Denne resultatoversikten viser alle enkeltløp hittil registrert i TLKs V5K2020. Resultatene legges ut fortløpende, med nyeste resultat øverst. Se menypunktet «Alle enkeltresultater» lenger ned på siden.

For en sammenlagtliste (rangert med beste løper øverst osv), pluss lister over de fire hovedløypene i TLKs V5K2020, klikk på lenkene under:

For konkurranseregler og løypekart, klikk her

Alle enkeltresultater pr 29.mai:
(Navn – Tid – Sted/Løype)

29.mai 2020:
1. Kjell-Nicholas Slåttekjær – 19:53 (pb) – Semslinna
2. Olav Røkkum Solheim – 23:56 – Italia

24.mai 2020:
1. Marius F. Jahre – 20:35 – Nøtterøy
2. Geir Vike – 21:34 – Nøtterøy

23.mai 2020:
1. Bjørn R. Skotte – 23:19 – 5.000 meter på bane

21.mai 2020:
1. Caspar Rieber-Mohn – 18:23 (pb) – Semslinna
2. Martin Kollstrøm – 19:03 (pb) – Semslinna
3. Knut Engmann – 19:22 (pb) – Semslinna
4. Morten Almquist – 19:47 (pb) – Semslinna
5. Arve Hole – 21:12 – Semslinna
6. Børge Bjørndahl – 21:23 – Semslinna
7. Olav Lian Nese – 21:29 – Semslinna
8. Jørn Willy Olafsen – 21:34 – Semslinna
9. Rune Marthinsen – 21:40 – Semslinna
10. Thomas Erlingsen – 21:50 – Semslinna
11. Alexander Fadum – 22:14 (pb) – Semslinna
12. Roar Andersen – 22:15 – Semslinna
13. Kirsti M. Johnsen – 22:25 – Semslinna
14. Inge Vinje – 23:23 – Semslinna
15. Hans Petter Lundgaard – 23:31 – Semslinna
16. Sandra Bekken – 23:57 (pb) – Semslinna
17. Sverre Mostue – 24:33 – Semslinna
18. Wenche Skjauff – 25:46 – Semslinna
19. Solfrid Erlingsen – 26:47 – Semslinna
20. May-Lisbeth S. Hansen – 27:25 (pb) – Semslinna
21. Monica Bugge Larsen – 27:59 – Semslinna
22. Beate Husby – 29:15 – Semslinna
23. Maia Dietrichson – 31:22 – Semslinna

20.mai 2020:
1. Georg Ellila – 19:03 – Semslinna
2. Olav Røkkum Solheim – 25:07 – Italia

19.mai 2020:
1. Ole Henrik Morgenstierne – 20:59 – Hortensveien

18.mai 2020:
1. Stig Wigum – 26:15 – Tønsberg/Eik (terreng)

16.mai 2020:
1. Yvette Christiansen – 27:02 – Nøtterøy

13.mai 2020:
1. Bjørn R. Skotte – 23:27 – Fornebu
2. Arne Erlingsen – 24:02 – Tjøme/Bjørnevåg

12.mai 2020:
1. Ole Henrik Morgenstierne – 21:07 – Hortensveien
2. Rune Marthinsen – 21:28 (pb) – Tjømejoggen

11.mai 2020:
1. Thomas Erlingsen – 22:58 – Tjøme/Vestveien/Langvika

10.mai 2020:
1. Julie Wiik – 21:18 – Semslinna
2. Harald H. Soleng – 24:48 – Tjømejoggen motsatt vei
3. Wenche Skjauff – 25:48 – Semslinna

9.mai 2020:
1. Caspar Rieber-Mohn – 19:12 – Tjøme/Grimestad
2. Erlend Ellefsen Vinje – 20:49 – Undrumsdal
3. Olav Lian Nese – 21:42 – Undrumsdal
4. Kirsti M. Johnsen – 22:07 – Undrumsdal
5. Roar Andersen – 22:07 – Undrumsdal
6. Inge Vinje – 23:13 – Undrumsdal
7. Yvette Christiansen – 25:35 – Semslinna

8.mai 2020:
1. Martin Kollstrøm – 19:37 (pb) – Semslinna
2. Ole Henrik Morgenstierne – 21:17 – Semslinna
3. Marte Nikolaisen – 21:23 – Semslinna
4. Caspar Rieber-Mohn – 21:55 – Tjøme/Holtekjær
5. May-Lisbeth S. Hansen – 29:55 – Tjømejoggen

7.mai 2020:
1. Knut Engmann – 19:25 (pb) – Semslinna
2. Bjørn R. Skotte – 24:00 – Fornebu
3. Jørn Mikalsen – 24:05 – 5.000 meter på bane

6.mai 2020:
1. Trine-Lise Nørstad Inglés – 43:01 (5,8 km) – Presterødkilen

5.mai 2020:
1. Katrine Tornaas Lund – 28:25 – Lørenskog
2. Trine-Lise Nørstad Inglés – 36:22 – Presterødkilen

4.mai 2020:
1. Bjørn R. Skotte – 24:46 – Ringshaug

3.mai 2020:
1. Sindre Sæhle – 21:36 (pb) – Kløfta
2. Thomas Bjørnestad – 25:02 – Tjømejoggen motsatt vei

2.mai 2020:
1. Ulrik Jåvoll Hagen – 17:59 – Semslinna
2. Thomas Skadal – 18:19 (pb) – Semslinna
3. Jan Kristian Johansen – 18:34 (pb) – Semslinna
4. Mali Jåvoll Hagen – 19:55 (pb) – Semslinna
5. Thomas Berglund – 21:00 (pb) – Semslinna
6. Lukas Jåvoll Hagen – 21:58 (pb) – Semslinna
7. Stian Ferborg Andersen – 22:56 – Semslinna
7. Andre Berglund – 22:56 – Semslinna
9. Britt Iren Larsen – 23:16 – Semslinna motsatt vei
10. Morten Omvik – 23:37 – Tjøme/Verdens Ende
11. Jeanett G. Johansen – 24:11 – Semslinna
12. Marthine Skotte – 29:36 (pb) – Semslinna
13. Bjørn R. Skotte – 29:40 – Semslinna

1.mai 2020:
1. Martin Kollstrøm – 19:48 (pb) – Kjøpmannskjær
2. Ole Henrik Morgenstierne – 21:18 – Kjøpmannskjær
3. Arild Sæhle – 24:41 (pb) – Semslinna
4. Marie Olden – 27:30 – Kodal
5. Hege O. Sæhle – 28:26 – Semslinna
6. Jeanet Sæhle-Olerud – 28:50 (pb) – Kløfta