.52 – ÅB – 3.plass klasse
5 km: Bente Larsen – K50-54 – 26.41 – ÅB – 6.plass klasse
5 km: Linn Iren Ynnesdal – K35-39 – 28.06 – ÅB
5 km: Ingrid Ørsal – K55-59 – 31.17 – ÅB – 3.plass klasse
5 km: Cathrine S. Bjørnestad – K45-49 – 48.23
5 km: Siri-Emilie S. Bjørnestad – K12-13 – 48.25 – ÅB

Resultater 2018

31.desember: Nyttårsløpet i Tønsberg
10 km: Vaidas Zinkus – M25-34 – 38.54 – 7.plass totalt – 4.plass klasse
10 km: John F. Jahre – M25-34 – 40.48 – 9.plass totalt – 5.plass klasse
10 km: Helga Hincenberga – K35-39 – 41.36 – 2.plass totalt – 1.plass klasse
10 km: Morten Almquist – M50-54 – 42.36 – 3.plass klasse
10 km: Børge Bjørndahl – M50-54 – 45.11 – 5.plass klasse
10 km: Thomas Erlingsen – M35-39 – 45.44 – 4.plass klasse
10 km: Hans Lundgaard – M55-59 – 48.41 – 2.plass klasse
10 km: Freddy Skjenken – M55-59 – 49.01 – 3.plass klasse
10 km: Thomas Bjørnestad – M45-49 – 51.06 – 5.plass klasse
10 km: Jan Jørgensen – M65-69 – 51.10 – 2.plass klasse
5 km: Geir Vike – M40-44 – 21.00 – 3.plass klasse
5 km: Roger Christiansen – M50-54 – 21.30 – 3.plass klasse
5 km: Marius Frisli Jahre – M40-44 – 21.31 – 4.plass klasse
5 km: Kjell Arne Fjære – M60-64 – 24.03 – 1.plass klasse
5 km: Knut Ole Myrberg – M55-59 – 24.26 – 2.plass klasse
5 km: Yvette Christiansen – K40-44 – 25.52  – 9.plass totalt – 1.plass klasse
5 km: Cathrine Bjørnestad – K45-49 – 27.46 – 1.plass klasse


22.november: San Antonio Food Bank Turkey Trot
5 km: Roger Christiansen – M50-54 – 21.04 – 5.plass klasse
5 km: Yvette Christiansen – K40-44 – 25.02 – 3.plass klasse


12.november: Las Vegas 3 of a kind
5 km: Roger Christiansen – M50-59 – 22.14 – 5.plass totalt – 2.plass klasse
5 km: Yvette Christiansen – K40-49 – 26.29 – 9.plass totalt – 1.plass klasse11.november: Rock’n Roll Marathon Las Vegas 10 km
10 km: Roger Christiansen – M50-54 – 43.38 – 4.plass klasse10 km: Yvette Christiansen – K40-44 – 53.33 – 7.plass klasse


10.november: Rock’n Roll Marathon Las Vegas 5 km 
5 km: Roger Christiansen – M50-54 – 21.35 – 3.plass klasse5 km: Yvette Christiansen – K40-44 – 27.07


18.november: Jessheim Vintermaraton
Maraton: Jan Alfred Borgenvik – M35-39 – 3.25.57Maraton: John F. Jahre – M23-34 – 3.29.53


11.november: Athens Marathon – The Authentic
Maraton: Håkon Bull – M55-59 – 3.04.05 – 3.plass klasse


4.november: New York Marathon
Maraton: Frank Jacobsen – M50-54 – 3.23.08 – ÅB


27.oktober: 7-fjellstur
14 km terreng: Rune Henningsen – 1.13.51 6.plass totalt 
14 km terreng: Jan Kristian Johansen – 1.17.15
14 km terreng: Rikard Tollefsen – 1.18.01
14 km terreng: Helga Hincenberga – 1.18.18 – 2.plass totalt
14 km terreng: Daniel Lea – 1.24.31
14 km terreng: Børge Bjørndahl – 1.27.05
14 km terreng: Guri Lise Berg – 1.30.53  9.plass totalt
14 km terreng: Hans Petter Lundgaard – 1.33.39
14 km terreng: Freddy Skjenken – 1.37.37
14 km terreng: Dag Ole Kjebekk – 1.38.11


27.oktober: Backyard Ultra Sandefjord
60,3 km (9 runder): John Frisli Jahre
53,6 km (8 runder): Hans-Petter Mietle
53,6 km (8 runder): Stine Sem Kristoffersen
16,0 km (2,5 runder): Trine-Lise Nørstad Inglés


21.oktober: Amsterdam Marathon

Maraton: Håkon Bull – M55 – 2.55.32 – ÅB – 6.plass klasse
Maraton: Jørn Mikalsen – MSen – 4.24.37


20.oktober: Hytteplanmila
10 km: Øystein Anmarkrud – M23-34 – 33.53 – ÅB
10 km: Rune Henningsen – M35-39 – 37.27 – PR 
10 km: Frank Jacobsen – M50-54 – 39.12 – ÅB
10 km: Helga Hincenberga – K35-39 – 39.18 – PR – 5.plass klasse
10 km: Jan Kristian Johansen – M35-39 – 39.22 – PR
10 km: Morten Almquist – M50-54 – 41.37 – ÅB
10 km: Roger Christiansen – M50-54 – 42.40 – PR
10 km: Bjørn R. Skotte – M50-54 – 43.10 – ÅB
10 km: Geir-Morten Hansen – M40-44 – 44.39 – ÅB
10 km: Thomas Erlingsen – M35-39 – 44.42 – PR
10 km: Anne-Sofie Fjeldstad – K50-54 – 44.51 – ÅB
10 km: Freddy Skjenken – M55-59 – 45.39 – PR
10 km: Alexander Fadum – M40-44 – 45.46 – PR
10 km: Beathe Skog Hansen – K40-44 – 47.08 
10 km: Victoria Andresen – K35-39 – 47.29 – PR
10 km: Arne Erlingsen – M60-64 – 47.52 – ÅB
10 km: Thomas Bjørnestad – M45-49 – 49.16 – PR
10 km: Øystein Granly – M60-64 – 49.18 – ÅB
10 km: Jan Jørgensen – M65-69 – 50.36 – ÅB
10 km: Yvette Christiansen – K40-44 – 51.29
10 km: Cathrine S. Bjørnestad – K45-49 – 51.53 – PR
10 km: Roar Almquist – M45-49 – 52.44 – ÅB
10 km: Katrine Lund – K50-54 – 54.08
10 km: Jorid Eidsmo – K40-44 – 54.32 – ÅB
10 km: Tron Olav Johannessen – M40-44 – 55.49 – PR
10 km: Beate Husby – K45-49 – 57.45 – ÅB
10 km: Tina Mogensen – K50-54 – 59.17 – PR
10 km: Tanja Hoel – K23-34 – 59.18 – ÅB
10 km: Hilde Granly – K55-59 – 59.20 – PR
10 km: Jon Sørensen – M45-49 – 1.01.30 – ÅB
10 km trimklasse: Jeanette Tranberg – Fullført


20.oktober: Moaløpet
5 km terreng: John Frisli Jahre – M30-39 – 19.07 – 1.plass klasse
5 km terreng: Julie Wiik – K30-39 – 20.37 – 6.plass totalt – 1.plass klasse
5 km terreng: Knut Ole Myrberg – M50-59 – 31.03


14.oktober: Re-mila
10 km: Julie Wiik – K23-39 – 41.40 – 4.plass totalt – 3.plass klasse
10 km: Frank Jacobsen – M50-54 – 42.01 (som fartsholder) – 2.plass klasse
10 km: Freddy Skjenken – M55-59 – 48.18 – 5.plass klasse
10 km: Hans Lundgaard – M55.59 – 48.5010 km: Trine-Lise Nørstad Inglés – K23-39 – 1.14.40 – PR
10 km: Katrine Lund – K50-54 – DNF5 km: Øystein Anmarkrud – M23-39 – 16.52 – ÅB – 2.plass totalt – 2.plass klasse
5 km: Rune Henningsen – M23-39 – 18.25 – ÅB – 9.plass totalt – 4.plass klasse
5 km: John Frisli Jahre – M23-39 – 18.47 – ÅB gateløp (18.44 på bane) – 5.plass klasse
5 km: Jan Kristian Johansen – M23-39 – 18.56 – PR
5 km: Morten Almquist – M50-54 – 20.44 – 5.plass klasse
5 km: Roger Christiansen – M50-54 – 21.04 – PR gateløp (20.54 på bane)
5 km: Daniel Lea – M23-39 – 21.19 – ÅB
5 km: Geir-Morten Hansen – M40-44 – 21.33
5 km: Beathe Skog Hansen – K40-44 – 22.26 – 3.plass klasse
5 km: Thomas Erlingsen – M23-39 – 22.27  PR gateløp (21.14 på bane)
5 km: Alexander Fadum – M40-44 – 22.51 – PR gateløp (22.36 på bane)
5 km: Thomas Bjørnestad – M45-49 – 24.25
5 km: Yvette Christiansen – K40-44 – 25.21 – 5.plass klasse
5 km: Jorid Eidsmo – K40-44 – 27.16
5 km: Bente Larsen – K50-54 – 28.07 – ÅB – 2.plass klasse
5 km: Charlott Fredholm – K23-39 – 28.12 – ÅB 
5 km: Tron Olav Johannessen – M40-44 – 28.135 km trimklasse: Cathrine S. Bjørnestad – K45-49 – Fullført



13.oktober: Furumomila
10 km terreng: Arild Sæhle – M50-54 – 59.13
10 km terreng: Hege O. Sæhle – K50-54 – 59.21


13.oktober: Ivar Formos minneløp
17 km terreng: John Frisli Jahre – M23-39 – 1.21.56


29.september: Skagerakløpet
Halvmaraton: Frank Jacobsen – M50-54 – 1.27.57 – ÅB – 2.plass klasse
Halvmaraton: Jan Kristian Johansen – M35-39 – 1.31.55 – PR – 3.plass klasse
5 km: Jeanett G. Johansen – K23-34 – 23.48 – 6.plass klasse
5 km: Bente Larsen – K50-54 – 28.53 – ÅB – 1.plass klasse


22.september: Tjøllingmila
10 km: Jan Kristian Johansen – M35-39 – 40.01 – PR – 7.plass totalt – 2.plass klasse
10 km: Julie Wiik – K30-34 – 41.56 – 1.plass totalt – 1.plass klasse
10 km: Roger Christiansen – M50-54 – 43.40 – 3.plass klasse
10 km: Thomas Bjørnestad – M45-49 – 50.4610 km: Jan Jørgensen – M65-69 – 51.42 – 1.plass klasse
10 km: Yvette Christiansen – K40-44 – 51.43 – 6.plass totalt – 1.plass klasse
5,3 km terreng: Geir-Morten Hansen – M40-44 – 24.37 – 8.plass totalt – 4.plass klasse
5,3 km terreng: Beathe Skog Hansen – K40-44 – 25.43 – 1.plass klasse – 1.plass klasse
5,3 km terreng: Cathrine Bjørnestad – K45-49 – 29.54 – 3.plass totalt – 2.plass klasse
5,3 km terreng: Jorid Eidsmo – K40-44 – 31.33 – 7.plass totalt – 3.plass klasse


22.september: Hedersløpet
10 km: Freddy Skjenken – M55-59 – 46.30 – ÅB


19.september: Olympia Sport ETC Løpskarusell, Vear
4,7 km terreng: Helga Hincenberga – K35-39 – 21.03 – 1.plass totalt – 1.plass klasse
4,7 km terrengløp: Linn Iren Ynnesdal – K35-39 – 29.41 – 3.plass totalt – 2.plass klasse


15.september: Oslo Maraton
Maraton: Håkon Bull – M55-59 – 2.59.14 – 2.plass klasse
Maraton: Hans-Petter Mietle – M40-44 – 3.21.23 – ÅB
Maraton: Hans Petter Sommersen – M40-44 – 3.43.54 – ÅB
Maraton: John Frisli Jahre – M24-34 – 3.56.49
Maraton: Caspar Rieber-Mohn – M35-39 – 3.56.56
Maraton: Morten Almquist – M50-54 – 3.58.16 – PRHalvmaraton: Øystein Anmarkrud – M24-34 – 1.18.14 – ÅB
Halvmaraton: Håkon Bull – M55-59 – 1.41.09
Halvmaraton: Freddy Skjenken – M55-59 – 1.43.51 – ÅB
Halvmaraton: Tor Morten Rindsem – M50-54 – 1.45.46
Halvmaraton: Marit Kullerud – K35-39 – 1.49.00 – ÅB
Halvmaraton: Victoria Andresen – K35-39 – 2.00.33 – ÅB
Halvmaraton: Beate Husby – K45-49 – 2.17.48 – ÅB
Halvmaraton: Trine-Lise Nørstad Inglés – K35-39 – 2.58.07 – PR
10 km: Frank André Jacobsen – M50-54 – 40.37 – ÅB
10 km: Petter Oscarsen – M24-34 – 44.07 – ÅB
10 km: Håkon Bull – M55-59 – 52.20
10 km: Katrine Tornaas Lund – K50-54 – 54.06
10 km: Ronald Keskitalo – M45-49 – 1.02.46


12.september: Olympia Sport ETC Løpskarusell, Hortensmarka Rundt
8,5 km terreng: Helga Hincenberga – K35-39 – 37.32 – 1.plass totalt – 1.plass klasse


8.september: Kodalmila
10 km: Julie Wiik – K23-34 – 41.22 – ÅB – 2.plass totalt – 1.plass klasse
10 km: Roger Christiansen – M50-54 – 43.17 – PR – 1.plass klasse
10 km: Beathe Skog Hansen – K40-44 – 46.04 – ÅB – 6.plass totalt – 2.plass klasse
10 km: Yvette Christiansen – K40-44 – 51.49 – 3.plass klasse
5 km: Jan Kristian Johansen – M35-39 – 22.14 – 2.plass totalt – 1.plass klasse
5 km: Geir-Morten Hansen – M40-44 – 25.27 – 2.plass klasse
5 km: Hans Petter Lundgaard – M55-59 – 26.27 – 1.plass klasse
5 km: Roar Almquist – M45-49 – 29.04 – ÅB – 2.plass klasse


5.september: Olympia Sport ETC Løpskarusell, Teieskogen
6 km terreng: Helga Hincenberga – K35-39 – 26.53 – 1.plass totalt – 1.plass klasse


2.september: Drammensmaraton
Halvmaraton: Øystein Anmarkrud – M23-34 – 1.19.33 – ÅB
Halvmaraton: Julie Wiik – K23-34 – 1.33.11 – PR – 8.plass totalt – 4.plass klasse
10 km: Cathrine S. Bjørnestad – K45-49 – 53.12 – ÅB – 6.plass klasse
5 km: Morten Almquist – M50-54 – 20.03 – ÅB – 2.plass klasse
5 km: Geir-Morten Hansen – M40-44 – 21.09 – ÅB – 3.plass klasse
5 km: Roger Christiansen – M50-54 – 21.19 – PR – 4.plass klasse
5 km: Beathe Skog Hansen – K40-44 – 22.15 – ÅB – 10.plass totalt – 2.plass klasse
5 km: Thomas Bjørnestad – M45-49 – 23.36 – PR – 2.plass klasse
5 km: Yvette Christiansen – K40-44 – 24.44 – PR – 5.plass klasse
5 km: Beate Husby – K45-49 – 29.43 – ÅB – 7.plass klasse


2.september: Marcialonga Runnning

26 km: Frank A. Jacobsen – M50-54 – 1.49.5226 km: Line Yvonne Aagesen Svendsen – K45-49 – 2.25.27


1.september: Vestfold Maraton
Stafett 8 etapper: Tjøme Løpeklubb – Menn – 2.48.53 – 1.plass totalt – 1.plass klasse
Stafett 8 etapper: Tjøme Løpeklubb – Mix – 3.55.05
Halvmaraton: Stian Rudshaug Pedersen – M40-44 – 1.40.31 – 10.plass totalt – 3.plass klasse
Halvmaraton: May-Lisbeth S. Hansen – K45-49 – 2.23.04 – 2.plass klasse


1.september: Nordmarkstravern
30 km: Anne-Sofie Fjeldstad – K50-54 – 2.52.49 – 2.plass klasse
15 km: Jan Jørgensen – M65-69 – 1.54.04 – 1.plass klasse


1.september: Trondheim Maraton
10 km: Martine Granly – K23-34 – 1.28.12


29.august: Olympia Sport ETC Løpskarusell, Eikrunden
5,8 km terreng: Jeanett G. Johansen – K25-34 – 31.22 – 1.plass totalt, 1.plass klasse


23.august: Veldremila
10 km bane: Håkon Bull – Menn – 39.16


18.august: Reykjavik Marathon
Maraton: Håkon Bull – M50-59 – 2.58.21 – ÅB – 2.plass klasse
Halvmaraton: Roger Christiansen – M50-59 – 1.38.00 – PR (unntatt Beitostølen)
Halvmaraton: Yvette Christiansen – K40-49 – 1.51.38 – PR


18.august: Kystleden halvmaraton
Halvmaraton: Frank A. Jacobsen – M50-54 – 1.32.19 – ÅB – 2.plass klasse
Halvmaraton: Lasse Bull-Kielland – M40-54 – 1.32.26 – ÅB
Halvmaraton: Jan Kristian Johansen – M35-39 – 1.35.45 – PR – 6.plass klasse
Halvmaraton: Julie Wiik – K18-34 – 1.35.56 – ÅB – 2.plass totalt – 1.plass klasse
Halvmaraton: Helga Hincenberga – K35-39 – 1.36.17 – 3.plass totalt – 2.plass klasse
Halvmaraton: Holm Holmsen – M50-54 – 1.36.45 – ÅB
Halvmaraton: Stian Rudshaug Pedersen – M40-44 – 1.40.41 – ÅB
Halvmaraton: Guri Lise Berg – K40-44 – 1.48.46 – ÅB – 4.plass klasse
Halvmaraton: Dag Tollefsen – M55-59 – 1.50.38 – ÅB
Halvmaraton: Freddy Skjenken – M55-59 – 1.52.2818.august: Ringeriksmaraton
Maraton: John Frisli Jahre – M30-34 – 3.47.20 – 2.plass klasse


18.august: Stranda Fjord Trail Race
40 km fjelløp: Rune Henningsen – Menn – 5.22.40


11.august: Hof Toppers
3 topper (30 km): Jan Kristian Johansen – M26-40 – 1.49.26 – 7.plass totalt – 2.plass klasse
3 topper (30 km): Cathrine S. Bjørnestad – K41-55 – 2.27.26


4.august: Gråtassen triatlon
Gråtassen: Helga Hincenberga – K30-39 – 1.37.14 – 6.plass totalt – 2.plass klasse


28.juli: Veierland Rundt
10 km terreng: Jan Kristian Johansen – Menn – 45.01
5 km terreng: Joakim Skadal – Menn – 21.38 – 3.plass totalt
5 km terreng: Julie Wiik – Kvinner – 23.20 – 1.plass totalt


28.juli: Fjordløpet
9,5 km terreng: Georg Bryn – Menn – 59.29
9,5 km terreng: Beathe Skog Hansen – Kvinner – 1.03.03
9,5 km terreng: Geir-Morten Hansen – Menn – 1.03.03
9,5 km terreng: Katrine Tornaas Lund – Kvinner – 1.08.17
9,5 km terreng: May-Lisbeth Solheim Hansen – Kvinner – 1.23.29


27.-29.juli: Hardhaus 2018
Dag 1 – 15 km terreng: Knut Ole Myrberg – Menn veteran (M55 +) – tid: 1.26.40 – 7.plass klasse 
Dag 2 – 16 km terreng: Knut Ole Myrberg – Menn veteran (M55 +) – tid: 1.50.23 – 5.plass klasse 
Dag 3 – 23 km terreng: Knut Ole Myrberg – Menn veteran (M55 +) – tid: 2.43.23 – 4.plass klasse 
Totalt 54 km: 6.00.26 – 4.plass klasse


21.-22.juli: Rallarvegsløpet
81 km terreng: Håkon Bull – M55-59 – 6.50.26 – 6.plass totalt – 1.plass klasse
81 km terreng: John Frisli Jahre – M20-39 – 8.16.22 – 5.plass klasse


21.juli: Blefjells Beste
21 km terreng: Frank Jacobsen – Menn – 2.25.04 – 8.plass totalt
10 km terreng: Jan Kristian Johansen – Menn – 53.14 – 3.plass totalt


18.juli: Sognsvann Rundt Medsols nr 515
2 runder (6,5 km): Geir-Morten Hansen – Menn – 29.43 – 5.plass totalt


7.juli: Strømstadmilen
5 km: Morten Almquist – Menn – 20.42
5 km: Roger Christiansen – Menn – 22.12
5 km: Yvette Christiansen – Kvinner – 25.42
5 km: Jeanette Tranberg – Kvinner – 28.57 – ÅB


7.juli: Zermatt-Gornergrat Ultra Marathon
45 km fjelløp: Frank André Jacobsen – M50 – 5.24.25


30.juni: XREID Jotunheimen
105 km: Hans-Petter Mietle – M30-34 – 26.10.54


30.juni: Kristinaløpet
10 km: Øystein Anmarkrud – M30-34 – 34.54 – ÅB – 5.plass totalt – 1.plass klasse
10 km: Rune Henningsen – M35-39 – 39.50 – ÅB – 6.plass klasse
10 km: John Frisli Jahre – M30-34 – 41.09
10 km: Geir Vike – M40-44 – 41.22 – ÅB
10 km: Helga Hincenberga – K35-39 – 41.29 – Ny klubbrekord – ÅB – 1.plass totalt – 1.plass klasse
10 km: Julie Wiik – K30-34 – 41.54 – ÅB – 2.plass totalt – 1.plass klasse
10 km: Marius Frisli Jahre – M40-44 – 43.08 – ÅB
10 km: Jan Alfred Borgenvik – M35-39 – 44.38 – ÅB
10 km: Anne-Sofie Fjeldstad – K50-54 – 46.26 – ÅB – 2.plass klasse
10 km: Roger Christiansen – M50-54 – 46.34
10 km: Tor Morten Rindsem – M50-54 – 47.35 – ÅB
10 km: Freddy Skjenken – M55-59 – 47.54 – ÅB – 6.plass klasse
10 km: Knut Ole Myrberg – M55-59 – 48.33
10 km: Dag Tollefsen – M55-59 – 49.20 – ÅB
10 km: Jan Jørgensen – M65-69 – 51.12 – ÅB – 3.plass klasse
10 km: Jørn Mikalsen – M30-34 – 51.49 – ÅB
10 km: Øystein Granly – M60-64 – 52.34 – ÅB – 2.plass klasse
10 km: Yvette Christiansen – K40-44 – 53.37 – 6.plass klasse
10 km: Cathrine Bjørnestad – K45-49 – 54.06 – ÅB – 6.plass klasse
10 km: Arild Sæhle – M50-54 – 58.03
10 km: Hege O. Sæhle – K50-54 – 1.01.09

5 km: Vaidas Zinkus – M30-34 – 19.02 – ÅB – 2.plass klasse
5 km: Petter Oscarsen – M30-34 – 20.08 – ÅB – 6.plass klasse
5 km: Morten Almquist – M50-54 – 20.18 – ÅB – 4.plass klasse
5 km: Geir-Morten Hansen – M40-44 – 21.12 – ÅB
5 km: Thomas Erlingsen – M35-39 – 22.57 – PR!
5 km: Beathe Skog Hansen – K40-44 – 23.05 – ÅB – 4.plass klasse
5 km: Arne Erlingsen – M60-64 – 23.47 – 5.plass klasse
5 km: Alexander Fadum – M40-44 – 23.54
5 km: Thomas Bjørnestad – M45-49 – 24.08 – PR!
5 km: Roger Christiansen – M50-54 – 25.33
5 km: Jorid Eidsmo – K40-44 – 26.50 – PR!
5 km: Yvette Christiansen – K40-44 – 27.55
5 km: Gina Sandstad – K50-54 – 28.30 – ÅB
5 km: Kjetil Mikalsen – M55-59 – 29.14 – ÅB
5 km: Linn Iren Ynnesdal – K35-39 – 29.24
5 km: Knut Ole Myrberg – M55-59 – 29.505 km: Bente Larsen – K50-54 – 30.05 – ÅB
5 km: Beate Husby – K40-44 – 31.20 
5 km: Ingrid Ørsal – K55-59 – 31.47 – ÅB – 5.plass klasse
5 km: Jeanette Tranberg – K50-54 – 33.345 km: Hanne Husby Sørensen – J12-16 – 39.41 – PR!
5 km: Jon Sørensen – M45-49 – 39.42 – ÅB
5 km: Anne Britt Larsen – K65-69 – 40.23 – ÅB – 2.plass klasse
5 km: Martine Granly – K17-29 – 42.25 – ÅB


24.juni: Østfold Triatlon
Olympisk distanse: Hans Petter Sommersen – Menn – 2.34.42


23.juni: Besseggløpet
14 km: John Frisli Jahre – M30-39 – 1.47.10


23.juni: Horten Bytri
Sprint: Helga Hincenberga – Kvinner – 1.21.25 – 4.plass totalt


22.juni: Skagerrakmila
10 km: Håkon Bull – M55-59 – 39.55 – 1.plass klasse


21.juni: Om Dammen
7,2 km terreng: Rikard Tollefsen – Menn – 34.00 – 3.plass totalt


20.juni: Olympia Sport ETC Løpskarusell, Eikrunden
5,2 km terreng: Jan Kristian Johansen – M35-39 – 20.54 – 1.plass totalt, 1.plass klasse


17.juni: Blomstermila
10 km: Yvette Christiansen – K40-49 – 52.39 – 4.plass klasse
5 km: Roger Christiansen – M50-59 – 21.40 – 2.plass klasse


16.juni: Viking Challenge
Lang løype (12 km): John Frisli Jahre – M Elite – 2.03.42Lang løype (12 km): Petter Oscarsen – M30-34 – 2.40.07Lang løype (12 km): Stine S. Kristoffersen – K23-29 – 2.44.47 – 5.plass klasse
Lang løype (12 km): Knut Ole Myrberg – M55-59 – 3.16.18


16.juni: Nordmarka Skogsmaraton
Maraton: Tor Morten Rindsem – M50-54 – 4.54.40 – ÅB
Halvmaraton: Dag Tollefsen – M55-59 – 1.54.54 – ÅB


13.juni: Olympia Sport ETC Løpskarusell, Teieskogen
6 km terreng: Helga Hincenberga – K35-39 – 25.41 – 1.plass totalt – 1.plass klasse
6 km terreng: Roger Christiansen – M50-54 – 28.46 – 2.plass klasse
6 km terreng: Jeanett Johansen – K25-34 – 30.46 – 2.plass totalt – 1.plass klasse


10.juni: Kaunas Marathon
Halvmaraton: Vaidas Zinkus – Menn – 1.30.58


10.juni: Skjærgårdsløpet Verdens Ende
10 km: Øystein Anmarkrud – M17-39 – 36.03 – 2.plass totalt – 2.plass klasse
10 km: Frank Andre Jacobsen – M50-59 – 41.22 – 5.plass totalt – 1.plass klasse
10 km: Jan Kristian Johansen – M17-39 – 42.55 – 4.plass klasse
10 km: Julie Wiik – K17-39 – 43.29 – 2.plass totalt – 2.plass klasse
10 km: Petter Oscarsen – M17-39 – 45.30 – 6.plass klasse
10 km: Caspar Rierber-Mohn – M17-39 – 50.25
10 km: Beathe Skog Hansen – K40-49 – 52.10 – 2.plass klasse
10 km: Trine-Lise Nørstad Inglés – K17-39 – 1.21.31
5 km: Ole Henrik Morgenstierne – M17-39 – 20.58 – 4.plass klasse
5 km: Arne Erlingsen – M60+ 23.39 – 1.plass klasse
5 km: Alexander Fadum – M40-49 – 23.59 – 2.plass klasse
5 km: Thomas Erlingsen – M17-39 – 24.49 – 5.plass klasse
5 km: Henning Husby Sørensen – G13-16 – 27.04 – 6.plass klasse
5 km: Knut Ole Myrberg – M50-59 – 32.38 – 6.plass klasse
5 km: Marthine Skotte – J13-16 – 32.56 – 4.plass klasse
5 km: Frida Johanne Bjørnestad – J13-16 – 34.22 – 5.plass klasse


10.juni: Tønsbergdysten
Sprint: Holm Holmsen – Master II Menn – 1.12.19 – 4.plass klasse
Sprint: Hans Petter Sommersen – Master I Menn – 1.14.33
Sprint: Helga Hincenberga – Senior Kvinner – 1.16.58 – 5.plass klasse


10.juni: Farris Ultra
67 km: Geir Gjertsen – Menn – 7.07.44


9.juni: Nibbeløpet
Halvmaraton motbakke: John Frisli Jahre – M23-39 – 2.04.32
Halvmaraton motbakke: Marius Frisli Jahre – M40-44 – 2.32.43
Halvmaraton motbakke: Geir Vike – M40-44 – 2.36.45


9.juni: Birkebeinerløpet
Birkebeinerløpet: Freddy Skjenken – M55-59 – 1.58.16


6.juni: BDO-Mila Tønsberg
Utfordreren: Øystein Anmarkrud – Menn – 34.08 – 4.plass totalt
Utfordreren: Håkon Bull – Menn – 40.03
Utfordreren: Jan Kristian Johansen – Menn – 40.06
Utfordreren: Rikard Tollefsen – Menn – 40.41 
Utfordreren: Jeanett Johansen – Kvinner – 49.03 
Utfordreren: Linn Iren Ynnesdal – Kvinner – Fullført 


2.juni: Fjellmaraton
Maraton: Anne-Sofie Fjeldstad – K50-54 – 3.53.04 – ÅB – 3.plass totalt – 1.plass klasse
Halvmaraton: Roger Christiansen – M50-54 – 1.35.52 – (PR)
Halvmaraton: Jan Jørgensen – M65-69 – 1.51.29 – (ÅB) – 4.plass klasse
Halvmaraton: Yvette Christiansen – K40-44 – 1.52.39 – (PR)
Halvmaraton: Arild Sæhle – M50-54 – 2.20.07 – (ÅB)
Halvmaraton: Hege Otterstad Sæhle – K50-54 – 2.20.18 – (ÅB)


2.juni: OsloMila
10 km: Trine-Lise Nørstad Inglés – K35-39 – 1.28.01


2.juni: Lysefjorden inn
63 km: John Frisli Jahre – M30-39 – 8.00.00


2.juni: Stockholm Marathon
Maraton: Håkon Bull – M55 – 3.05.24 – 3.plass klasse


1.juni: Stockholm High Five 5K
5 km: Håkon Bull – 19.40


31.mai: Kollentrappa
Trappeløp: Cathrine S. Bjørnestad – K45-49 – 5.56Trappeløp: Frida Johanne S. Bjørnestad – K14-15 – 6.08


30.mai: Olympia Sport ETC Løpskarusell, Essoskogen
5,4 km terreng: Håkon Bull – M55-59 – 22.57 – 3.plass totalt – 1.plass klasse


26.mai: Grefsenkollen Opp
4,5 km motbakke: Roger Christiansen – M50-54 – 26.02
4,5 km motbakke: Yvette Christiansen – K40-44 – 30.58


26.mai: Eco-trail
50 km: Rune Henningsen – M35-39 – 4.46.00 – ultradebut – 6.plass klasse
50 km: Jørn Mikalsen – M23-34 – 7.30.58 – ultradebut
31 km: Frank Andre Jacobsen – M50-54 – 2.42.43 – 3.plass klasse
31 km: Victoria Andresen – K35-39 – 4.19.0221 km: Håkon Bull – M55-59 – 1.28.35 – 5.plass totalt – 1.plass klasse


24.mai: Fornebuløpet
Trippelen 3 km – 5 km – 10 km: Knut Ole Myrberg – 13.47 – 24.30 – 52.55
Trippelen 3 km – 5 km – 10 km: Yvette Christiansen – 14.59 – 26.57 – 57.56 – 4.plass totalt
10 km: Roger Christiansen – M50-54 – 45.51
10 km: Beathe Skog Hansen – K40-44 – 47.02 – ÅB
10 km: May-Lisbeth S. Hansen – K45-49 – 1.04.57
5 km: Håkon Bull – M55-59 – 18.49 – ÅB
5 km: Jan Kristian Johansen – M23-39 – 19.34 – ÅB
5 km: Geir-Morten Hansen – M40-44 – 21.34 – ÅB
5 km: Bjørn Skotte – M50-54 – 21.45 – ÅB
5 km: Jeanett Johansen – K23-39 – 23.47 – ÅB
5 km: Cathrine S. Bjørnestad – K45-49 – 25.47 – ÅB
5 km: Beate Husby – K45-49 – 29.49 – ÅB


19.-20.mai: Soria Moria til Verdens Endeoria Moria til Verdens Ende
50 miles: Hans-Petter Mietle – Menn – 9.36.47 – 2.plass menn


19.mai: Göteborgsvarvet
Halvmaraton: Frank Jacobsen – M50 – 1.31.15 – ÅB


19.mai: Sandefjordsløpet
10 km: Øystein Anmarkrud – M30-39 – 35.25 – ÅB – 1.plass totalt – 1.plass klasse
10 km: Vaidas Zinkus – M30-39 – 38.15 –  ÅB – 6.plass totalt – 4.plass klasse
10 km: John Frisli Jahre – M30-39 – 40.58 – ÅB
10 km: Julie Wiik – K30-39 – 42.22 – ÅB – 1.plass totalt – 1.plass klasse
10 km: Jan Kristian Johansen – M30-39 – 42.44 – ÅB
10 km: Helga Hincenberga – K30-39 – 44.32 – 4.plass totalt – 3.plass klasse
10 km: Marius Frisli Jahre – M40-49 – 45.52 – ÅB
5 km: Geir Vike – M40-49 – 20.01 – ÅB – 4.plass klasse
5 km: Geir-Morten Hansen – M40-49 – 22.06 – ÅB
5 km: Roger Christiansen – M50-54 – 22.28 – 5.plass klasse
5 km: Beathe Skog Hansen – K40-49 – 23.08 – ÅB – 1.plass klasse
5 km: Yvette Christiansen – K40-49 – 26.05 – 6.plass klasse


12.mai: Riska TrailRun
42 km terreng: John Frisli Jahre – M30-34 – 5.49.52 


12.mai: Ålesund Maraton
Halvmaraton: Arne Erlingsen – M60-64 – 1.51.50 – 2.plass klasse


10.mai: Kjoseløpet
6,5 km terreng: Jan Kristian Johansen – M30-39 – 26.21 – 2.plass klasse
6,5 km terreng: Julie Wiik – K30-39 – 27.23 – 3.plass totalt, 2.plass klasse


9.mai: Olympia Sport ETC Løpskarusell, Teieskogen
6 km terreng: Håkon Bull – M55-59 – 25.42 – 1.plass klasse


5.mai: YT Holmenkollstafetten
Tjøme Løpeklubb 1 – A2 Mix flertall damer – 1.09.01
Tjøme Løpeklubb 2 – A1 Mix flertall menn – 1.25.49


5.mai: Gerolsteiner Helgoland Marathon
Maraton: Håkon Bull – M55 – 3.07.10 – 3.plass totalt, 1.plass klasse


5.mai: Steinsland Bygdemaraton
Halvmaraton terreng: Arild Sæhle – M50-54 – 2.28.21 – 1.plass klasse
Halvmaraton terreng: Hege O. Sæhle – K50-54 – 2.42.11 – 1.plass klasse


2.mai: Midtåsenløpet, Sandefjord (Motbakkeløp 2.480 meter)
2.48 km: Øystein Anmarkrud – H17 – 8.46 – 2.plass totalt og ny klubbrekord
2.48 km: Håkon Bull – H17 – 11.16
2.48 km: Roger Christiansen – H17 – 12.38
2.48 km: Yvette Christiansen – D17 – 13.51


2.mai: Olympia Sport ETC Løpskarusell, Tønsbergmarka
5,9 km terreng: Jan Kristian Johansen – 25.56 – 2.plass totalt, 1.plass i klassen
5,9 km terreng: Jeanett Johansen – 31.44 – 2.plass totalt, 1.plass i klassen


1.mai: Slottsfjellstafetten
Stafett J2004: Tjøme Løpeklubb 3.plass (Anna Almquist, Amalie Bonsaksen, Frida Bjørnestad, Marthine Skotte, Maja Berger)


28.april: Halden Byløp
10 km: Håkon Bull – 39.25 – 1.plass i klassen


28.april: Larviksløpet
7,75 km: Øystein Anmarkrud – 26.27 – 3.plass totalt og 1.plass i klassen
7,75 km: Jan Kristian Johansen – 31.31
7,75 km: Roger Christiansen – 33.55
7,75 km: Yvette Christiansen – 39.12


28.april: Bergen City Marathon
Maraton: John Frisli Jahre – 3.27.53 – PR
5 km: Freddy Skjenken – 23.29 – PR
2 km: Vetle Sæhle-Olerud – Fullført


25.april: Olympia Sport ETC Løpskarusell, Essoskogen
5,4 km terreng: Jan Kristian Johansen – 22.33 – 3.plass totalt
5,4 km terreng: Jeanett Johansen – 28.26 – 2.plass totalt (feil på resultatlista på EQ Timing – står oppført med kun 1 runde)
3 km terreng: Geir-Morten Hansen – 12.58 – 3.plass totalt


21.april: Sentrumsløpet, Oslo
10 km: Geir-Morten Hansen – 45.58
10 km: Knut Ole Myrberg – 47.37 ÅB
10 km: Thomas Bjørnestad – 51.10
10 km: May-Lisbeth S. Hansen – 58.33 ÅB
5 km: Cathrine Bjørnestad – 26.24 ÅB
5 km: Tron Olav Johannessen – 27.11 PR
 

21.april: Fevik Halvmaraton
Halvmaraton: John Frisli Jahre – 1.30.20 PR
Halvmaraton: Roger Christiansen – 1.41.18 PR
Halvmaraton: Yvette Christiansen – 1.58.43 – ÅB, 2.plass i klassen.


18.april: Olympia Sport ETC Løpskarusell, Vear
Ca 4 km(?) terreng: Jan Kristian Johansen – 17.42 – 1.plass totalt!


8.april: Paris Marathon, Frankrike
Maraton: Frank Andre Jacobsen – 3.36.13 – ÅB


8.april: Rotterdam Marathon, Nederland
Maraton: Håkon Bull – 3.04.35


7.april: Holmestrand Maraton
Maraton: Caspar Rieber-Mohn – 3.28.46 – PR (og ny Norgesrekord med Supermanndrakt :-))
Maraton: John Frisli Jahre – 3.31.22 – PR
Maraton: Jørn Mikalsen – 3.54.47 – PR
Maraton: Tanja Hoel – 5.11.41 – PR
Halvmaraton: Øystein Anmarkrud – 1.18.35 – ÅB
Halvmaraton: Vaidas Zinkus – 1.20.51 – PR
Halvmaraton: Helga Hincenberga – 1.29.24 – PR, 2.plass i klassen, ny klubbrekord
Halvmaraton: Hans Petter Sommersen – 1.41.54 – ÅB
Halvmaraton: Arne Erlingsen – 1.44.45 – ÅB
Halvmaraton: Tor Morten Rindsem – 1.44.58 – ÅB
Halvmaraton: Freddy Skjenken – 1.45.01 – ÅB
Halvmaraton: Marit Kullerud – 1.46.01 – PR
Halvmaraton: Julie Wiik – 1.58.29 – ÅB
Halvmaraton: Knut Ole Myrberg – 1.58.55 – ÅB
Halvmaraton: May-Lisbeth S. Hansen – 2.13.57 – ÅB
Halvmaraton: Beate Husby – 2.19.19 – ÅB
10 km: Stian Rudshaug Pedersen – 43.23 – ÅB
10 km: Petter Oscarsen – 44.52 – ÅB
10 km: Geir-Morten Hansen – 45.28 – ÅB
10 km: Thomas Bjørnestad – 49.25 – PR
10 km: Arild Sæhle – 53.31 – ÅB
10 km: Jorid Eidsmo – 55.45 – ÅB
10 km: Hege O. Sæhle – 57.56 – ÅB
10 km: Tina Mogensen – 1.01.32 – ÅB
5 km: Tron Olav Johannessen – 28.18 – ÅB
5 km: Ingrid Ørsal – 30.24 – ÅB
5 km: Siri-Emilie Bjørnestad – 42.00 – PR
5 km: Cathrine Bjørnestad – 42.01 – ÅB

2.april: Kick Master Påskemaraton Drammen
Halvmaraton: John Frisli Jahre – 1.35.47 – ÅB

Klubbrekorder – løp