res{flike}

Resultater Tjøme Løpeklubb 2018 (oppdatert: 14.oktober 2018)

Resultatlista leses slik:
Dato og navn på arrangementet (link til løpets resultatliste)
Distanse - Navn - Klasse - Tid - Evt pers/årsbeste

PR = Ny personlig rekord
ÅB = Årsbeste på distansen
Ellers oppgis 1.-10.plass totalt og 1.-6.plass i klassen.


14.oktober: Re-mila
10 km: Julie Wiik - K23-39 - 41.40 - 4.plass totalt - 3.plass klasse
10 km: Frank Jacobsen - M50-54 - 42.01 (som fartsholder) - 2.plass klasse
10 km: Freddy Skjenken - M55-59 - 48.18 - 5.plass klasse
10 km: Hans Lundgaard - M55.59 - 48.50
10 km: Trine-Lise Nørstad Inglés - K23-39 - 1.14.40 - PR
10 km: Katrine Lund - K50-54 - DNF
5 km: Øystein Anmarkrud - M23-39 - 16.52 - ÅB - 2.plass totalt - 2.plass klasse
5 km: Rune Henningsen - M23-39 - 18.25 - ÅB - 9.plass totalt - 4.plass klasse
5 km: John Frisli Jahre - M23-39 - 18.47 - ÅB gateløp (18.44 på bane) - 5.plass klasse
5 km: Jan Kristian Johansen - M23-39 - 18.56 - PR
5 km: Morten Almquist - M50-54 - 20.44 - 5.plass klasse
5 km: Roger Christiansen - M50-54 - 21.04 - PR gateløp (20.54 på bane)
5 km: Daniel Lea - M23-39 - 21.19 - ÅB
5 km: Geir-Morten Hansen - M40-44 - 21.33
5 km: Beathe Skog Hansen - K40-44 - 22.26 - 3.plass klasse
5 km: Thomas Erlingsen - M23-39 - 22.27 - PR gateløp (21.14 på bane)
5 km: Alexander Fadum - M40-44 - 22.51 - PR gateløp (22.36 på bane)
5 km: Thomas Bjørnestad - M45-49 - 24.25
5 km: Yvette Christiansen - K40-44 - 25.21 - 5.plass klasse
5 km: Jorid Eidsmo - K40-44 - 27.16
5 km: Bente Larsen - K50-54 - 28.07 - ÅB - 2.plass klasse
5 km: Charlott Fredholm - K23-39 - 28.12 - ÅB 
5 km: Tron Olav Johannessen - M40-44 - 28.13
5 km trimklasse: Cathrine S. Bjørnestad - K45-49 - Fullført



13.oktober: Furumomila
10 km terreng: Arild Sæhle - M50-54 - 59.13
10 km terreng: Hege O. Sæhle - K50-54 - 59.21


13.oktober: Ivar Formos minneløp
17 km terreng: John Frisli Jahre - M23-39 - 1.21.56


29.september: Skagerakløpet
Halvmaraton: Frank Jacobsen - M50-54 - 1.27.57 - ÅB - 2.plass klasse
Halvmaraton: Jan Kristian Johansen - M35-39 - 1.31.55 - PR - 3.plass klasse
5 km: Jeanett G. Johansen - K23-34 - 23.48 - 6.plass klasse
5 km: Bente Larsen - K50-54 - 28.53 - ÅB - 1.plass klasse


22.september: Tjøllingmila
10 km: Jan Kristian Johansen - M35-39 - 40.01 - PR - 7.plass totalt - 2.plass klasse
10 km: Julie Wiik - K30-34 - 41.56 - 1.plass totalt - 1.plass klasse
10 km: Roger Christiansen - M50-54 - 43.40 - 3.plass klasse
10 km: Thomas Bjørnestad - M45-49 - 50.46
10 km: Jan Jørgensen - M65-69 - 51.42 - 1.plass klasse
10 km: Yvette Christiansen - K40-44 - 51.43 - 6.plass totalt - 1.plass klasse
5,3 km terreng: Geir-Morten Hansen - M40-44 - 24.37 - 8.plass totalt - 4.plass klasse
5,3 km terreng: Beathe Skog Hansen - K40-44 - 25.43 - 1.plass klasse - 1.plass klasse
5,3 km terreng: Cathrine Bjørnestad - K45-49 - 29.54 - 3.plass totalt - 2.plass klasse
5,3 km terreng: Jorid Eidsmo - K40-44 - 31.33 - 7.plass totalt - 3.plass klasse


22.september: Hedersløpet
10 km: Freddy Skjenken - M55-59 - 46.30 - ÅB


19.september: Olympia Sport ETC Løpskarusell, Vear
4,7 km terreng: Helga Hincenberga - K35-39 - 21.03 - 1.plass totalt - 1.plass klasse
4,7 km terrengløp: Linn Iren Ynnesdal - K35-39 - 29.41 - 3.plass totalt - 2.plass klasse


15.september: Oslo Maraton
Maraton: Håkon Bull - M55-59 - 2.59.14 - 2.plass klasse
Maraton: Hans-Petter Mietle - M40-44 - 3.21.23 - ÅB
Maraton: Hans Petter Sommersen - M40-44 - 3.43.54 - ÅB
Maraton: John Frisli Jahre - M24-34 - 3.56.49
Maraton: Caspar Rieber-Mohn - M35-39 - 3.56.56
Maraton: Morten Almquist - M50-54 - 3.58.16 - PR
Halvmaraton: Øystein Anmarkrud - M24-34 - 1.18.14 - ÅB
Halvmaraton: Håkon Bull - M55-59 - 1.41.09
Halvmaraton: Freddy Skjenken - M55-59 - 1.43.51 - ÅB
Halvmaraton: Tor Morten Rindsem - M50-54 - 1.45.46
Halvmaraton: Marit Kullerud - K35-39 - 1.49.00 - ÅB
Halvmaraton: Victoria Andresen - K35-39 - 2.00.33 - ÅB
Halvmaraton: Beate Husby - K45-49 - 2.17.48 - ÅB
Halvmaraton: Trine-Lise Nørstad Inglés - K35-39 - 2.58.07 - PR
10 km: Frank André Jacobsen - M50-54 - 40.37 - ÅB
10 km: Petter Oscarsen - M24-34 - 44.07 - ÅB
10 km: Håkon Bull - M55-59 - 52.20
10 km: Katrine Tornaas Lund - K50-54 - 54.06
10 km: Ronald Keskitalo - M45-49 - 1.02.46


12.september: Olympia Sport ETC Løpskarusell, Hortensmarka Rundt
8,5 km terreng: Helga Hincenberga - K35-39 - 37.32 - 1.plass totalt - 1.plass klasse


8.september: Kodalmila
10 km: Julie Wiik - K23-34 - 41.22 - ÅB - 2.plass totalt - 1.plass klasse
10 km: Roger Christiansen - M50-54 - 43.17 - PR - 1.plass klasse
10 km: Beathe Skog Hansen - K40-44 - 46.04 - ÅB - 6.plass totalt - 2.plass klasse
10 km: Yvette Christiansen - K40-44 - 51.49 - 3.plass klasse
5 km: Jan Kristian Johansen - M35-39 - 22.14 - 2.plass totalt - 1.plass klasse
5 km: Geir-Morten Hansen - M40-44 - 25.27 - 2.plass klasse
5 km: Hans Petter Lundgaard - M55-59 - 26.27 - 1.plass klasse
5 km: Roar Almquist - M45-49 - 29.04 - ÅB - 2.plass klasse


5.september: Olympia Sport ETC Løpskarusell, Teieskogen
6 km terreng: Helga Hincenberga - K35-39 - 26.53 - 1.plass totalt - 1.plass klasse


2.september: Drammensmaraton
Halvmaraton: Øystein Anmarkrud - M23-34 - 1.19.33 - ÅB
Halvmaraton: Julie Wiik - K23-34 - 1.33.11 - PR - 8.plass totalt - 4.plass klasse
10 km: Cathrine S. Bjørnestad - K45-49 - 53.12 - ÅB - 6.plass klasse
5 km: Morten Almquist - M50-54 - 20.03 - ÅB - 2.plass klasse
5 km: Geir-Morten Hansen - M40-44 - 21.09 - ÅB - 3.plass klasse
5 km: Roger Christiansen - M50-54 - 21.19 - PR - 4.plass klasse
5 km: Beathe Skog Hansen - K40-44 - 22.15 - ÅB - 10.plass totalt - 2.plass klasse
5 km: Thomas Bjørnestad - M45-49 - 23.36 - PR - 2.plass klasse
5 km: Yvette Christiansen - K40-44 - 24.44 - PR - 5.plass klasse
5 km: Beate Husby - K45-49 - 29.43 - ÅB - 7.plass klasse


2.septe
mber: Marcialonga Runnning

26 km: Frank A. Jacobsen - M50-54 - 1.49.52
26 km: Line Yvonne Aagesen Svendsen - K45-49 - 2.25.27


1.september: Vestfold Maraton
Stafett 8 etapper: Tjøme Løpeklubb - Menn - 2.48.53 - 1.plass totalt - 1.plass klasse
Stafett 8 etapper: Tjøme Løpeklubb - Mix - 3.55.05
Halvmaraton: Stian Rudshaug Pedersen - M40-44 - 1.40.31 - 10.plass totalt - 3.plass klasse
Halvmaraton: May-Lisbeth S. Hansen - K45-49 - 2.23.04 - 2.plass klasse


1.september: Nordmarkstravern
30 km: Anne-Sofie Fjeldstad - K50-54 - 2.52.49 - 2.plass klasse
15 km: Jan Jørgensen - M65-69 - 1.54.04 - 1.plass klasse


1.september: Trondheim Maraton
10 km: Martine Granly - K23-34 - 1.28.12


29.august: Olympia Sport ETC Løpskarusell, Eikrunden
5,8 km terreng: Jeanett G. Johansen - K25-34 - 31.22 - 1.plass totalt, 1.plass klasse


23.august: Veldremila
10 km bane: Håkon Bull - Menn - 39.16


18.august: Reykjavik Marathon
Maraton: Håkon Bull - M50-59 - 2.58.21 - ÅB - 2.plass klasse
Halvmaraton: Roger Christiansen - M50-59 - 1.38.00 - PR (unntatt Beitostølen)
Halvmaraton: Yvette Christiansen - K40-49 - 1.51.38 - PR


18.august: Kystleden halvmaraton
Halvmaraton: Frank A. Jacobsen - M50-54 - 1.32.19 - ÅB - 2.plass klasse
Halvmaraton: Lasse Bull-Kielland - M40-54 - 1.32.26 - ÅB
Halvmaraton: Jan Kristian Johansen - M35-39 - 1.35.45 - PR - 6.plass klasse
Halvmaraton: Julie Wiik - K18-34 - 1.35.56 - ÅB - 2.plass totalt - 1.plass klasse
Halvmaraton: Helga Hincenberga - K35-39 - 1.36.17 - 3.plass totalt - 2.plass klasse
Halvmaraton: Holm Holmsen - M50-54 - 1.36.45 - ÅB
Halvmaraton: Stian Rudshaug Pedersen - M40-44 - 1.40.41 - ÅB
Halvmaraton: Guri Lise Berg - K40-44 - 1.48.46 - ÅB - 4.plass klasse
Halvmaraton: Dag Tollefsen - M55-59 - 1.50.38 - ÅB
Halvmaraton: Freddy Skjenken - M55-59 - 1.52.28


18.august: Ringeriksmaraton
Maraton: John Frisli Jahre - M30-34 - 3.47.20 - 2.plass klasse


18.august: Stranda Fjord Trail Race
40 km fjelløp: Rune Henningsen - Menn - 5.22.40


11.august: Hof Toppers
3 topper (30 km): Jan Kristian Johansen - M26-40 - 1.49.26 - 7.plass totalt - 2.plass klasse
3 topper (30 km): Cathrine S. Bjørnestad - K41-55 - 2.27.26


4.august: Gråtassen triatlon
Gråtassen: Helga Hincenberga - K30-39 - 1.37.14 - 6.plass totalt - 2.plass klasse


28.juli: Veierland Rundt
10 km terreng: Jan Kristian Johansen - Menn - 45.01
5 km terreng: Joakim Skadal - Menn - 21.38 - 3.plass totalt
5 km terreng: Julie Wiik - Kvinner - 23.20 - 1.plass totalt


28.juli: Fjordløpet
9,5 km terreng: Georg Bryn - Menn - 59.29
9,5 km terreng: Beathe Skog Hansen - Kvinner - 1.03.03
9,5 km terreng: Geir-Morten Hansen - Menn - 1.03.03
9,5 km terreng: Katrine Tornaas Lund - Kvinner - 1.08.17
9,5 km terreng: May-Lisbeth Solheim Hansen - Kvinner - 1.23.29


27.-29.juli: Hardhaus 2018
Dag 1 - 15 km terreng: Knut Ole Myrberg - Menn veteran (M55 +) - tid: 1.26.40 - 7.plass klasse 
Dag 2 - 16 km terreng: Knut Ole Myrberg - Menn veteran (M55 +) - tid: 1.50.23 - 5.plass klasse 
Dag 3 - 23 km terreng: Knut Ole Myrberg - Menn veteran (M55 +) - tid: 2.43.23 - 4.plass klasse 
Totalt 54 km: 6.00.26 - 4.plass klasse


21.-22.juli: Rallarvegsløpet
81 km terreng: Håkon Bull - M55-59 - 6.50.26 - 6.plass totalt - 1.plass klasse
81 km terreng: John Frisli Jahre - M20-39 - 8.16.22 - 5.plass klasse


21.juli: Blefjells Beste
21 km terreng: Frank Jacobsen - Menn - 2.25.04 - 8.plass totalt
10 km terreng: Jan Kristian Johansen - Menn - 53.14 - 3.plass totalt


18.juli: Sognsvann Rundt Medsols nr 515
2 runder (6,5 km): Geir-Morten Hansen - Menn - 29.43 - 5.plass totalt


7.juli: Strømstadmilen
5 km: Morten Almquist - Menn - 20.42
5 km: Roger Christiansen - Menn - 22.12
5 km: Yvette Christiansen - Kvinner - 25.42
5 km: Jeanette Tranberg - Kvinner - 28.57 - ÅB


7.juli: Zermatt-Gornergrat Ultra Marathon
45 km fjelløp: Frank André Jacobsen - M50 - 5.24.25


30.juni: XREID Jotunheimen
105 km: Hans-Petter Mietle - M30-34 - 26.10.54


30.juni: Kristinaløpet
10 km: Øystein Anmarkrud - M30-34 - 34.54 - ÅB - 5.plass totalt - 1.plass klasse
10 km: Rune Henningsen - M35-39 - 39.50 - ÅB - 6.plass klasse
10 km: John Frisli Jahre - M30-34 - 41.09
10 km: Geir Vike - M40-44 - 41.22 - ÅB
10 km: Helga Hincenberga - K35-39 - 41.29 - Ny klubbrekord - ÅB - 1.plass totalt - 1.plass klasse
10 km: Julie Wiik - K30-34 - 41.54 - ÅB - 2.plass totalt - 1.plass klasse
10 km: Marius Frisli Jahre - M40-44 - 43.08 - ÅB
10 km: Jan Alfred Borgenvik - M35-39 - 44.38 - ÅB
10 km: Anne-Sofie Fjeldstad - K50-54 - 46.26 - ÅB - 2.plass klasse
10 km: Roger Christiansen - M50-54 - 46.34
10 km: Tor Morten Rindsem - M50-54 - 47.35 - ÅB
10 km: Freddy Skjenken - M55-59 - 47.54 - ÅB - 6.plass klasse
10 km: Knut Ole Myrberg - M55-59 - 48.33
10 km: Dag Tollefsen - M55-59 - 49.20 - ÅB
10 km: Jan Jørgensen - M65-69 - 51.12 - ÅB - 3.plass klasse
10 km: Jørn Mikalsen - M30-34 - 51.49 - ÅB
10 km: Øystein Granly - M60-64 - 52.34 - ÅB - 2.plass klasse
10 km: Yvette Christiansen - K40-44 - 53.37 - 6.plass klasse
10 km: Cathrine Bjørnestad - K45-49 - 54.06 - ÅB - 6.plass klasse
10 km: Arild Sæhle - M50-54 - 58.03
10 km: Hege O. Sæhle - K50-54 - 1.01.09

5 km: Vaidas Zinkus - M30-34 - 19.02 - ÅB - 2.plass klasse
5 km: Petter Oscarsen - M30-34 - 20.08 - ÅB - 6.plass klasse
5 km: Morten Almquist - M50-54 - 20.18 - ÅB - 4.plass klasse
5 km: Geir-Morten Hansen - M40-44 - 21.12 - ÅB
5 km: Thomas Erlingsen - M35-39 - 22.57 - PR!
5 km: Beathe Skog Hansen - K40-44 - 23.05 - ÅB - 4.plass klasse
5 km: Arne Erlingsen - M60-64 - 23.47 - 5.plass klasse
5 km: Alexander Fadum - M40-44 - 23.54
5 km: Thomas Bjørnestad - M45-49 - 24.08 - PR!
5 km: Roger Christiansen - M50-54 - 25.33
5 km: Jorid Eidsmo - K40-44 - 26.50 - PR!
5 km: Yvette Christiansen - K40-44 - 27.55
5 km: Gina Sandstad - K50-54 - 28.30 - ÅB
5 km: Kjetil Mikalsen - M55-59 - 29.14 - ÅB
5 km: Linn Iren Ynnesdal - K35-39 - 29.24
5 km: Knut Ole Myrberg - M55-59 - 29.50
5 km: Bente Larsen - K50-54 - 30.05 - ÅB
5 km: Beate Husby - K40-44 - 31.20 
5 km: Ingrid Ørsal - K55-59 - 31.47 - ÅB - 5.plass klasse
5 km: Jeanette Tranberg - K50-54 - 33.34
5 km: Hanne Husby Sørensen - J12-16 - 39.41 - PR!
5 km: Jon Sørensen - M45-49 - 39.42 - ÅB
5 km: Anne Britt Larsen - K65-69 - 40.23 - ÅB - 2.plass klasse
5 km: Martine Granly - K17-29 - 42.25 - ÅB


24.juni: Østfold Triatlon
Olympisk distanse: Hans Petter Sommersen - Menn - 2.34.42


23.juni: Besseggløpet
14 km: John Frisli Jahre - M30-39 - 1.47.10


23.juni: Horten Bytri
Sprint: Helga Hincenberga - Kvinner - 1.21.25 - 4.plass totalt


22.juni: Skagerrakmila
10 km: Håkon Bull - M55-59 - 39.55 - 1.plass klasse


21.juni: Om Dammen
7,2 km terreng: Rikard Tollefsen - Menn - 34.00 - 3.plass totalt


20.juni: Olympia Sport ETC Løpskarusell, Eikrunden
5,2 km terreng: Jan Kristian Johansen - M35-39 - 20.54 - 1.plass totalt, 1.plass klasse


17.juni: Blomstermila
10 km: Yvette Christiansen - K40-49 - 52.39 - 4.plass klasse
5 km: Roger Christiansen - M50-59 - 21.40 - 2.plass klasse


16.juni: Viking Challenge
Lang løype (12 km): John Frisli Jahre - M Elite - 2.03.42
Lang løype (12 km): Petter Oscarsen - M30-34 - 2.40.07
Lang løype (12 km): Stine S. Kristoffersen - K23-29 - 2.44.47 - 5.plass klasse
Lang løype (12 km): Knut Ole Myrberg - M55-59 - 3.16.18


16.juni: Nordmarka Skogsmaraton
Maraton: Tor Morten Rindsem - M50-54 - 4.54.40 - ÅB
Halvmaraton: Dag Tollefsen - M55-59 - 1.54.54 - ÅB


13.juni: Olympia Sport ETC Løpskarusell, Teieskogen
6 km terreng: Helga Hincenberga - K35-39 - 25.41 - 1.plass totalt - 1.plass klasse
6 km terreng: Roger Christiansen - M50-54 - 28.46 - 2.plass klasse
6 km terreng: Jeanett Johansen - K25-34 - 30.46 - 2.plass totalt - 1.plass klasse


10.juni: Kaunas Marathon
Halvmaraton: Vaidas Zinkus - Menn - 1.30.58


10.juni: Skjærgårdsløpet Verdens Ende
10 km: Øystein Anmarkrud - M17-39 - 36.03 - 2.plass totalt - 2.plass klasse
10 km: Frank Andre Jacobsen - M50-59 - 41.22 - 5.plass totalt - 1.plass klasse
10 km: Jan Kristian Johansen - M17-39 - 42.55 - 4.plass klasse
10 km: Julie Wiik - K17-39 - 43.29 - 2.plass totalt - 2.plass klasse
10 km: Petter Oscarsen - M17-39 - 45.30 - 6.plass klasse
10 km: Caspar Rierber-Mohn - M17-39 - 50.25
10 km: Beathe Skog Hansen - K40-49 - 52.10 - 2.plass klasse
10 km: Trine-Lise Nørstad Inglés - K17-39 - 1.21.31
5 km: Ole Henrik Morgenstierne - M17-39 - 20.58 - 4.plass klasse
5 km: Arne Erlingsen - M60+ 23.39 - 1.plass klasse
5 km: Alexander Fadum - M40-49 - 23.59 - 2.plass klasse
5 km: Thomas Erlingsen - M17-39 - 24.49 - 5.plass klasse
5 km: Henning Husby Sørensen - G13-16 - 27.04 - 6.plass klasse
5 km: Knut Ole Myrberg - M50-59 - 32.38 - 6.plass klasse
5 km: Marthine Skotte - J13-16 - 32.56 - 4.plass klasse
5 km: Frida Johanne Bjørnestad - J13-16 - 34.22 - 5.plass klasse


10.juni: Tønsbergdysten
Sprint: Holm Holmsen - Master II Menn - 1.12.19 - 4.plass klasse
Sprint: Hans Petter Sommersen - Master I Menn - 1.14.33
Sprint: Helga Hincenberga - Senior Kvinner - 1.16.58 - 5.plass klasse


10.juni: Farris Ultra
67 km: Geir Gjertsen - Menn - 7.07.44


9.juni: Nibbeløpet
Halvmaraton motbakke: John Frisli Jahre - M23-39 - 2.04.32
Halvmaraton motbakke: Marius Frisli Jahre - M40-44 - 2.32.43
Halvmaraton motbakke: Geir Vike - M40-44 - 2.36.45


9.juni: Birkebeinerløpet
Birkebeinerløpet: Freddy Skjenken - M55-59 - 1.58.16


6.juni: BDO-Mila Tønsberg
Utfordreren: Øystein Anmarkrud - Menn - 34.08 - 4.plass totalt
Utfordreren: Håkon Bull - Menn - 40.03
Utfordreren: Jan Kristian Johansen - Menn - 40.06
Utfordreren: Rikard Tollefsen - Menn - 40.41 
Utfordreren: Jeanett Johansen - Kvinner - 49.03 
Utfordreren: Linn Iren Ynnesdal - Kvinner - Fullført 


2.juni: Fjellmaraton
Maraton: Anne-Sofie Fjeldstad - K50-54 - 3.53.04 - ÅB - 3.plass totalt - 1.plass klasse
Halvmaraton: Roger Christiansen - M50-54 - 1.35.52 - (PR)
Halvmaraton: Jan Jørgensen - M65-69 - 1.51.29 - (ÅB) - 4.plass klasse
Halvmaraton: Yvette Christiansen - K40-44 - 1.52.39 - (PR)
Halvmaraton: Arild Sæhle - M50-54 - 2.20.07 - (ÅB)
Halvmaraton: Hege Otterstad Sæhle - K50-54 - 2.20.18 - (ÅB)


2.juni: OsloMila
10 km: Trine-Lise Nørstad Inglés - K35-39 - 1.28.01


2.juni: Lysefjorden inn
63 km: John Frisli Jahre - M30-39 - 8.00.00


2.juni: Stockholm Marathon
Maraton: Håkon Bull - M55 - 3.05.24 - 3.plass klasse


1.juni: Stockholm High Five 5K
5 km: Håkon Bull - 19.40


31.mai: Kollentrappa
Trappeløp: Cathrine S. Bjørnestad - K45-49 - 5.56
Trappeløp: Frida Johanne S. Bjørnestad - K14-15 - 6.08


30.mai: Olympia Sport ETC Løpskarusell, Essoskogen
5,4 km terreng: Håkon Bull - M55-59 - 22.57 - 3.plass totalt - 1.plass klasse


26.mai: Grefsenkollen Opp
4,5 km motbakke: Roger Christiansen - M50-54 - 26.02
4,5 km motbakke: Yvette Christiansen - K40-44 - 30.58


26.mai: Eco-trail
50 km: Rune Henningsen - M35-39 - 4.46.00 - ultradebut - 6.plass klasse
50 km: Jørn Mikalsen - M23-34 - 7.30.58 - ultradebut
31 km: Frank Andre Jacobsen - M50-54 - 2.42.43 - 3.plass klasse
31 km: Victoria Andresen - K35-39 - 4.19.02
21 km: Håkon Bull - M55-59 - 1.28.35 - 5.plass totalt - 1.plass klasse


24.mai: Fornebuløpet
Trippelen 3 km - 5 km - 10 km: Knut Ole Myrberg - 13.47 - 24.30 - 52.55
Trippelen 3 km - 5 km - 10 km: Yvette Christiansen - 14.59 - 26.57 - 57.56 - 4.plass totalt
10 km: Roger Christiansen - M50-54 - 45.51
10 km: Beathe Skog Hansen - K40-44 - 47.02 - ÅB
10 km: May-Lisbeth S. Hansen - K45-49 - 1.04.57
5 km: Håkon Bull - M55-59 - 18.49 - ÅB
5 km: Jan Kristian Johansen - M23-39 - 19.34 - ÅB
5 km: Geir-Morten Hansen - M40-44 - 21.34 - ÅB
5 km: Bjørn Skotte - M50-54 - 21.45 - ÅB
5 km: Jeanett Johansen - K23-39 - 23.47 - ÅB
5 km: Cathrine S. Bjørnestad - K45-49 - 25.47 - ÅB
5 km: Beate Husby - K45-49 - 29.49 - ÅB


19.-20.mai: Soria Moria til Verdens Endeoria Moria til Verdens Ende
50 miles: Hans-Petter Mietle - Menn - 9.36.47 - 2.plass menn


19.mai: Göteborgsvarvet
Halvmaraton: Frank Jacobsen - M50 - 1.31.15 - ÅB


19.mai: Sandefjordsløpet
10 km: Øystein Anmarkrud - M30-39 - 35.25 - ÅB - 1.plass totalt - 1.plass klasse
10 km: Vaidas Zinkus - M30-39 - 38.15 ÅB - 6.plass totalt - 4.plass klasse
10 km: John Frisli Jahre - M30-39 - 40.58 - ÅB
10 km: Julie Wiik - K30-39 - 42.22 - ÅB - 1.plass totalt - 1.plass klasse
10 km: Jan Kristian Johansen - M30-39 - 42.44 - ÅB
10 km: Helga Hincenberga - K30-39 - 44.32 - 4.plass totalt - 3.plass klasse
10 km: Marius Frisli Jahre - M40-49 - 45.52 - ÅB
5 km: Geir Vike - M40-49 - 20.01 - ÅB - 4.plass klasse
5 km: Geir-Morten Hansen - M40-49 - 22.06 - ÅB
5 km: Roger Christiansen - M50-54 - 22.28 - 5.plass klasse
5 km: Beathe Skog Hansen - K40-49 - 23.08 - ÅB - 1.plass klasse
5 km: Yvette Christiansen - K40-49 - 26.05 - 6.plass klasse


12.mai: Riska TrailRun
42 km terreng: John Frisli Jahre - M30-34 - 5.49.52 


12.mai: Ålesund Maraton
Halvmaraton: Arne Erlingsen - M60-64 - 1.51.50 - 2.plass klasse


10.mai: Kjoseløpet
6,5 km terreng: Jan Kristian Johansen - M30-39 - 26.21 - 2.plass klasse
6,5 km terreng: Julie Wiik - K30-39 - 27.23 - 3.plass totalt, 2.plass klasse


9.mai: Olympia Sport ETC Løpskarusell, Teieskogen
6 km terreng: Håkon Bull - M55-59 - 25.42 - 1.plass klasse


5.mai: YT Holmenkollstafetten
Tjøme Løpeklubb 1 - A2 Mix flertall damer - 1.09.01
Tjøme Løpeklubb 2 - A1 Mix flertall menn - 1.25.49


5.mai: Gerolsteiner Helgoland Marathon
Maraton: Håkon Bull - M55 - 3.07.10 - 3.plass totalt, 1.plass klasse


5.mai: Steinsland Bygdemaraton
Halvmaraton terreng: Arild Sæhle - M50-54 - 2.28.21 - 1.plass klasse
Halvmaraton terreng: Hege O. Sæhle - K50-54 - 2.42.11 - 1.plass klasse


2.mai: Midtåsenløpet, Sandefjord (Motbakkeløp 2.480 meter)
2.48 km: Øystein Anmarkrud - H17 - 8.46 - 2.plass totalt og ny klubbrekord
2.48 km: Håkon Bull - H17 - 11.16
2.48 km: Roger Christiansen - H17 - 12.38
2.48 km: Yvette Christiansen - D17 - 13.51


2.mai: Olympia Sport ETC Løpskarusell, Tønsbergmarka
5,9 km terreng: Jan Kristian Johansen - 25.56 - 2.plass totalt, 1.plass i klassen
5,9 km terreng: Jeanett Johansen - 31.44 - 2.plass totalt, 1.plass i klassen


1.mai: Slottsfjellstafetten
Stafett J2004: Tjøme Løpeklubb 3.plass (Anna Almquist, Amalie Bonsaksen, Frida Bjørnestad, Marthine Skotte, Maja Berger)


28.april: Halden Byløp
10 km: Håkon Bull - 39.25 - 1.plass i klassen


28.april: Larviksløpet
7,75 km: Øystein Anmarkrud - 26.27 - 3.plass totalt og 1.plass i klassen
7,75 km: Jan Kristian Johansen - 31.31
7,75 km: Roger Christiansen - 33.55
7,75 km: Yvette Christiansen - 39.12


28.april: Bergen City Marathon
Maraton: John Frisli Jahre - 3.27.53 - PR
5 km: Freddy Skjenken - 23.29 - PR
2 km: Vetle Sæhle-Olerud - Fullført


25.april: Olympia Sport ETC Løpskarusell, Essoskogen
5,4 km terreng: Jan Kristian Johansen - 22.33 - 3.plass totalt
5,4 km terreng: Jeanett Johansen - 28.26 - 2.plass totalt (feil på resultatlista på EQ Timing - står oppført med kun 1 runde)
3 km terreng: Geir-Morten Hansen - 12.58 - 3.plass totalt


21.april: Sentrumsløpet, Oslo
10 km: Geir-Morten Hansen - 45.58
10 km: Knut Ole Myrberg - 47.37 ÅB
10 km: Thomas Bjørnestad - 51.10
10 km: May-Lisbeth S. Hansen - 58.33 ÅB
5 km: Cathrine Bjørnestad - 26.24 ÅB
5 km: Tron Olav Johannessen - 27.11 PR
 

21.april: Fevik Halvmaraton
Halvmaraton: John Frisli Jahre - 1.30.20 PR
Halvmaraton: Roger Christiansen - 1.41.18 PR
Halvmaraton: Yvette Christiansen - 1.58.43 - ÅB, 2.plass i klassen.


18.april: Olympia Sport ETC Løpskarusell, Vear
Ca 4 km(?) terreng: Jan Kristian Johansen - 17.42 - 1.plass totalt!


8.april: Paris Marathon, Frankrike
Maraton: Frank Andre Jacobsen - 3.36.13 - ÅB


8.april: Rotterdam Marathon, Nederland
Maraton: Håkon Bull - 3.04.35


7.april: Holmestrand Maraton
Maraton: Caspar Rieber-Mohn - 3.28.46 - PR (og ny Norgesrekord med Supermanndrakt :-))
Maraton: John Frisli Jahre - 3.31.22 - PR
Maraton: Jørn Mikalsen - 3.54.47 - PR
Maraton: Tanja Hoel - 5.11.41 - PR
Halvmaraton: Øystein Anmarkrud - 1.18.35 - ÅB
Halvmaraton: Vaidas Zinkus - 1.20.51 - PR
Halvmaraton: Helga Hincenberga - 1.29.24 - PR, 2.plass i klassen, ny klubbrekord
Halvmaraton: Hans Petter Sommersen - 1.41.54 - ÅB
Halvmaraton: Arne Erlingsen - 1.44.45 - ÅB
Halvmaraton: Tor Morten Rindsem - 1.44.58 - ÅB
Halvmaraton: Freddy Skjenken - 1.45.01 - ÅB
Halvmaraton: Marit Kullerud - 1.46.01 - PR
Halvmaraton: Julie Wiik - 1.58.29 - ÅB
Halvmaraton: Knut Ole Myrberg - 1.58.55 - ÅB
Halvmaraton: May-Lisbeth S. Hansen - 2.13.57 - ÅB
Halvmaraton: Beate Husby - 2.19.19 - ÅB
10 km: Stian Rudshaug Pedersen - 43.23 - ÅB
10 km: Petter Oscarsen - 44.52 - ÅB
10 km: Geir-Morten Hansen - 45.28 - ÅB
10 km: Thomas Bjørnestad - 49.25 - PR
10 km: Arild Sæhle - 53.31 - ÅB
10 km: Jorid Eidsmo - 55.45 - ÅB
10 km: Hege O. Sæhle - 57.56 - ÅB
10 km: Tina Mogensen - 1.01.32 - ÅB
5 km: Tron Olav Johannessen - 28.18 - ÅB
5 km: Ingrid Ørsal - 30.24 - ÅB
5 km: Siri-Emilie Bjørnestad - 42.00 - PR
5 km: Cathrine Bjørnestad - 42.01 - ÅB

2.april: Kick Master Påskemaraton Drammen
Halvmaraton: John Frisli Jahre - 1.35.47 - ÅB



Publisert: 28.04.2018
Oppdatert: 28.04.2018