Gjeldende klubbrekorder på alle standarddistanser innen løp og triathlon. For klubbrekorder på diverse enkeltløp/konkurranser – se menyvalget klubbrekorder – løp. (Ved mangler eller feil i listene – kontakt post@tjome-lopeklubb.no)

NB! Løypene må være kontrollmålt, og rekordene må være satt som medlem av TLK.

Klubbrekorder GATELØP        
Distanse Kvinner Menn Jenter ungdom (13-16 år) Gutter ungdom (13-16 år)
5 km Helga Hincenberga
19:16
(Holmestrand Maraton – 2019)
Øystein Anmarkrud
16:35
(Re-Mila – 2017)
Nora Øyen 24:39
(Skjærgårdsløpet 2017*)
Joakim Skadal
18:02
(Skjærgårdsløpet – 2017*)
10 km Helga Hincenberga
39:18
(Hytteplanmila – 2018)
Øystein Anmarkrud
33:51
(Hytteplanmila – 2017)
Andrea Storm-Syslak 57:26
(Havnaløpet 2015*)
Joakim Skadal
37:02
(Hytteplanmila – 2016)
Halvmaraton Helga Hincenberga
01:29:24
(Holmestrand Maraton – 2018)
Øystein Anmarkrud
01:16:45
(Oslo maraton – 2019)
   
Maraton Anne-Sofie Fjeldstad
03:23:01
(Oslo Maraton – 2014)
Håkon Bull
02:54:12
(London Marathon – 2016)
Johanne Halvorsen 4:56:23
(Holmestrand Maraton 2015)
 
      * = terrengløp * = terrengløp
         
Klubbrekorder BANELØP        
Distanse Kvinner Menn Jenter ungdom (13-16 år) Gutter ungdom (13-16 år)
60 m Frida J.Bjørnestad
8,66 (Klubbmesterskap – 2018)
Henry Kristiansen
7,54 (Klubbmesterskap – 2015)
Frida J.Bjørnestad
8,66 (Klubbmesterskap – 2018)
Oscar Almquist 8,63 (Klubbmesterskap – 2015)
100 m Nora Øyen
14,15 (Klubbmesterskap – 2016)
Stian Ferborg Andersen
12,40 (Klubbmesterskap – 2015)
Nora Øyen
14,15 (Klubbmesterskap – 2016)
Adrian Skarstein 13,54 (Klubbmesterskap – 2014)
200 m Nora Øyen
30,32 (Klubbmesterskap – 2016)
Stian Ferborg Andersen
25,78 (Klubbmesterskap – 2015)
Nora Øyen
30,32 (Klubbmesterskap – 2016)
Adrian Skarstein 29,19 (Klubbmesterskap – 2014)
400 m Helga Hincenberga
01:11,88 (Klubbmesterskap – 2017)
Thomas Erlingsen
01:01,12 (Klubbmesterskap TLK – 2019)
Kaisa Almquist
01:20,11 (Klubbmesterskap – 2015)
Adrian Skarstein 1:05,68 (Klubbmesterskap – 2014)
800 m Helga Hincenberga
02:40,85 (Klubbmesterskap – 2017)
Jens Kjellesvik
02:23,48 (Klubbmesterskap – 2018)
Frida J. Bjørnestad
03:41,00 (Klubbmesterskap – 2016)
Oscar Almquist 2:48,69 (Klubbmesterskap – 2015)
1 000 m Julie Wiik
03:30,24 (Klubbmesterskap – 2018)
Jan Kristian Johansen
03:21,82 (Klubbmesterskap – 2018)
   
1 500 m Julie Wiik
05:33,52 (Klubbmesterskap – 2018)
Jan Kristian Johansen
04:57,46 (Klubbmesterskap – 2019)
Frida J. Bjørnestad
09:36 (Klubbmesterskap – 2016)
Kevin Carlstedt 5:21,05 (Klubbmesterskap – 2019)
3 000 m Helga Hincenberga
11:21 (Klubbmesterskap – 2017)
Jan Kristian Johansen
10:43 (Klubbmesterskap – 2018)
Amalie Bonsaksen 16:50 (Klubbmesterskap – 2016)  
5 000 m Julie Wiik
19:56 (Høsttest – 2019)
Øystein Anmarkrud
17:40 (Sommertest – 2017)
  Joakim Skadal
18:04
(Sommertest – 2017)
10 000 m Julie Wiik
44:13 (Klubbmesterskap – 2016)
Bjørn Skotte
39:10 (Klubbmesterskap – 2015)
  Bing Kristiansen
47:09
(Klubbmesterskap – 2015)
Maraton (bane)   Caspar Rieber-Mohn
04:01:21 (Bislett 50 km – 2018)
   
50 km (bane)   Caspar Rieber-Mohn
04:45:55 (Bislett 50 km – 2018)
   
         
Klubbrekorder TRIATHLON    
Distanse Kvinner Menn
Sprint (750m-20km-5km) Helga Hincenberga
01:16:58 (Tønsbergdysten – 2018)
Holm Holmsen
01:12:19 (Tønsbergdysten – 2018)
Normal/Olympisk   Hans Petter Sommersen
02:34:42 (Østfold Triathlon – 2018)
Ironman halvdistanse Hilde-Gunn Hoen-Sorteberg
06:44:04 (Ironman 70.3 Haugesund – 2015)
Jim Flegstad
05:02:41 (Ironman 70.3 Haugesund – 2016)
Ironman fulldistanse   Hans Petter Sommersen
12:50:41 (Ironman Haugesund – 2019)